• مزون فابرا
  • هیژا

طراحی و بازسازی خانه

۳-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #21

RE: طراحی و بازسازی خانه
سلام مریم جون منم دلم برای همه تنگ شده بود
برای بالای شومینه به نظرم سنگ بهتره از اونایی که شبیه آجرنما ست دقیقا" اسمشو نمی دونم چیه ولی چند رنگ داره که البته من تیره اش رو بیشتر دوست دارم
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ عصر
ارسال: #22

بچه ها من میخوام بزرگترین دیوار خونمون کاغذ دیواری کنم به نظرتون خوب میشه؟؟
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #23

نه رنگ مبلم روشنه تیره نمیگیرم برای اتاق خواب دیوار بالای تخت کاغذ دیواری کنم یا دیوار روبه رو؟؟
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #24
اخه کی رو تخت منظره روبه رو رو میبینه؟!Wink

سیندرلا جون به نظرم ازین طرحای فانتزی که یه گل ساده،یا یه منظره یواش رو کار میکنن،بذار بالای تختت،
اخه دیروز کابینت کارمون اومد،عکس اتاق خواب مدیر عامل کارخونه ... رو نشونمون داد،اتاقش خیلی فانتزی بود،اینجوری که گفتم،تو اتاق خوابشو کار کرده بود!New2
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #25
ما هم کاغذ دیواری کردیم سیندرلا. خیلییییی فانتزی شده. به نظرم دیوار بالای تخت و بکنی هم اتاق قشنگ تره هم اینکه چشمات وقتی می خوای رو تخت دراز بکشی خسته نمیشه.ولی اگه می خوای کاغذ کنی شک نکن که قشنگ میشه. تازه دلتو بزن به دریا رنگ های فانتزی انتخاب کن. ما هالمون رو دیوار یه طرف رو سبز ساده مغز پسته ای کردیم یه طرف رو سفید با گلای بزرگ رنگی. به هرکی گفتیم تعجب کرد. همه فکر می کردن خوب نمیشه ولی خیلی قشنگ شده. عین فیلما و کارتونای فانتزی Big Grin
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ عصر توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #26
اتفاقا اینا الان مدلای فانتزیه،حتی تو رنگ هم میگن،یه دیوارو یه رنگ کنید،دیواری های بعدیو سفید کنید،یا مخلوطی از همون رنگ با سفید!
مبارکت!

اره خیلی خوبه،ولی یکم گرون میگیره،اخه دادیم سنگ مصنوعی بزنن،که خیلی گرونش کرد!

الان کابینت دیگه MDF مد نیست،یه جور جنسی اومده براقه،نشونمون داد عین تو ژورنالا بود!
ولی گرون بود،اصلا قیمتشو دوست نداشتم!

خونه دوستم تموم شده اشپزخونه اش،عکس گرفتم میذارم،اونم ازین کابینت جدیداست!
نقل قول
 سپاس شده توسط ساینا
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ صبح
ارسال: #27

سیندرلا جون من خیلی وقته نبودم بالاخره خونه کجا گرفتین؟
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #28
حتما کژال جون عکسشو میزارم Wink مریم جون اون جنسی که میگی بهش میگن های گلاس. خیلی رنگای قشنگی هم داره. اما واسه ما هم گرون بود.
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #29

ولی من اصلا از این های گلاسها خوشم نمیاد ،جالب اینه که نالیکس هم با من هم عقیده بود،آخه من میخوام دیوار بالای تخت عکس بذارم وچون دیوار روبه رو تخت از بیرون هم دید داره ما تصمیم گرفتیم اون دیوار کاغذ کار کنیم ،مریم جون ما هم میخواییم سنگ کار کنیم سنگ از کجا تهیه کردین؟؟الیس جان انتهای اشرفی خونه رو خریدیم
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #30
پس مبارکه سیندرلا جون. کلا خونه نو رو هرجوری درست کنی قشنگه Wink کابینت های گلاس واسه خونه های بزرگ و آشپزخونه های بزرگ خوب میشه ولی واسه یه ذره آشپزخونه ما جالب نیست. ما هرجا رفتیم گفتن متری 350 تومن
نقل قول
 سپاس شده توسط kazhal_mehraz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام