• آرایشگاه گیوا
  • هیژا

ظروف سنتی(مسی، برنجی و ... )

۱۷-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #11

RE: ظروف سنتی(مسی، برنجی و ... )
هم بیرون هم داخلش حالا آبغوره رو امتحان می کنم که حداقل ظاهرش خوب شه چون دیگه توش غذا نمی پزم مرسی دوستان

بهشت همین جاست پیش لبخند تو
می خوام که غصه بره به جهنم Heart

نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده موشی
۱۷-فروردين-۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #12
منم قبل عید 1دیگچه مسی از پاساژپروانه و یک سرویس سماورذقالی جنس برنجی از همون پاساژخریدم

الهم ارزقنی شفاعه الحسین
نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده موشی
۱۷-فروردين-۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ عصر توسط سعیده موشی.)
ارسال: #13
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/image...o0tn8E0b86

[تصویر: ظروف سنتی(مسی، برنجی و ... )]

گاهی چیزی برای جبران نیست ...
نقل قول
  • کتی دیلمی
  • پیانو
۲-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #14
بچه ها من یه ماهیتابه مسی دارم که اصلا استفاده نکردم و تو کمد بوده واسه عید که داشتم جابجا میکردم وسایلو،دیدم که ماهیتابه بیرونش لک افتادهSadبه نظرتون با همین ابغوره و مایع ظرفشویی درست میشه یا ببرم ظرف رو عوض کنم؟آخه من هنوز خونه خودم نرفتمSad
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #15
بچه ها اینقدر حساس نباشد مس به طور معمول چند تایی لک از بیرون داره توی مغازه هام اگه خوب نگاه کنید میتونید یکی دوتا لک پیدا کنید.چیز خاصی نیست که بخوای خودتون رو اذیت کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر زمستون 1366 ، Royaiy
۲۵-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ صبح
ارسال: #16
دوستای گلم این تایپیک دیدم و فهمیدم که همه با لکهای بیرون ظروف مسیتون مشکل دارید خواستم یه راه حل بهتون بدم حتما انجام بدین و ما رو هم ا دعای خیرتون Big Grinمحرم نکنید 3 (12)

راه حل: ظروف مسی رو بیار کنار سینک ظرف شوییو بعد برید طرف یخچال چند قاشق رب از داخل یخچال بردارید و با دست بمالید به بدنه خارجی مس یعنی قسمتهای بیرونی که قرمز هست و کاملا مالش بدید طوری کا مامل بخش بیرونیه ظرفتون اغشته به رب بشه و بعد مگذارید تقریبا 5 دقیقه بگذره و بعد با سیم ظرفشویی و یا از این اسکاجهای زبر کاملا با همو رب مالش دهید و بد با اب و مایع ظرفشویی بشویید و سریعا ابکشی خشک کنید و در اخر با یک ظرف مسی براق مواجه میشید New1لال از دنیا نری صلوات New1New1New1

باز اگه سوالی داشتید پ خ بزنید .

آنهایی که حرف برای گفتن کم دارند ، درد برای گفتن زیاد دارند …
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر زمستون 1366 ، ida ، hadis sh ، مامان گل دخترا ، سعیده موشی ، mmot ، Aseman90
۲۵-مهر-۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #17
سلام
بچه ها ظروف پذیرایی برنجی و از کجای تهران میشه خرید ؟مثل سینی و فنجون چای و ... توشوش ندیدم لطفا اگه کسی میدونه بورسش کچاست کمک کنه /؟؟؟

آنیسا
نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #18

سلام کسی ظروف پذیرایی برنج هندی می دونه از کجا بخرم؟

دلم ترک برداشته است دیگر برایم انار نمیچینی پدر؟
نقل قول
۲۹-مهر-۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #19
(۲۵-مهر-۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ عصر)سمی همسر ناز نوشته است:  سلام
بچه ها ظروف پذیرایی برنجی و از کجای تهران میشه خرید ؟مثل سینی و فنجون چای و ... توشوش ندیدم لطفا اگه کسی میدونه بورسش کچاست کمک کنه /؟؟؟

سلام خانومی!!!من خودم دقیقا نمی دونم اما یکی از بچه ها می گفت مرکزش "پاساژ پروانه چهار راه استانبوله..!"

خدایا..!
لیست نعمت‌هایت را ورق می‌زنم، تمامی ندارد..!
شکــر...
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #20
بچه هاکارهای سنتی خیلی قشنگه به نظرم ازاین کریستالهای بی ارزش زیباتره مثل ظروف مرغی، اصفهام ومسی های قشنگ درسته گرونه ولی خونه روخیلی قشنگ میکنه من خودم 5سال پیش سه تکه ازاصفهان خرید180
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، ida ، minam ، زی+با+مهر= با مهربانی زندگی کن ، missL ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام