• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

شیک پوشی...

۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ صبح توسط toranj.)
ارسال: #31
RE: شیک پوشی...
به نظر من
برای مجالس مهمتون جدا از مسایل مذهبی سعی کنید لباسهای پوشیده استفاده کنید خیلی شیکتر میشه
و لباسهای باز تر و برای مراسم های صمیمی تر انتخاب کنید...
معمولا بعضی ها که میخوان به یه مجلس اهمیت بدن لباسهای باز انتخاب میکنن که به نظرم انتخاب درستی نیست

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
 سپاس شده توسط سراب ، دریا ، eli_91 ، khoodka ، جوانه ، nasim.h ، nillgoon ، rezvane ، shine ، neylabak ، baharak7 ، یلدا 60 ، کیتی ، saharjavid ، مانا26 ، MAHTA.MIRI ، sepide67 ، اشی ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #32

بچه ها به نظر من کیف خیلی مهمه من بدم میا اونایی که یه کیف میندازن اندازه ساک بعد هیچی توش نیست یه موبایل میخوان جواب بدن باید نصف بدنشونو کنن تو کیف تا پیداش کنن اون وقتم قطع شده
برا مهمونی ها لازم نیست یه کیف اندازه ساک بر داریم با یه کیف دستی هم میشه رفت مهمونی

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط دریا ، سراب ، نازي ، atrisa33 ، neylabak ، کیتی ، SaraRad ، saharjavid ، مانا26 ، desire ، اشی ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #33
من ساپورت با مانتو کوتا اصلا ذوست ندارم اههه همه اناتومی پا میریزه بیرون چیهههههههه ایشششش
 سپاس شده توسط سراب ، asalii ، atrisa33 ، ell ، جوانه ، نازدونه ، nasim.h ، neylabak ، Ghazaljoon ، عروس پاییز-مریم ، کیتی ، saraiiii ، samsam khatoon ، مانا26 ، elma-e ، desire ، sepide67 ، اشی ، ne-gin-00
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #34

وای اونایی که خیلی چاق ان و ساپورت میپوشن با مانتو کوتاه به نظرم هیچ زیبایی نداره علاوه بر این که همه یه فکرایی میکنن به نظرم اصلا قشنگ نیست خیلی هم زشته زنای سن بالا مثلا 40 ساله چاق هم اصلا دوست ندارم ساپورت بپوشن خیلی زشته هر چیزی مال یه سنیه دیگه یه چیزایی واسه یه سن ایی نیست
وای دخترای 25/7 ساله ای که میان شال کلاه ست مثا مال بچه ها میپوشن بعضی هاشونم رو شال کلاه میپوشن به نظرم از خز یه خورده بدتره و زشتره خدایی من میمونم چرا آخه...
به کسی بر نخوره ها

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط سراب ، ell ، sevdayi ، sharshar ، Khanom Tala ، neylabak ، یلدا 60 ، کیتی ، saraiiii ، bily ، saharjavid ، مانا26 ، desire ، HANIYA ، MAHTA.MIRI ، اشی ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ صبح توسط پروازه.)
ارسال: #35
مرسی دوستان تاپیک خیلیییی خوبی درست کردید. مرسی /منم یه چیزی یادم اومد بگم که فکر می کنم بد نباشه.به نظر من با توجه به ساق پاتون کفش هاتون رو انتخاب کنید.خیلی ها رو دیدم ساق پا های خیلی ظریف و باریک داشتن ولی کفش پوشیدن که خیلی گنده و یوخور بوده.یا مثلاً پاشنه کلفت و زشتی داشته خیلی تو پا زشت میشه انگار کفش ها قبل آدم دارن راه میرن.یا بعضی ها رو دیدم که خیلی بلند و لاغر بودن یه کفش های خیلی بلند هم پوشیدن که اصلاٌ خیلی بد هیکل و به ا صطلاح دارزشون کرده. قد بلندی خوشکله ولی هر چیز خوبی هم اگه بیش از حد باشه زشت میشه.

راستی بچه ها الان مو رو با شال چه مدلی درست می کنند؟یعنی مو رو بالا می بندد .Big Grinپایین می بندد.Big Grinیا اصلاٌ نمی بندن؟Big Grinکلاً چی مد هست؟
بچه ها به نظر شما بااین مدل کالج های جدید که مد شده توش پشم هست فکر کنم سراب جون عکسش رو گذاشته چی خوشکله ادم بپوشه ؟با لی چسپ؟باساپورت؟با چییییییییییی؟

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
 سپاس شده توسط samira- s.m ، کیتی ، مانا26 ، desire ، ne-gin-00
۶-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #36

(۶-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ صبح)atrisa33 نوشته است:  بچه ها این تاپیک عالیههههههههههه

از همتون ممنون که نظراتتون رو میگید

راجع به مدل مو هم با لباس های مختلف بگید

مثلا واسه چه نوع لباس هایی و چه مراسمس شنیون کنیم

واسه چه لباس هایی و چه مراسمی مو هامون صاف باشه و کی فر کنیم بهتر میشه

تا حد امکان مو شینیون نشه بهتره. مگر فقط توی یه مورد. اون هم مهمانی بزرگ شب. با لباس بلند و چسبون و یا مدل ماهی. با رنگ های تیره و یا تند.

اگه لباس یقه بسته و یا یقه رومی ( یک طرفه ) میپوشید حتما موهاتونو جمع بکنید. یه دمب اسب زیبا بهترین گزینه است.
توی این مورد موهاتونو باز نذارید.

موی باز با لباس دکلته و یا یقه باز بهتره.

برای صاف و فر کردن مو هم بگم که سلیقه ایه.
اما موی صاف سن و پایین تر نشون میده و موی فر سن و بالا نشون میده.
اگه فر میکنید فر درشت باشه شیک تره. با لباس های یقه باز و دکلته، فر بهتر از صافه.

ولی اگه لباساتون خیلی طرح دار و گلدار باشه موی صاف بهتره.
با لباس های کوتاه، اسپرت، عروسکی موی صاف بهتره.

(۶-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ صبح)atrisa33 نوشته است:  سمیرا به نظرت با کت و دامن چه مدل مویی بهتر میشه ؟

جمع ساده ؟
یا
براشینگ ساده ؟

با کن و دامن اصلا شینیون نشه بهتره. براشینگ بهترین گزینه است.
اگر هم میخواهید جمع باشه، شینیون هایی که پایین سر باشه بهتره. ساده .
نباید وقتی کت و دامن میپوشید شینیون بالای سر باشه و بزرگ و با طرح های خاص باشه.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط atrisa33 ، *he_is_mine* ، toranj ، asalii ، saghar. ، neylabak ، عروس پاییز-مریم ، دریا73 ، کیتی ، مانا26 ، desire ، ne-gin-00
۶-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #37

اگه مانتوتون طرح داره، اصلا و ابدا شال و روسری طرح دار استفاده نکنید.
و یا برعکس.

خودتونو اسیر چند تا رنگ نکنید. رنگایی که توی ایران خیلی رواج داره :: مشکی، قهوه ای، طوسی
از همه رنگ ها استفاده کنید.
اما درست و دقیق. مثلا، به عنوان مثل میگما، رنگ صورتی و قرمز و کنار هم استفاده نکنید.
یا آبی و نارنجی
یا بنفش و سبز
الی آخر......

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط کیتی ، دختر پـــاییز ، desire ، ne-gin-00
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #38
اگه ماتیک قرمز میزنید(همون جوری که الان مده) آرایش چشم کمتری داشته باشید و خیلی سیاهش نکنید......
 سپاس شده توسط *he_is_mine* ، samira- s.m ، miss69 ، aroosak52 ، mahshid ، hania ، atish ، atrisa33 ، toranj ، khoodka ، انیلا (anila) ، کیتی ، مانا26 ، desire ، ne-gin-00
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #39
ساپورت همیشه قشنگههههه...این ضخیما که ساده ان...حتی رنگیاش و زرحداراش با سارافونای رنگی و اسپرت واسه مهمونی های خودمونی بامزستتتتتت
منم با سمیرا موافقم....این جوراب شیشه ای ها رنگ پاها یه حالت محوی به پاها میده..من خودم پاهام خیلی سفیده...بی نقصم هست...ولی خیلی کم پیش میاد لخت باشه..با کت دامن معمولا همون پنتی هارو که شیشه ایه میپوشم.....
خدایی راسته..اگه چیزی مد میشه اول ببینین بهتون میاد یا نه..این ابروهای پهن به هرکسی نمیاد.بعضی ها که تابالای پیشونینشون پهن میکنننBig Grin
برنزه کردن: به پیر به پیغمبر برنزه کردن به هرکسی نمیاد.....
خواهشا طی روز از رایشای غلیظ بپرهیزینننن...بعضیا با سر میرن توی رژگونه و ریملو خط جشم......عروسی که نمیرین اخههههههه..باور کنین صورتای بی ارایش یا کم ارایش مث هدیه تهرانیو اینا شیکترهBig Grin
ناخوناتونو اگه بلند نمیکنین لاک نمیزنینن همیشه سوهان پلیش بکشین....زیرشم تمیز کنینننن

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
 سپاس شده توسط atish ، pishi_gogoli ، سحر ایرانی ، مهربانو ، mattina ، toranj ، shine ، neylabak ، یلدا 60 ، کیتی ، SaraRad ، مانا26 ، desire ، ne-gin-00
۶-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #40

[تصویر: شیک پوشی...]
 سپاس شده توسط atrisa33 ، sd3 ، کیتی ، دختر پـــاییز ، faranak66 ، ریحون ، ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام