• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

ظروف سنتی(مسی، برنجی و ... )

۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آبان-۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ صبح توسط مَـلَـکِـہ.)
ارسال: #21
RE: ظروف سنتی(مسی، برنجی و ... )
بنده هم زنجانی هستم و از قدیم الایام جهاز دختران زنجانی متشکل از مس بوده! و مس زنجان خیییلییی دوران های دور معروف بوده
البته الان هم چاقو و قند شکن دست ساز زنجان آذین بخش جهازمه:-) ولی مس هنوز نخریدم
قصد دارم یک عدد ماهیتابه و یک عدد دیگچه و یک عدد قابلمه مس و یک سینی مسی بخرم همگی سایز متوسط
مس های اصیل زنجان دست سازهاش کیلویی 47 هزار تومان و صنعتی هاش کیلویی بین 43 تا 45 هزارتومان

♥♥♥

خوشبختی های یک زوج شیعه Angel

♥♥♥

23/اردی بِعِشق! ♥
نقل قول
 سپاس شده توسط ida ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آبان-۱۳۹۴, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #22
(۸-آبان-۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ عصر)گراوند نوشته است:  بچه هاکارهای سنتی خیلی قشنگه به نظرم ازاین کریستالهای بی ارزش زیباتره مثل ظروف مرغی، اصفهام ومسی های قشنگ درسته گرونه ولی خونه روخیلی قشنگ میکنه من خودم 5سال پیش سه تکه ازاصفهان خرید180

عزیزم ره خیلی قشنگه آخه ه کار تمییز به خوای انتخاب کنی باید کلی پول بدی

زندگی به تناسب شهامت آدمها
پیشرفت یا پس رفت می کنه...
شهامتی که با منطق و هیجان مناسب همراه باشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۷-آذر-۱۳۹۴, ۰۲:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-دي-۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ عصر توسط Hanie Mehdi.)
ارسال: #23
اینم قابلمه مسی های من مس زنجان از بازار خریدم یکیش کوچیکه که فقط واسه خودم و شوشو خورشت بزارم یکیشم بزرگتر که واسه 9-10 نفر خورشت میشه ولی تو عکس انگار سایزاش باهم فرق ندارهAngelDodgyConfused
[تصویر: ظروف سنتی(مسی، برنجی و ... )]

گــــــاه می توانــــــــ تمامــــــــ زندگیــــــ را در اغوشـــــــ گرفتـــــــ

اگــــــــــــــــــــرتمامـــــــ زندگیتــــــــــــ یکـــــــ نفــــــــــــــر باشـــــــد...

دوستـــت دارم تمامــــــــ زندگیــــــم
نقل قول
 سپاس شده توسط سمی همسر ناز ، پرنسس.م ، Aseman90 ، ida ، دختر زمستون 1366 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-دي-۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #24
سلام خانومیا من کارای صنایع دستی امضادار استادای معروفو زیر قیمت بازار دارم اگه کسی خواست به من پیام بده اینم کانال تلگرامم که عکس و مشخصات کارا توش هست مرسی neginart@ New1

صنایع دستی امضادار زیر قیمت بازار تهران
09193089538-44806364
نقل قول
 سپاس شده توسط ida
۹-بهمن-۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #25
منم یه دیگچه مس خریدم اما پشیمونم فقط باید بزارم اسه دکور میگن تا غذا درست میکنی باید زود غذارو از توش خالی کنی وگرنه خیلیییی بده
راسته واقعا؟

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۴ ۱۲:۲۴ عصر توسط atena thr.)
ارسال: #26

اینم میوه خوری واجیل خوری خوشگل من که با هم با قاشقش شد900تومن
خیلی شیکتراز کریستاله نه میشکنه نه سیاه میشه ویترینشم خیلی خوبه

اینم از ویترین مغازه فروشنده گرفتم که انشاله سری بعد سوفله هاشو میخرم هرکدوم 400بود

دلم ترک برداشته است دیگر برایم انار نمیچینی پدر؟
نقل قول
 سپاس شده توسط مادر عروس ايشالا 1 ، ida ، زی+با+مهر= با مهربانی زندگی کن ، ماه و تک ستاره ، missL ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، نسترن 2016
۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #27
(۹-بهمن-۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ صبح)d00rna نوشته است:  منم یه دیگچه مس خریدم اما پشیمونم فقط باید بزارم اسه دکور میگن تا غذا درست میکنی باید زود غذارو از توش خالی کنی وگرنه خیلیییی بده
راسته واقعا؟

سالمترین ظرف برا آشپزی مس هستش ، اشپزی با قابلمه مسی مثل آشپزی با قابلمه استیل می مونه از نظر چسبندگی و... از چه نظر به شما گفتن غذا نباید توش بمونه؟

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط زی+با+مهر= با مهربانی زندگی کن ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۴۱ عصر
ارسال: #28
منم پارسال که رفته بودم زنجان یه ماهیتابه و یه قابلمه مسی خریدم خیلی قشنگن Lub
البته من برای قشنگی نخریدم ،به خاطر خاصیت مس خریدم . بیشتر هم برای پخت خورشت و اب گوشت خریدمSleepy

و باز پاییزی دیگر ......
اینبار 12 اذر روز ماست ......

عقد 93/07/12
عروسی 95/09/12
نقل قول
 سپاس شده توسط زی+با+مهر= با مهربانی زندگی کن ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، نسترن 2016
۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #29

سلام دوستان من هم دو سال پیش زنجان رفته بودم یه قابلمه مسی و یه سینی دو نفره خریدم
از اونجائیکه من هنر رو دوست دارم میخوام یه سرویس سفالی هم بگیرم خیلـــــــــــــــــــی دوست دارم از این لعاب برجسته ها... عاشقشونم HeartHeartHeart
همیشه دوست داشتم ازشون بخرم . حالا که یواش یواش دارم راهی خونه خودم میشم میخوام بخرم رو جهازم ببرم Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط barun
۱۲-بهمن-۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ عصر
ارسال: #30
وای منم عااااشق سفالم.حتما برای استفاده خودم و همسرم میخرم با سفره ی قلمکاری عااالی میشه

نازنیـــنـ خدایمــ
برای همه ی دوستانم،عشق حقیقی،سلامتی، آرامــشــــ♥ و نــــیک بختی را آرزو دارمـــ♥
خدایـــ♥ــا عطا کن به آنان همه خیر و خوبی را
و دلشان را لـبـــریز کن از شادی و لبشان را بــــا گـ♥ـــل لبخند شکوفا کن
الهی شکر Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط زی+با+مهر= با مهربانی زندگی کن
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام