• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

طب سنتی

۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ صبح
ارسال: #1271
RE: طب سنتی
چجوری میتونیم مزاجمونو بفهمیم؟

خدايا
اگه قراره معجزه كني وقتشه
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ صبح
ارسال: #1272
منم نمیفهمم مزاجمو گرمی میخورم جوش میزنم ولی میدونم طبعم سرده

وزن اولیه 71
شروع رژیم 2/12/95
هدف اولیه 67 تا اول فروردین
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #1273
(۲۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ صبح)نیوشا123 نوشته است:  سلام دوستان

من هر روز صب ناشتا ی لیوان خاکشیر میخورم...ریزش دارم البته قبلشم داشتم...میخام بدون از این خاکشیر ک حدود 2 هفته هست میتونه باشه؟ ممنون

من شنیدم اگه ناشتا خاکشیر با آب گرم خورده بشه برای یبوست خوبه و اگه با آب سرد و یخ خورده بشه واسه اسهال خوبه ...حالا من نمیدونم شما چطوری مصرف کردید

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #1274
عزیزم من با آب سرد میخورم...میگن تاثیر داره توی روشن بودن پوست ......میگم نکنه بهم نساخته ریزشم بدتر کرده عزیزم

نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #1275
من جایی خوندم با آب سرد برای رفع اسهال های گرم خوبه و در اسهال های ناشی از سردی و برای سرد مزاجها نباید مصرف بشه

نقل قول
 سپاس شده توسط somayeh 1363
۱۶-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #1276
دوستان برای شفافیت پوست چند وقت باید خاکشیر خورد من ی ماهه میخورم ی کم‌ دلسرد شدم‌ فعلا تغییری نمیببنم‌ .برای خاکشیر شستن هم ی کم‌ تنبلی میکنم

نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ صبح
ارسال: #1277
(۱۶-شهريور-۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ صبح)'kentia' نوشته است:  دوستان برای شفافیت پوست چند وقت باید خاکشیر خورد من ی ماهه میخورم ی کم‌ دلسرد شدم‌ فعلا تغییری نمیببنم‌ .برای خاکشیر شستن هم ی کم‌ تنبلی میکنم

فکر کنم شما باید از ماسک شیرین بیان برای اینکار استفاده کنین

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #1278
(۱۶-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ صبح)mehrijooon نوشته است:  
(۱۶-شهريور-۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ صبح)'kentia' نوشته است:  دوستان برای شفافیت پوست چند وقت باید خاکشیر خورد من ی ماهه میخورم ی کم‌ دلسرد شدم‌ فعلا تغییری نمیببنم‌ .برای خاکشیر شستن هم ی کم‌ تنبلی میکنم

فکر کنم شما باید از ماسک شیرین بیان برای اینکار استفاده کنین

ماسک موقتا پوست شفاف میکنه من میخوام ی کار اساسی بکنم از داخل ، بدنم پاکسازی بشه که اثراتش رو پوستم ببینم

نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #1279

رژیم خاکشیر 40 روزه س، من تو هفته دوم جواب گرفتم اما کامل 40 روز رو خوردم، شاید یکی دوبار نشد که بخورم
صبح ها، یه لیوان ناشتا، یک ساعت قبل از صبحانه
اگه رو شما تاثیر نداشته، شاید کبدت نیاز به پاکسازی نداره یا کلا باید روش دیگه ای رو انجام بدی

3>
نقل قول
 سپاس شده توسط kentia
۲۸-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #1280
(۲۳-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ صبح)'maryva' نوشته است:  چجوری میتونیم مزاجمونو بفهمیم؟

فهمیدنش خیلی هم کار راحتی نیست مخصوصا توی این دوره که اکثر افراد دچار غلبه خلط هم شدن و بدنشون دو مزاجه یا ... شده. بهترین راه مراجعه به یک دکتر متبحر طب سنتی است. ولی اگه علاقه داری بهتره فایل های صوتی مزاج شناسی دکتر خیر اندیش را گوش کنی. خیلی بهت کمک می کنه

Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام