عدم ورود به سیستم و مشکل رمز عبور

۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #31
RE: عدم ورود به سیستم و مشکل رمز عبور
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ عصر)lady-nazy نوشته است:  
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ عصر)یلدا 60 نوشته است:  آیا باید برای بخش انجمن نوزاد نام و کاربری جدید درست کنیم؟؟
با همین نام کاربری و پسورد نتونستم وارد انجمن نوزاد بشم !!

سلام Smiling
یلدا جان تمام کسانی که تا قبل 12 اسفند ثبت کاربری کردند ، توی انجمن نوزاد هم کاربری دارند

کاربری شما در انجمن نوزاد موجود هست ---> لینک

ولی من بارها امتحان کردم وارد نمیشه، البته این مشکلو قبلا با نوعروس هم داشتم. هی مجبور می شدم درخواست رمز جدید بدم.
و یه چیز دیگه اینکه از 12 اسفند به اینور من رمزمو عوض کردم می تونه دلیلش این باشه؟
و اگه الان بخوام رمز جدید بگیرم این رمز جدید هم برای نوعروس خواهد بود و هم برای نوزاد؟؟؟

" آن قدر دانم که چیزی هست و من گم کرده ام "
نقل قول
 سپاس شده توسط lady-nazy
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر
ارسال: #32

(۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ عصر)یلدا 60 نوشته است:  ولی من بارها امتحان کردم وارد نمیشه، البته این مشکلو قبلا با نوعروس هم داشتم. هی مجبور می شدم درخواست رمز جدید بدم.
و یه چیز دیگه اینکه از 12 اسفند به اینور من رمزمو عوض کردم می تونه دلیلش این باشه؟
و اگه الان بخوام رمز جدید بگیرم این رمز جدید هم برای نوعروس خواهد بود و هم برای نوزاد؟؟؟

سلام عزیزم شاید بخاطر همین باشه یکبارهم بارمز قبلیت لاگین کن شاید وارد شد .
حالا لیدی جون بیاد راهنماییت می کنه.New1
نقل قول
 سپاس شده توسط lady-nazy ، یلدا 60
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #33
بچه ها من رمز الانم یادم نیست
میخوام رمزمو عوض کنم
نوعروس برای ایمیلم رمز میفرسته؟

بهانه هم اگر میگیری بهانه مرا بگیر
من تمام خواستن را وجب کردم...
هیچکس به اندازه من عاشق تو و بهانه هایت نیست
نقل قول
  • گروه ژ
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ عصر توسط sadafiii.)
ارسال: #34

(۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ عصر)ashegh keyvan نوشته است:  بچه ها من رمز الانم یادم نیست
میخوام رمزمو عوض کنم
نوعروس برای ایمیلم رمز میفرسته؟

آره عزیزم..

قبلش هم پست های صفحه اول تاپیک رو بخون کاملا توضیح داده شده...
نقل قول
 سپاس شده توسط MOJDE_19
۷-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ عصر توسط lady-nazy.)
ارسال: #35

Star RE: عدم ورود به سیستم و مشکل رمز عبور
(۷-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ عصر)یلدا 60 نوشته است:  ولی من بارها امتحان کردم وارد نمیشه، البته این مشکلو قبلا با نوعروس هم داشتم. هی مجبور می شدم درخواست رمز جدید بدم.

یلدا جان من دقیق نمی دونم ولی بیا با هم یه بار مرور کنیمSmiling

وقتی ما به کاربری انجمن نوزاد میریم ، همه ی اطلاعات مربوط به کاربریمون تا تاریخ 12 اسفند موجوده
یعنی از امضا و آواتار و پستها تا به آخر Wink

خب پس به این نتیجه می رسیم رمزی که روی کاربریمون تا تاریخ 12 اسفند بود باید عمل کنه نه رمزی که بعد از اون تاریخ وارد کردیم
اگه با رمز قدیمی ( قبل 12 اسفند) هم وارد نشد این روند رو برای تعویض رمز توی انجمن نوزاد دنبال کنید ---> لینک

اینم میانبر ارسال رمز کاربری انجمن نوزاد به ایمیل ---> لینک

در مورد سوال دوم فکر نکنم اینطور باشه ، چون این انجمن ها جدا هستند ، مثلا من پستهای نوعروسم دیگه به انجمن نوزاد منتقل نمیشه یا مثلا اونجا فعلا امضا و آواتارم رو حذف کردم اما اینجا تغییری نکرده

انجمن نوزاد فقط یه کپی از تمام اطلاعات انجمن نوعروس تا تاریخ 12 اسفند هست Smiling

لحظه هایم نازنیند
وقتی حضورِ نازنینِ تو را دارم
وقتی که لحظه لحظه ی عمرم آکنده از عطر حضور توست، ♥خدای مهربانم ♥
نقل قول
 سپاس شده توسط یلدا 60 ، masoumeh.p
۸-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #36
بچه ها ممنون از همگی! مشکلم برطرف شد. مشکل همین بود که بعد از 12 اسفند من رمزمو عوض کرده بودم و با همین رمز جدید می خواستم وارد انجمن نوزاد هم بشم. الان رمز جدید برای نوزاد گرفتم و با این رمز جدید دیگه مشکلی ندارم Smile

" آن قدر دانم که چیزی هست و من گم کرده ام "
نقل قول
 سپاس شده توسط lady-nazy ، masoumeh.p
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ عصر
ارسال: #37
سلام ببخشید من از طریق لپ تاب ثبت نام کردم وقتی هم از لپ تاب میام سایت نوعروس مشکلی ندارم ولی وقتی از کامپیوتر خونه میرم میگه رمزت درست نیس

وقتی 14سالم بود عاشقش شدم گفتگ شاید عشقه نوجوونیه و روز به روز از یادم میره اما روز به روز بیشتر عاشقش شدم از خدا ممنونم که مرا عاشقه کسی کرد که خودش منو بهش رسوند خدایا شکرتRolleyes
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ عصر توسط masoumeh.p.)
ارسال: #38

(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ عصر)نازلی بالام نوشته است:  سلام ببخشید من از طریق لپ تاب ثبت نام کردم وقتی هم از لپ تاب میام سایت نوعروس مشکلی ندارم ولی وقتی از کامپیوتر خونه میرم میگه رمزت درست نیس

ارسال 3 صفحه اول همین تاپیک رو بخون و چیزایی که گفته رو دنبال کن

رمز عبورتو از لپ تاپ بازیابی کن و مطمئن شو رمزی که تو کامپیوتر میزنی همون باشه

اگه با وجود درست بودن رمز بازم وارد نشد ، درخواست بازیابی رمز عبور بده و ایمیلاتو چک کن.
یه ایمیل برات میاد که رمز عبور جدید بهت میده.
اگه تو پوشه دریافت ایمیل نبود. پوشه ی اسپم هاتو چک کن.

ایشالا که تا اینجا درست میشه وگرنه به آقای نالیکس پیام بده و بگو با وجود تمام این مراحل بازم مشکل داری.
براتون درست میکنن
نقل قول
 سپاس شده توسط khoshhalam
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #39
سلام ببخشید من میخام ایمیلمو بازیابی کنم ولی هم رمزمو هم ایمیل قبلیمو فراموش کردم

وقتی 14سالم بود عاشقش شدم گفتگ شاید عشقه نوجوونیه و روز به روز از یادم میره اما روز به روز بیشتر عاشقش شدم از خدا ممنونم که مرا عاشقه کسی کرد که خودش منو بهش رسوند خدایا شکرتRolleyes
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #40
سلام دوستان.
من به یه مشکلی برخوردم که مجبور شدم یه بار دیگه عضو بشم ولی همون اکانت قبلیمو و پستهامو میخوام. با اینکه خیلی کم بود. اکانت قبلیم "عطی از عطارد" بود. ولی واسه رمز عبورش یه مشکلی به وجود اومد مجبور شدم درخواست رمز جدید بدم. به خاطر مشکل نت متاسفانه دو بار اینکارو کردم. حالا با هیچ کدوم از رمزا وارد نمیشه. میشه کمکم کنین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام