• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

طبیعی یا سزارین؟؟

۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ صبح توسط samiiira_ziba.)
ارسال: #2391
RE: طبیعی یا سزارین؟؟
(۲۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۸:۴۸ صبح)'سراب' نوشته است:  خودت خواستی سزارین بشی؟
توچون مجبور به سزارین بودن هزینه ای نگرفتن |:
بچه ها ما هرچی میگیم برای کلیت نیست که
ماها اطلاعاتمون در حد دنیای اطرافمونه
در حد چیزهایی که دیدیم
اطلاعات ما کل ایران رو که ساپورت نمیکنه خخ

سراب جان دکترهای کلینیک زنان خود بیمارستان هیچ هزینه اضافه ای نمیگیرن و تماما هر 24 ساعت شبانه روز در اختیار بیمارستانن و بیرون مطب ندارند.
شاید دکترهای بیرون که میان تو صارم زایمان میکنن شاید پول اضافه بگیرن نمیدونم
دکتر من دکتر سیدی مقدم بود مراقبتام از ابتدای بارداری با اون بود نزدیک زایمانم خورد به مرخصی خانم دکتر و رفت مسافرت وبیماراشو انتقال دادن به خانم دکتر نیک نفس. من از سیدی مقدم تعریف بیتشر شنیده بودم ولی اصلا دکتر خوبی نبود.اصلا وقت نمیذاشت. دکتر نیک نفس خیلیییی مهربونتر خیلی خوش برخوردتر و خیلی وقت میذاشت واسم و قشنگ برای من و همسرم هر سوالی رو با حوصله جواب میداد زایمانمم خودش انجام داد و واقعا دستش واسه من که خوب بود.خیلی دوسش داشتم و همش پشیمون بودم کاش از ابتدا دکترم بود.واقعا خوشحال بودم سیدی مقدم رفت مسافرت خخخ
به خاطر سزارینمم خیلی ناراحت بودم که کلی بهم دلداری داد که برای هر کسی ممکنه پیش بیاد حتی خودش با اینکه زایمان اولش طبیعی بوده زایمان دومش دقیقا مشکل من براش پیش اومده و سزارین شده و حرفاش باعث شد حالم بهتر شه.

(۲۷-فروردين-۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ صبح)'mina.pirozi' نوشته است:  ساناز آسمان عزیز من هر کس دیدم همه بعدش کمردرد داشتن حتی اون هایی که نه سال از زایمانشون گذشته هنوز کمردرد دارند.بنظرت تو این مملکت تو هر زمینه ای شکایت کنی به نتیجه میرسی؟تازه خودتم متهم می کنن

عزیزم من هم بی حسی از کمر بودم اما خداروشکر بعد 3 سال از زایمانم هنوز کمر درد نداشتم .واقعا همه یه جور نیستن.
تازه خیلیا میگن آمپولی که تو نخاع میزنن درد داره ولی من یه چیزی مثل نیش پشه حس کردم فقط

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، sanazaseman
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام