• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

صندلی اُپن

۱۴-آبان-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ عصر توسط seven.)
ارسال: #31
RE: صندلی اُپن
[تصویر: صندلی اُپن]

دوست جون ها پست های منو لطفا نقل قول نکنید چون بعدش پاک میکنم
ممنونHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط diba jooni ، firegirl ، نیازز ، فهیمه جون
۲۵-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #32

دوست جون ها پست های منو لطفا نقل قول نکنید چون بعدش پاک میکنم
ممنونHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، نیازز
۶-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #33
بچه ها صندلی اوپن 2تا بسه نه؟
نقل قول
۶-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ عصر
ارسال: #34
منم دوست دارم صندلی اپن ولی ازین چوبیاش که شکل چارپایس دوست دارم به نظرم بهتر از فلزیاس Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.aram ، قاصدک ..
۱۵-شهريور-۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ عصر توسط fatimafam.)
ارسال: #35
untitled.png1.png

سلام لطفا نظرتون ودر مورد این مبل بگید.
نقل قول
 سپاس شده توسط sevdayi ، قاصدک .. ، M.M68.67
۳۱-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #36
بچه ها من صندلی اپنمو از دلاوئران گرفتم.2 مدله یکی خود کارگاها درس میکنن که جک داراش حدود 120-170 میشه کاراشون کثیفه و ناراحت.یکیم چینی که حدود 250-280 هست که من اونو گرفتم

نقل قول
۹-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #37
بچه ها کجابرم برای صندلی اپن لطفا ادرس
خیلی قیمتای فضایی ندن
ولی خاص و شیک باشه
چهارپایه ای ذوس ندارم
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۱۲:۲۲ عصر توسط shiny1372.)
ارسال: #38
من میخوام صندلی اپن بخرم و خونمون هم کوچیکه و جا برای میز ناهارخوری نداریم .یه سوال بچه ها صندلی اپن اصلا کار اماد هست و استفاده میکنین؟؟اگه اذیت میکنه از نظر بلندی و زیاد کار اماد نیست هزینه ی زیادی روش نکنم و یه چیز ارزون دکوری بخرم

(۱۵-شهريور-۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ عصر)fatimafam نوشته است:  untitled.png1.png

سلام لطفا نظرتون ودر مورد این مبل بگید.

بسیار شیک و زیباHeart
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ عصر توسط asalcheshm.)
ارسال: #39
عزیزم من میز نهارخوری 8 نفره گرفتم که خوب بخوایم دوتایی روش غذا بخوریم خیلی زیادیه از طرفی آشپزخونمون جای میز نهارخوری نداشت بنابراین کانتر آشپزخونه رو به شکل میز ساختیم و دوتا صندلی اپن جک دار گرفتیم که همیشه ازشون استفاده میکنیم چون هم ارتفاعش تنظیم میشه و هم میچرخه خیلی راحته و کاملا راضی هستیم

در مورد کاناپه بالا البته پستش مال خیلییییی وقته پیشه!!
زیباست ولی فکر نمیکنم راحت باشه چون جایی نداره که تکیه بدی حتمن باید لم بدی اونم در حد نیمه دراز کش!!
نقل قول
 سپاس شده توسط M.M68.67
۲۱-مرداد-۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ صبح
ارسال: #40
(۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ عصر)asalcheshm نوشته است:  عزیزم من میز نهارخوری 8 نفره گرفتم که خوب بخوایم دوتایی روش غذا بخوریم خیلی زیادیه از طرفی آشپزخونمون جای میز نهارخوری نداشت بنابراین کانتر آشپزخونه رو به شکل میز ساختیم و دوتا صندلی اپن جک دار گرفتیم که همیشه ازشون استفاده میکنیم چون هم ارتفاعش تنظیم میشه و هم میچرخه خیلی راحته و کاملا راضی هستیم

در مورد کاناپه بالا البته پستش مال خیلییییی وقته پیشه!!
زیباست ولی فکر نمیکنم راحت باشه چون جایی نداره که تکیه بدی حتمن باید لم بدی اونم در حد نیمه دراز کش!!

خخخخ اره راست میگی من اصلا به تاریخش نگاه نکردم تقریبا مال یک سال پیشه
مرسی عزیزم از راهنماییت .اخه خونه ی جاریم که صندلی اپن دارن من به فاصله ی سه روز که رفتم خونشون حتی جای صندلی عوض نشده بود و به نظر میومد که اصلا استفاده نمیکنه حس کردم که چیز خیلی کارامدی نیست که اونا استفاده نمیکنن
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام