• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

صبحانه های لذیذ

۳-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #21
RE: صبحانه های لذیذ
یک صبحانه کاملا مقوی،مخصوصا روزای سرد :
4 قاشق آرد و ا لیوان شیره انگور رو هم بزنید. آرد کامل حل بشه. روغن را داغ کنید و مواد بریزید تو روغن و تفت بدید. توش پودر بادام و خلال پسته بریزید. خیلی مقویه.

بابای خوبم خیلی زود تنهام گذاشتی. . .دلم خیلی تنگت شده. فاتحه
نقل قول
 سپاس شده توسط shk ، *orkideh* ، saba14 ، zibaye ziba ، shirin93 ، عشق احسان ، parinaz70 ، khatooon ، سیندخت ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی
۵-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ صبح توسط elaheh naz.)
ارسال: #22
من عاشق وعده صبحانه ام وسعی میکنم دو روز پشت سر هم یه جور نباشه
یه روز نیمروی تخم مرغ با روغن خیلی کم البته سفیده کامل پخته وزرده داخلش شل باشه
سیب زمینی آبپز وتخم مرغ
پنیر وگردو یا پنیر با کنج و حلوارده
کره عسل ومربای هویج وبه خونگی
املت گوجه میکس شده وتخم مرغ
گاهی عدسی وگاهی هو الویه از شب قبل مانده
قبلا سوسیس هم با نیمرو میزدم اما الان نمیزنم فقط گاهی قارچ. والبته پای همیشگیه سفره نان وچای داغ خوش عطرBig GrinTongueر

برای باز شدن گره مشکل من یه صلوات میفرستینNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط شادن ، nazgol22 ، عشق احسان ، motahare ، parinaz70 ، mehrafarin90 ، asalii ، Tati Beauty ، khatooon ، سیندخت ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی ، parisa-kz
۶-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ عصر توسط elaheh naz.)
ارسال: #23
اینم یه نمونه از صبحانه من املت گوجه +فلفل سبز+تخم مرغ
[تصویر: صبحانه های لذیذ]

اینم یه نوع املت دیگه البته مسافرتی:

دوستان مرسی از نگاه زیباتون

نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، nonoo ، zibaye ziba ، gissu kamand ، عشق احسان ، Roshanak65 ، bemani ، motahare ، parinaz70 ، A.Bidel ، samira* 72 * ، mehrafarin90 ، Alice13 ، asalii ، •|masoume |• ، hasti_d ، Tati Beauty ، khatooon ، سیندخت ، Khanom Tala ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی ، banooomina ، lo-iii Jlc ، ida ، paarsis ، مامان گل دخترا ، parisa-kz
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۶-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #24
تو املت من اویشن میریزم کمی خوشمزه س از نظر خودم
و با اب لیموترش تازه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط nonoo ، motahare ، H*-*H ، khatooon ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی ، یار پنهان
۱۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ صبح
ارسال: #25

Heart RE: صبحانه های لذیذ

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
آتلیه|کرج|: آقای عکس.مهدى فلك بلند(بی مسئولیت و بی فکر) فیلم عروسیم مفقود شده!
تشریفات|کرج|: پیمان (عالی)
گل|کرج|: باختر
-------------
هر قدر عقاید کسی احمقانه تر باشد باید کمتر با او مخالفت کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط lilimashi ، Delsaleila ، zibaye ziba ، elaheh naz ، *orkideh* ، gissu kamand ، paarsis ، bemani ، motahare ، بانو روشنا ، zahra_bannooo ، A.Bidel ، samira* 72 * ، flydreamland ، Alice13 ، asalii ، •|masoume |• ، hasti_d ، khatooon ، سیندخت ، Khanom Tala ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی ، banooomina ، مو طلا ، sahar25 ، س.م ، lo-iii Jlc ، bita z ، ida ، Lili1369 ، محبوبه ناز بانو ، shirin93
۱۱-آذر-۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #26
Heart
صبحانه لذیذ من و عشقم :

Heart
♥ 30 / آبان / 92 : خواستگاری ♥
♥ 15 / اسفند / 92 : بله برون ♥
♥♥ 8 / فروردین / 93 : نامزدی ♥♥
♥♥ 15 / شهریور / 93 : عقد ♥♥
♥♥♥ 4 / مهر / 93 : عروسی ♥♥♥
نقل قول
 سپاس شده توسط zibaye ziba ، elaheh naz ، سیگنال مثبت ، gissu kamand ، عشق احسان ، مری22 ، Roshanak65 ، bemani ، motahare ، A.Bidel ، samira* 72 * ، asalii ، •|masoume |• ، Tati Beauty ، khatooon ، سیندخت ، Khanom Tala ، ندای آسمانی ، banooomina ، س.م ، ida ، zahrali ، مامان گل دخترا
۱۳-آذر-۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #27

Heart

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
-------------
نقل قول
 سپاس شده توسط lilimashi ، عشق احسان ، paarsis ، مریم86 ، gissu kamand ، arasbaran ، مری22 ، Roshanak65 ، bemani ، motahare ، *orkideh* ، shabnam.m ، zahra_bannooo ، A.Bidel ، samira* 72 * ، ناناس ، flydreamland ، Alice13 ، ferferiii ، asalii ، •|masoume |• ، Tati Beauty ، khatooon ، سیندخت ، Khanom Tala ، ندای آسمانی ، banooomina ، sahar25 ، lo-iii Jlc ، bita z ، ida ، محبوبه ناز بانو ، shirin93 ، نیلوییی
۱۴-آذر-۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #28
صبحونه لذیذ من نیمرو با قارچ و نون بربری برشته بسیار چسبیدHeartHeartHeart
ماهیتابه های کوچولو وگوگولی دارمBig GrinBig Grin
مرسی از نگاهتون

نقل قول
 سپاس شده توسط arasbaran ، مری22 ، Roshanak65 ، bemani ، parinaz70 ، shabnam.m ، gissu kamand ، zahra_bannooo ، A.Bidel ، samira* 72 * ، asalii ، •|masoume |• ، hasti_d ، khatooon ، سیندخت ، Khanom Tala ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی ، banooomina ، lo-iii Jlc ، ida ، مامان گل دخترا ، shirin93
۱۴-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #29

تخم مرغ+گوجه+فلفل دلمه+نمک و فلفل

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
-------------
نقل قول
 سپاس شده توسط Roshanak65 ، bemani ، parinaz70 ، *orkideh* ، lilimashi ، shabnam.m ، gissu kamand ، بارانک ، mfts ، aziiii ، مریم86 ، zahra_bannooo ، setareh69 ، A.Bidel ، samira* 72 * ، mehrafarin90 ، ناناس ، aros tak ، flydreamland ، Alice13 ، sleeping beauty ، ferferiii ، asalii ، •|masoume |• ، zahre_asal ، مریم و جواد ، sama001 ، hasti_d ، Tati Beauty ، khatooon ، khofte ، سیندخت ، ahael ، فرشته ی نجات ، ندای آسمانی ، banooomina ، mehrabon1992 ، sahar25 ، س.م ، lo-iii Jlc ، bita z ، ida ، *shirin banoo* ، آذین ، paarsis ، Lili1369 ، Raha-A ، *نجمه ، محبوبه ناز بانو ، مريلا ، sama081 ، shirin93 ، eliii8 ، parisa-kz ، انیلا (anila) ، نیلوییی ، nazgol22 ، *guilty*
۱۴-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #30
واسه صبحانه نیمرو با روغن حیوانی که روش کلی آب لیمو میریزم خیلی میچسبهههههههههههههههHeartHeart

حراج پیراهن ترک خوشگل به قیمت 50 تومن نو و تگ دار
تو تاپیک لباس مجلسی گذاشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط khatooon ، ندای آسمانی ، ida
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام