• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

طراحی و بازسازی خانه

۱۵-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #1
طراحی و بازسازی خانه
این هم عکس چند تا دکوراسیون با ترکیب سنگ و چوب
برای مشاهده عکسها در سایز واقعی ، روی عکس کلیک کنید.

[تصویر: طراحی و بازسازی خانه][تصویر: طراحی و بازسازی خانه][تصویر: طراحی و بازسازی خانه][تصویر: طراحی و بازسازی خانه][تصویر: طراحی و بازسازی خانه][تصویر: طراحی و بازسازی خانه]

ما میخوایم یه مقدار سنگ توی آشپزخونه به کار ببریم. با توجه به اینکه سنگ گرون در میاد ، نمیخایم کل آشپزخونه رو سنگ کنیم. البته شاید قشنگ هم نشه که کل آشپزخونه سنگ بشه. من نظرم تکه دیوار کنار اوپن هست. خانم میگن جلوی اوپن هم سنگ کنیم اما به نظر من خیلی بی ریخت میشه.
اساتید نظرشون چیه ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، nasibe_603 ، forklift
۱۵-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ عصر توسط nilaa.)
ارسال: #2
RE: طراحی و بازسازی خانه
به نظر من زیاد از سنگ استفاده نکنید اونجوری زود دلتون رو میزنه اولش جالبه ولب بعد احساس میکنید تو غار زندگی میکنید اپن چوبی با دیوار سنگی قشنگ میشه

البته فقط یک دیوار همه دیوارها هم خوب نیست

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #3

آخه من دوست ندارم دیوار پشت اپن ام دی اف باشه ،بعدشم به نظرم یه دیوار سنگ باید با یه جایی متناسب باشه،یه دیوار خالی هیچ تناسبی نداره،به نظرت نیلا جون دیوار پشت اپن زشت میشه نظر واقعیت بگو
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۶-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ عصر توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #4
این سنگها اینقدر درسر دارن!
عمم تو ویلاشون استفاده کرده،ما هم خواستیم بزنیم رقمش زیاد بود!
سیندرلا جون تناسب نمیخواد که،من دیدم فقط تیکه ورودی خونه رو میزنن،مثلا یه دیوار ورودی خونه سنگ بود،دیوار روبه رویش آینه،
البته این سلیقه اییه و خودتون بهتر میدونید ولی استاد کار خونمون آلبوشم همش تک دیوار کار کرده بودند،جالب بود!

دوستم طراحی چوبی به این جا داده بود:
طراحی و دکوراسیون چیدکو،10 سال ضمانت کتبی،با سفارشات ژورنالی،88481479
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ صبح
ارسال: #5
بچه هااگه آدم بخوادرودیوارآشپزخونه سنگ کارکنه شما آشنادارین؟
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #6

نالیکس هم میخواد یه دیوار آشپزخانه وپذیرایی سنگ کنه،چه دردسرهایی داره؟این شماره ای که دادید کابینت هم کار میکنه؟
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ عصر
ارسال: #7
اگه سنگش رو بخرید ، خودتون با چسب کاشی میتونید بچسبونید. از مغازه های کاشی فروشی و کفپوش میتونید بگیرید. سنگ هم که از سنگ فروشیها.
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #8
بله سیندرلا جون،البوم هم داره،کلا کار چوب انجام میده،
یه سایتی هم هست که دوستم به اونجا داده بود،کاراش خیلی قشنگ بودند
http://www.maafdesign.com
اینم البوم کار داره.
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #9

کار کدومشون بهتر بود سایت یا اون یکی؟
نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #10
چیدکو هم سایت داره میتونی مقایسه کنی.

میدونی دردسرش چیه ،اگه بخوای خوب بمونن وبعد یه مدت ازشون تق تق نیوفته،باید سیمان کاری بشه،که واقعا کثیف کاری داره،البته شاید تو تهران یه مدل دیگه کار کنند ولی تو شمال که کلی دردسر داشت!
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام