• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

شیک پوشی...

۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #21

RE: شیک پوشی...
(۴-آذر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ عصر)سراب نوشته است:  من قبول ندارم که گوشواره و گردنبند با همدیگه انداختنش جالب نشه

مورد بعدی3 (12)

خیلی ها هستن که پاهای لختشون خیلی خوش ترکیبه و خیلی شیک و صاف

جوراب ساپورت اگر پاهای خیلی پری داشته باشی و بخوای لاغر تر نشونشون بدی خوبه

وگرنه با هر دامنی جوراب ساپورت نمیاد

در یک کلا با نظرات مخالفم بودم3 (12)

عزیزم مطمئن باش منم هر کسی رو که دیدم و قبولش داشتم که زیور آلاتش یغور و درشت بوده یا گردنبند استفاده کرده یا گوشواره.
حالاااااااااااااااا
اولا: معلومه پست منو خوب نخوندی، گفتم اگه بزرگ باشن خوب نیست. تو فکر کن یه جفت گوشواره بلند و پر کار توی گوشات باشه که تا نزدیکی های گردنت برسه، بعد هم یه سینه ریز بزرگ که کل سینه و گلوت و بپوشونه.... هر دوتاشو با هم فکر میکنی میشه انداخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Surprised
اوه..... نههههههههه
وحشتناک میشه...... و غیر قابل تحمل.... باید با درایت تیپ زد صبا جون.

مگر اینکه گردنبندت یه آویز کوچیک باشه و گوشواره هات هم بلند و بزرگ نباشن. یا سرویس های ظریف و معمولی.

مورد بعدی هم جوراب صرفا برای لاغری نیست. گاهی وقتا پوست پا انگار که گریم شده میشه. در ضمن جورابایی که گذاشتم انقدر مشکل نداره و مشخص نیست توی تن. پوشیدنش با نپوشیدش آنچنان فرق نمیکنه.
اتفاقا با هر دامنی خوب میشه مگر اینکه برای خیابون بپوشی که اونم توی ایران رواج نداره.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، سراب ، eli_91 ، atrisa33 ، کیتی ، saharjavid ، dorna ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #22

اینا سلیقه ای میشه

مد از هیچ قانوتی تبعیت نمیکنه

پس این دیگه سلیقست نه مد

من خوب خوندم نوشته هات رو ولی قبول نداشتمBig Grin

من میگم ادم باید به استایل بدنش نگاه کنه و رو اون مد و شیک پوشیش رو انتخاب کنه

من چیزی که برام مهمه توی شیک پوشی ست کردن لباسهاست

مثلا طرف بر میداره یه مانتوی مشکی با شلوار قهوه ای با روسری سفید

یعنی اگر بهترین وشیک ترین چیزا رو بپوشه ولی ست نباشه از دید من جواد میاد

همون حرف بچه ها اینا سلیقه ای هست

من جوراب ساپورت رو برای زمستون و پاییز می پسندم برای تابستون و بهار نوچ

سمیرا وقتی پاهای خوش استیل و بدون نقصی داشته باشی احتیاج به جوراب نیست که گریم محسوب بشهBig Grin

بیخیالBig GrinNew1
 سپاس شده توسط samira- s.m ، eli_91 ، دریا ، ** کــــژال ** ، نازي ، atrisa33 ، مهربانو ، samira mz ، khofte ، kosar ، saharjavid ، samira-b ، baharmehr ، اشی ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #23
به نظر من پنکیک روشن تر از پوست جالب نمیشه معمولا کسایی که پوستشون گندمیه اما پنکیک که میزنن صورتشون سفید دیده میشه انتخاب خوبی نکردن!

کلا رنگ لوازم آرایش خیلی مهمه باید طبیعی باشه و به رنگ پوستمون نزدیک باشه.

♥ لحظه ی شیرینی ♥

♥ که به تو دل بستم ♥

♥ از تو پرسیدم من ♥

♥ تو منی یا من تو ♥

♥ و تو گفتی هر دو ♥

♥ من به تو پیوستم ♥

♥ گفتم ای کاش پناهم باشی ♥

♥همه جا و همه وقت دست تو در دستم♥

♥تکیه گاهم باشی♥

♥ و تو گفتی "هستم" ♥

♥ "تا نفس هست کنارت هستم..." ♥

http://s3.picofile.com/file/7405122147/Love_117_.jpg
 سپاس شده توسط دریا ، سحر ایرانی ، سراب ، toranj ، sahar asal ، atrisa33 ، مهربانو ، sd3 ، neylabak ، کیتی ، SaraRad ، saharjavid ، مانا26 ، faranak66 ، ne-gin-00
  • آرته
  • گروه ژ
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ صبح
ارسال: #24

عینک خیلی مهمه اندازه صورتتون باشه کوچیک یا بزرگ خیلی رو قیافه تاثیر داره

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، eli_91 ، khofte ، saharjavid ، baharmehr ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #25

بچه ها جوراب شلورایهای زیادی هستن که جلوشون توی ناحیه انگشتا بازه، مخصوص پوشیدن با کفش جلو باز هستند. میتونید از اونا استفاده کنید
. به نظر من هم فایده اصلی این تاپیک اینه که بفهمیم نظر اکثرین خانوما و جامعه راجع بع اینکه چی شیکه و چی نیست و چیا سلیقه ایه مشخص شه، تا هر کسی بنا به نظر و سلیقه و شرایطش تصمیم بگیره چی یعنی خوش تیپی و این خوش تیپی های حاصله ممکنه هیچکدومشون عین هم نباشند. خدا رو شکر که همه اینجا به نظر هم احترام خواهند گذاشت و از هم یاد خواهند گرفت. New1
 سپاس شده توسط eli_91 ، nillgoon ، neylabak ، کیتی ، princess maryam ، saharjavid ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #26
کفش کفش کفش
خیلییییییییی مهمه
هیچ وقت با کفش خاکی و گلی بیرون نرین که اکثر زمستونا این اتفاق زیاد میافته غیر از اونم که خاکی...
یه کفش مشکی داشتم هر وقت دوستم من رو با اون میدید می گفت واااااااااااااای کفشتتتتت تو حلقممممم مبارکههه بعد من باید دوباره می گفتم این همون قبلیه اس جدید نیستTounge
می خواستم بگم کفش تمیز تاثیر زیادی تو نو بودنش دارهBig Grin

Angel
 سپاس شده توسط ترنج ، سراب ، سحر ایرانی ، ssaminn ، eli_91 ، Parinaz ، atrisa33 ، khofte ، neylabak ، manoamin ، SaraRad ، princess maryam ، saharjavid ، مانا26 ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #27
بگذریمBig Grin

به نظر من رژ گونه ی جیییییییییییییییغغغغغغغغغغغغغغغ خیلی بده نزنین جان منBig Grin

البته من الان یکی از همکلاسیام مد نظرمه که خیلی رو اعصابمه آرایششBig Grin

پوست سبزه پنکیک سفید! رژ گونه صورتی جییییییییییغغغغغغغغ دور چشم کلا سیااااااااااااااااااهههههههه اونم واسه دانشگاه!

وای خدا خیلی دوس دارم بهش بگم رنگ لوازم آرایشتو عوض کن بهت نمیاد اما حیف نمیشهBig Grin

♥ لحظه ی شیرینی ♥

♥ که به تو دل بستم ♥

♥ از تو پرسیدم من ♥

♥ تو منی یا من تو ♥

♥ و تو گفتی هر دو ♥

♥ من به تو پیوستم ♥

♥ گفتم ای کاش پناهم باشی ♥

♥همه جا و همه وقت دست تو در دستم♥

♥تکیه گاهم باشی♥

♥ و تو گفتی "هستم" ♥

♥ "تا نفس هست کنارت هستم..." ♥

http://s3.picofile.com/file/7405122147/Love_117_.jpg
 سپاس شده توسط دریا ، سراب ، سحر ایرانی ، ssaminn ، atrisa33 ، khofte ، neylabak ، کیتی ، saharjavid ، مانا26 ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ صبح
ارسال: #28

وای اون روز یه دختر دیدم رژگونه شو گرد رو لپش زده بود خیلی افتضاح به نظرم رژگونه رو تا زیر گوش ادامه بدید یه گردی نزنید زشت میشه

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط eli_91 ، سراب ، farzaneh_del ، nillgoon ، neylabak ، saharjavid ، مانا26 ، versteckt ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #29
به نظر منم صورتی روشن که زیاد پیدا نباشه خیلی نازه مخصوصا واسه دستای سفید به من که خیلی میاد دستمم سفید تر می کنه یه مدت که ناخنم بلند بود صورتیم میزدم همش دستم رو نگاه می کردمBig Grin

Angel
 سپاس شده توسط سراب ، neylabak ، saharjavid ، مانا26 ، ne-gin-00
۵-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #30

به نظر من تا یه جایی که یه اصولیو رعایت کنیم می شه شیک پوشی
اما بقیه اش می شه سلیقه
مثلا اینکه همیشه بوی خوب بدی
تمیز و اتو کشیده باشی
لباسی نپوشی که چاقت کنه یا اگه لاغری لاغر تر به نظر بیای
بقیه چیزایی که بچه ها گفتن سلیقه اس که واسه هرکس متفاوته ! نمی شه یه الگو داد ...

متنفرم از سانسور کردن !!
 سپاس شده توسط سراب ، دریا ، lopasali ، مهربانو ، samira mz ، nillgoon ، kiana1390 ، saharjavid ، samira-b ، yasaman_ab ، sepide67 ، ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام