• هیژا
  • مهناز

صبحانه های لذیذ

۱۹-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ عصر توسط ~*tiyam*~.)
ارسال: #11
RE: صبحانه های لذیذ
(۱۲-شهريور-۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ صبح)ashoosan نوشته است:  
(۱۷-مرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ عصر)~*tiyam*~ نوشته است:  صبحانه روسی
oladi صبحانه منتخب روسی است که سرخ کردنی است، تا حدودی شبیه پنکیک، درون آن نرم و لطیف و لبه های بیرونی آن ترد است و زمانی لذیذ تر می شود که به همراه خامه ترش، عسل، مربا یا توت تازه سرو شود
.............
این نونه مث نون تخم مرغی ما هست
از اونجایی که ما شمالیا یه جورایی تحت تاثیر روسیه بودیم فکر کنم خودشه

اگه براتون امکان داره طرز تهیش رو میگین ؟!
اینکه ب نظر خیلی خوشمزه میاد

ازون صبحانه ی جوی شیرین (ایرلندی ) هم خوشم اومد ! مفیده و ب نظر خوشمزه میاد با ی عالمه بادام یا بادام زمینی ! Dodgy

روش های زیادی هست من اینطور میدرستم
برا هر نفر یه تخم مرغ رو با یه قاشق پلو خوری شکر 3 دقیقه با دور متوسط همزن هم میزنم اگه ده تا هم باشه بازم سه دقیقه هست هدف حل شدن کامل شکره
بعد برا هر تخم مرغ یه قاشق آرد 000 میریزم و حسابی که مخلوط شد تو روغن سرخ میکنم و سمت مقابلشم سرخ میکنم
یه کار دیگه که بعضیا میکنن جوش شیرین (پف میکنه)یا بکینگ پودر یا حتی پوست پرتغال اضافه میکنن یا ارد برنج و گندم رو نصف نصف استفاده میکنن که من نمی پسندم

راستی با پای خورده میشه یه راه دیگه هست من از نت یافتم طعم ها شبیه میشه و طرح دار هم میشه

نون تست رو مدل و شکل مورد نظر برش میزنن تو همون مایع اولیه که تخم مرغ و شکره میزنیم بعد تو روغن فراوون سرخ میکنیم این طعم دارش خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط asalii ، khatooon
۳۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ عصر
ارسال: #12

صبحانه های لذیذ
[تصویر: صبحانه های لذیذ]

اینم صبحانه یه روز تعطیل من و شوشو
جای شما خالی

Sent from my iPad using Tapatalk HD

مهم نيست كه در زندگی چه داری، مهم اينست كه چه كسی را داری Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، اeli1985 ، vida 89 ، رسپینا63 ، BARAN123 ، kimiasokoot ، *آوا* ، aida.a ، دختر کاشونی ، فروغ بنی ، sadsadsad ، وفا ، خوشگل خانم ، Delsaleila ، مهتاب69 ، منایی ، m.t ، mojimjmt ، فصل پاییزی ، Baby jon ، zahra_bannooo ، س.م ، عشق احسان ، noora9 ، *زهرا خانوم * ، fakhte ، nasibe_603 ، gissu kamand ، hasti_d ، arasbaran ، bemani ، motahare ، samira* 72 * ، sleeping beauty ، malih.s ، asalii ، Tati Beauty ، khatooon ، Khanom Tala ، سیندخت ، فرشته ی نجات ، banooomina ، lo-iii Jlc ، Lili1369 ، setareh65 ، نیلوییی
۶-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ صبح توسط فروغ بنی.)
ارسال: #13
گوشت گوسفند رو با پیاز و ادویه بگذارین آروم آروم بپزه بعد که گوشت پخت عدس و نمک رو اضافه میکنید و دلخواه سیب زمینی تا کاملا پخته شود
بعد از پخت کامل آنرا بکوبید و روی آن فلفل سیاه حتما بریزید
این غذا سرشار از آهنه و خوشمزه
اصفهان عدسی داریم ولی من این غذا رو جایگزین اون کردم

گوجه رو ورق ورق کنید وروی آن نمک و زردچوبه بپاشید روی حرارت کم بعد روغن بریزید گوجه ها که پخت تخم مرغ را روی آن شکسته و اصلا بهم نزنید درب تابه رو بگذارین تا مغز پخت شود املت ساده و بی حد خوشمزه نوش جان

الحمد الله رب العالمین
خدا بردیا رو به من و همسرم بخشید
نقل قول
 سپاس شده توسط lili3d ، mojimjmt ، mahya .kh ، عشق احسان ، *orkideh* ، الی جوجو ، shirin93 ، khatooon ، فصل پاییزی
  • اساطیر
  • پیانو
۲۵-آبان-۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #14
نقل قول
 سپاس شده توسط *زهرا خانوم * ، س.م ، nasibe_603 ، motahare ، بارانک ، samira* 72 * ، sleeping beauty ، malih.s ، hasti_d ، khatooon ، سیندخت ، جیلی ، فرشته ی نجات
۲۵-آبان-۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ عصر توسط parastoO 66.)
ارسال: #15

Heart RE: صبحانه های لذیذ
Heart

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
آتلیه|کرج|: آقای عکس.مهدى فلك بلند(بی مسئولیت و بی فکر) فیلم عروسیم مفقود شده!
تشریفات|کرج|: پیمان (عالی)
گل|کرج|: باختر
-------------
هر قدر عقاید کسی احمقانه تر باشد باید کمتر با او مخالفت کرد.
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhane.m ، lilimashi ، noora9 ، gissu kamand ، *orkideh* ، nasrin jun ، *زهرا خانوم * ، س.م ، nasibe_603 ، مری جوجو ، مریم86 ، عشق احسان ، arasbaran ، motahare ، zahra_bannooo ، A.Bidel ، samira* 72 * ، ناناس ، flydreamland ، Alice13 ، malih.s ، hasti_d ، khatooon ، Khanom Tala ، سیندخت ، فرشته ی نجات ، banooomina ، sahar25 ، فصل پاییزی ، lo-iii Jlc ، نیلوییی
۱-آذر-۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #16
دوستیا عدسی برای صبحانه رو کی درست میکنین
همون صبح دیر نمیشه؟!
نقل قول
 سپاس شده توسط khatooon
۱-آذر-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #17
شب درست کن. آب به اندازه کافی بریز. زیرشم کم کن که خیلی ریز بجوشه. تا صبح خیلی خوب جا میفته
نقل قول
 سپاس شده توسط nazanin banoo ، عشق احسان ، motahare ، khatooon ، یار پنهان
۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #18
(۱-آذر-۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ صبح)*orkideh* نوشته است:  دوستیا عدسی برای صبحانه رو کی درست میکنین
همون صبح دیر نمیشه؟!

من معمولا زمستون ها عدسی رو شب قبل درست میکنم و میزارم روی بخاری تا صبح بخوریمش
یا میتونی عدستو از شب قبل خیس کنی وصبح بزاری بپزه معمولا عدس زمان زیادی برای پخت نمیخواد

من و پسملی 38 هفتست که با همیم
دوست دارم عزیز دلم
نقل قول
 سپاس شده توسط *orkideh* ، عشق احسان ، motahare ، khatooon ، یار پنهان
۲-آذر-۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #19

Heart

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
-------------
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، lilimashi ، nasrin jun ، مری جوجو ، *orkideh* ، gissu kamand ، س.م ، shk ، سنجاب ، مریم86 ، zibaye ziba ، عشق احسان ، arasbaran ، bemani ، motahare ، zahra_bannooo ، A.Bidel ، samira* 72 * ، flydreamland ، malih.s ، sepid banoo ، f1018 ، Tati Beauty ، khatooon ، سیندخت ، فرشته ی نجات ، banooomina ، sahar25 ، فصل پاییزی ، lo-iii Jlc ، Lili1369 ، shirin93 ، setareh65 ، نیلوییی
۳-آذر-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #20

Heart

1شهریور
آرایشگاه|کرج|Dodgy
-------------
نقل قول
 سپاس شده توسط soudi ، مریم86 ، *orkideh* ، zibaye ziba ، sonia goli ، س.م ، عشق احسان ، arasbaran ، bemani ، motahare ، zahra_bannooo ، A.Bidel ، samira* 72 * ، flydreamland ، ferferiii ، hasti_d ، Tati Beauty ، khatooon ، Khanom Tala ، سیندخت ، زیبای خیلی خفته ، فرشته ی نجات ، banooomina ، پاریس ، sahar25 ، lo-iii Jlc ، نیلوییی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام