• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

طب سنتی

۹-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-تير-۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #1261

RE: طب سنتی
(۲۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ عصر)'narshin' نوشته است:  
(۲۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ عصر)'mahdian' نوشته است:   اول باید طبع و مزاج خودت رو بشناسی تا علت تیرگی و کدری پوستت رو بدونی ولی مصرف خاکشیر اول صبح پوست رو روشن و شفاف میکنه اگه دوماه استفاده کنی باعث سفید شدن پوست صورت و بدن و رفع تیرگی میشه

عزیزم طبعم گرم وتر هست یعنی دموی.
تقریبا دو هفته ست که خاکشیر هم هرروز صبح با مخلوط کاسنی و شاه تره میخورم ولی تاثیر نمیذاره نمیدونم چراتصویر: images/smilies/sad.gif

نارشین جون 
منم طبعم گرم و تره 
الان داره نزدیک یکسال میشه که دارم خاکشیر میخوذم و انصافن با اینکه اصن طی روز آب نمیخورم یعنی اصن میلم به آب نمیره ولی با همین خاکشیر پوستم خوب مونده با اینکه جوش دارم و جای جوش واینا اما رنگ پوستم روشن 
بر عکس یادم ممیاد که قبلنا پوستم کدر بود 
شما به دو هفته بسنده نکن و ادامه بده مطمئنم تاثیرش رو میبینی
یه چیز دیگه و مهم 
شما گوارش و روده و معدت خوب کار میکنه ؟؟ یبوست نداری ؟؟ از نظر استرس و اعصاب و اینا ؟؟؟؟ پریودات منظمه ؟؟

اینا هم خیلی مهم جوابشون 
ولی من خودم عاشششق طب سنتی ام با اینکه خیلی فرصت نمیکنم کاراش رو انجام بدم

برای کسایی که میخوان طبع و مزاجشون رو بدونن چیه برن لینک زیر و تو آزمون طبع شناسی جوابها رو بدن در آخر بهتون میگه طبعتون چیه http://www.tabaye.ir/exam

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط narshin ، کیجا
۹-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۰۰ عصر
ارسال: #1262

1. روغن زالوی اصل برای چاقی صورت

2. روغن خراطین هندی اصل برای حجم دادن به سینه 

3. روغن مار اصل برای پرپشت کردن مو

نقل قول
 سپاس شده توسط کرشمه بهار
۲۲-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۳۷ عصر
ارسال: #1263
Rainbow RE: طب سنتی
برای قرمزی چشم یه راهکار "عملی" بدین لطفا؟Lub نگید ابلیمو بچکون تو چشت که اصلا ادم این کارهای خطرناک و دردناک نیستم، من قبل از هر امپول زدن امپولزن رو به 12 معصوم قسم و ایه میدم و بعدشم کلی جیغ و هوار میکشم و با نصف امپول زنها بعد از تزریق دعوام شده که تو منو فلج کردی اونوقت بیام ابلیمو رو بچکونم تو چشامEmbarrasedNew1New1

به جای اینکه از خود بپرسید « جهان چقدر دوستانه و مهربان است؟ می توانید از خود بپرسید: من چقدر مهربان و دوستانه هستم؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #1264
دوستان کسی  برای درمان بیماری از  سوجوک تراپی نتیجه گرفته ؟

نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۲۳ صبح
ارسال: #1265
سلام خانوما مدرک عمومی طب سنتی ک دوره ای برگزار میشه بدرد میخوره عایا؟
کسی گرفته یا تو دوره هاشون شرکت کرده؟؟Undecided

*(با هر سختی ، آسانی است)*

خداوند
دوبار تکرار کرده تا ته دلمون قرص باشه …!تصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #1266
(۹-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ صبح)hadis sh نوشته است:  نارشین جون 
منم طبعم گرم و تره 
الان داره نزدیک یکسال میشه که دارم خاکشیر میخوذم و انصافن با اینکه اصن طی روز آب نمیخورم یعنی اصن میلم به آب نمیره ولی با همین خاکشیر پوستم خوب مونده با اینکه جوش دارم و جای جوش واینا اما رنگ پوستم روشن 
بر عکس یادم ممیاد که قبلنا پوستم کدر بود 
شما به دو هفته بسنده نکن و ادامه بده مطمئنم تاثیرش رو میبینی
یه چیز دیگه و مهم 
شما گوارش و روده و معدت خوب کار میکنه ؟؟ یبوست نداری ؟؟ از نظر استرس و اعصاب و اینا ؟؟؟؟ پریودات منظمه ؟؟
اینا هم خیلی مهم جوابشون 
ولی من خودم عاشششق طب سنتی ام با اینکه خیلی فرصت نمیکنم کاراش رو انجام بدم

برای کسایی که میخوان طبع و مزاجشون رو بدونن چیه برن لینک زیر و تو آزمون طبع شناسی جوابها رو بدن در آخر بهتون میگه طبعتون چیه http://www.tabaye.ir/exam

حدیث جووون دیر دیدم پستتون روSadHeart
عزیزم من یبوست دارم آرهههههCrying
استرسی هم هستمSad
پریودام تقریبا منظمهSad
خاکشیر هم دوباره رفتم خریدم از فردا میخورم ایشاا...Heart

پروردگارا به حق بخشندگی و مهربانیت سلامتی کامل به همه بیماران عطا فرماتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۷-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ عصر توسط یار پنهان.)
ارسال: #1267
(۱۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ عصر)'sarina banood' نوشته است:  سلام یه سوال داشتم کسی اینجا از ترکیب حنای بیرنگ+روغن زیتون+روغن نارگیل برای رشد مو و قطعیه ریزش استفاده کرده؟خوب بوده نتیجش؟

من استفاده کردم البته حنای من بی رنگ نبود رنگ داشت ولی حنا توی روغن رنگ نمیده به مو و بله کااااااااااااااملا ریزش موی منو که وحشتناک میریخت خدا خواست و قطع کرد رویش مجدد هم داده البته در مورد سرعت رشد من چون موهام رو رنگ نمیکنم نمیدونم چند وقته رشد میکنه چون خودشم کلا بلنده ولی ماهی ده سانت کوتاه میکنم کوتاه نمیشه

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #1268
خواص سویق درطب سنتی
http://www.eslamteb.com/%D8%B3%D9%88%DB%...%85%DB%8C/
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #1269
(۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ صبح)'narshin' نوشته است:  بچه ها من افتادم رو دور لاغری هی دارم لاغر ترمیشم چیکارکنمCrying

عزیزم تو ارسالی های قبلت خوندم که نوشتی که دو هفته ای هست که عرق کاسنی میخری .عرق کاسنی لاغر میکنه

نقل قول
 سپاس شده توسط narshin
۲۳-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #1270
سلام دوستان

من هر روز صب ناشتا ی لیوان خاکشیر میخورم...ریزش دارم البته قبلشم داشتم...میخام بدون از این خاکشیر ک حدود 2 هفته هست میتونه باشه؟ ممنون

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام