• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

شیک پوشی...

۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #11
RE: شیک پوشی...
(۴-آذر-۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ عصر)samira- s.m نوشته است:  وقتی دامن یا پیرهن کوتاه به تن دارید حتما جوراب ساپورت بپوشید. حالا یا رنگ پا و شیشه ای، یا رنگ مشکی. بدون جوراب گشتن خیلی جالب نیست.

اگر پوست پا قشنگ باشه بنظر من اصلا بد نیست
من شخصا از جوراب شلواری یا ساق رنگ پا نفرت دارم Big Grin
ساپورتم فقط واسه تیپ اسپرت قشنگه Confused

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، ساره ، miss69 ، samira mz ، زورو ، دختر بابا ، saharjavid ، مانا26 ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر توسط شادگل.)
ارسال: #12
خواهشا هر رنگ ارایشی که مد شد نرین زودی بخرین یکم فک کنین ببینین اصلا بهتون میا دیا نهIdeaIdea منظورم برنزهههههههههه است

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
 سپاس شده توسط کاملیا ، دریا ، shania ، samira- s.m ، ترنج ، miss69 ، زورو ، عشقم حسن جون ، neylabak ، دختر بابا ، Ghazaljoon ، کیتی ، bily ، SaraRad ، saharjavid ، مانا26 ، nafasiojojo ، samane74 ، mahta_65 ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۱۲ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #13

(۴-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۴۴ عصر)سحر ایرانی نوشته است:  
(۴-آذر-۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ عصر)samira- s.m نوشته است:  وقتی دامن یا پیرهن کوتاه به تن دارید حتما جوراب ساپورت بپوشید. حالا یا رنگ پا و شیشه ای، یا رنگ مشکی. بدون جوراب گشتن خیلی جالب نیست.

سمیرا یعنی منظورت اینه پا نباید لخت باشه؟

دقیقا.

(۴-آذر-۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ عصر)ninaz نوشته است:  

اگر پوست پا قشنگ باشه بنظر من اصلا بد نیست
من شخصا از جوراب شلواری یا ساق رنگ پا نفرت دارم Big Grin
ساپورتم فقط واسه تیپ اسپرت قشنگه Confused

پوست پا هر چه قدر هم خوب باشه با ساپورت های رنگ بدن و شیشه ای و کاملا محو خیلی جذاب تر و مرتب تر به نظر مرسه.
بعضی هاش اصلا بد نیست و خیلی هم شیکه. براق و سفته، جوری که پوست پا رو سفت و یه دست میکنه. حتی بعضی هاش پنجه زخیم هم نداره. با کفش یا صندل جلو باز اصلا مشخص نمیشه که جوراب پاتونه.

البته ببشتر برای تیریپ مجلسی و مهمونی ها و تیپ های کلاسیک و پیراهن به کار میره.
مثلا کسی که خارج از کشور زندگی میکنه و آزادانه لباس میپوشه برای خیابون، مثلا یه دامن کوتاه اسپرت یا شلوارک دیگه نیازی به پوشیدن ساپورت نیست.

جوراب های پِنتی یه مدلایی داره که کاملا محو و نازک هستن. فقط وقتی میپوشی حس میکنی پوست پات گریم شده و کاملا پوستش کشیده و محکم شده. اصلا هم مشخص نیست. چون علاوه بر اینکه رنگ بدن هست، شیشه ای هم هست.
اگه فقط رنگ بدن باشه که خیلی خض میشه. باید حتما شیشه ای و محو باشه.

من توی یه عروسی از اینا پوشیده بودم و کفش هام جلو بسته نبود. دختر عمم منو صدا زد و ازم پرسید سمیرا، تو جوراب پوشیدی؟؟؟ جوراب پاته؟! انگار پات نیست..!! جوراب پوشیدی؟ انگار نپوشیدی!!، جوراب پاته، ولی انگاری پات نیست..!!!!!!...... Big GrinBig Grin
قاطی کرده بود..... Big GrinBig GrinBig Grin
مخصوصا اینکه از پنجه اش هم اصلا متوجه نمیشد که جوراب پامه و من حتی لاک هم زده بودم و اصلا مشخص نبود.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، toranj ، دریا ، atrisa33 ، nillgoon ، زورو ، neylabak ، عروس پاییز-مریم ، Faeze S ، یلدا 60 ، bily ، بتیس ، saharjavid ، مانا26 ، elma-e ، HANIYA ، samane74 ، secret ، sama-ali ، ne-gin-00
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #14

یعنی چی آخه؟؟؟؟
تا چه جورابی بگی؟؟؟

والا یه جوراب هایی قدیما پیرزن های ساننتالی میپوشیدن رنگ کرم بود و بهش میگفتن رنگ بدن..... خب معلومه اینا فوق العاده بی ریخته....
یا جوراب های سفید پاریزین....... اینا که دیگه اِنده تابلوئه.... ههههههههههه

منظورم همونایی بود که گفتم......... محو محو محو.
نمیدونم، شاید کسی ندیده از اینااااا

ولی اگه ببینید شیفتش میشید.
من 10 جفت از اینا دارم..... انقدر نازکن که تقریبا میشه گفت یک بار مصرف....... یه ذره گوشه ناخنت یا حتی پوست دستت ضخیم شده باشه رد میندازه........

مشکی ضخیم هم که بحثش با اینا جداس.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، دریا ، atrisa33 ، زورو ، Faeze S ، saharjavid ، مانا26 ، samane74 ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #15

منم ازین جورابا امتحان کردم به نظرم عالیه
فک میکردم فقط من این حس رو دارم که جوراب نپوشیدن تو مهمونی ضایع اس! آخه به هر کی میگفتم میگفت وااااااااااااااااا همه فک میکردن خجالتی ام و از پوست بدنم خحالت میکشم که این جوری میگم
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، samira- s.m ، atrisa33 ، زورو ، یلدا 60 ، saharjavid ، مانا26 ، nafasiojojo ، dorna ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #16
به نظر من بعضی از رنگهام هستن که وقتی بعضی ها استفاده میکنن با کلاس میشن و بعضی ها خز...Big Grin
یعنی در دو قشر خز و با کلاس رواج داره...Big Grin
مثل تیپ قهوه ایTongue

تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
 سپاس شده توسط samira- s.m ، نازي ، atrisa33 ، khoodka ، samira mz ، Elena ، دختر بابا ، Ghazaljoon ، کیتی ، SaraRad ، saharjavid ، مانا26 ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آذر-۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #17

من قبول ندارم که گوشواره و گردنبند با همدیگه انداختنش خوب نشه

مورد بعدی3 (12)

خیلی ها هستن که پاهای لختشون خیلی خوش ترکیبه و خیلی شیک و صاف

جوراب ساپورت اگر پاهای خیلی پری داشته باشی و بخوای لاغر تر نشونشون بدی خوبه

وگرنه با هر دامنی جوراب ساپورت نمیاد

در یک کلا با نظرات مخالفم بودم3 (12)
 سپاس شده توسط eli_91 ، دریا ، shania ، samira mz ، Ghazaljoon ، Parinaz ، samira-b ، nonoo ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #18

بریم تو بقیه موارد:

از زیور آلات طلایی فقط با لباس هایی که با طلایی شیک میشن و استفاده کنید.
همین طور برعکس. از زیور آلات نقره ای و سفید هم این موارد رو رعایت کنید.

لباس هایی که از زیر سینه گشاد میشوند را نباید تپلی ها و چاق ها استفاده کنند.
اگه نمیتونید با کفش پاشنه بلند راه برید نپوشید خیلی بهتره. مکث مکث راه رفتن و زانوها رو هی تا کردن با کفش پاشنه بلند خوب نیست.

سعی کنید برای ست کردن لباس هاتون یا هم خونواده های رنگ لباس ها رو بشناسید، یا مکمل هاشونو. بعد طبق این دو مورد ست کنید.

لباس هاتون اتو شده باشه و همیشه تمیز و بدون خاک.

بعدا باز یادم اومد میگم.

(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، دریا ، atrisa33 ، nasim.h ، baharak7 ، کیتی ، a_aroosha ، SaraRad ، دختر پـــاییز ، saharjavid ، مانا26 ، dorna ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #19

تمیز آرایش کردن خیلی مهمه اونایی که فقط میخوان آرایش داشته باشن و انگار اصلا تو آینه نگاه نکردن خیلی زشت میشن به نظر من صورت تمیز بدون آرایش بهتره تا آرایش کثیف و شلخته

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط ssaminn ، سحر ایرانی ، samira- s.m ، eli_91 ، دریا ، مهربانو ، khofte ، shine ، neylabak ، دختر بابا ، یلدا 60 ، کیتی ، bily ، parisa.sh ، saharjavid ، مانا26 ، faranak66 ، nafasiojojo ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #20

... منم دو تا نکته به ذهنم رسید.
اول اینکه میتونید خیلی از لباسا رو با کفش nude نمیدونم ترجمه ش چی درسته، رنگ پا یا کرم یا لخت!!!... ست کنید و بپوشید... این باعث میشه هم خیلی شیک و غیر اجق وجق باشید هم تعداد کفشایی که مجبورید برای هر رنگ لباس بخرید رو به طرز جدی کاهش میده... سعی کنید کلا یه کفش nude، یه مشکی، یه خاکستری، یه ivory و متناسب با سلیقه تون که لباسهاتون به سمت اون رنگ میره یه کفش از این لمه ها یا سنگ دارهای نقره ای یا طلایی داشته باشید... اینجوری مجبور نمیشید هر روز برید یه رنگ کفش بخرید که دقیقا همرنگ لباستون نیست و راضیتون نمیکنه و جا برای نگهداریش ندارید.

دوم اینکه یه بررسی خیلی دقیق بکنید درباره سایز س و ت ی ن تون ، 95 درصد خانوما سایز اشتباه میپوشند و این هم تیپ و هیکل رو خراب نشون میده و هم در درازمدت هیکلشونو خراب میکنه... اصلا توی ایران تمام س و ت ی ن ها سایز کاپشون b هستش... شما وارد یه مغازه بشی شاید شانس بیاری 3 تا کار داشته باشه سایز کاپ بالاتر... خب وقتی طرف سایز کاپش بالاست و فروشنده اون کاپ رو نداره، سایز دور س ی ن ه بالاتری رو بهش میفروشه که جبران بشه و این باعث میشه لباس فوق العاده بد به تن بایسته... تازه یه عالمه کارای توی مغازه ها چینی ان و سایزبندیشون چینیه و به خاطر همین واقعا مشکل دارن و وقتی میخریدشون تازه میفهمین 2- 3 سایز از سایز اروپایی کوچیکترن... Sad واقعا شلم شورباییه بازار لباس ز ی ر زنونه...
من خودم کاپ دی هستم و سایز دورم هم بالاست، تقریبا همه لباسامو توی مسافرت و خارج ایران میخرم... خیلی بده یه چیز به این مهمی رو باید 2000 کیلومتر حداقل طی کنی تا بتونی درست خرید کنی...
البته خیلی نگران نباشید، این غم و غصه منه! اگه شما سایزتون متوسط و متوسط به کوچیک باشه میتونید سایز صحیحتون رو پیدا کنید.
 سپاس شده توسط سراب ، سحر ایرانی ، دریا ، atrisa33 ، کیتی ، saharjavid ، مانا26 ، ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام