• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

شیک پوشی...

۷-دي-۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #1931

RE: شیک پوشی...
[تصویر: شیک پوشی...]

بعد 2 سال کم کاری اومدم که دوباره فعال بشمتصویر: /images/smilies/new/angel.png
 سفارش وسایل نمدی(سیسمونی،گیفت و غیره) پذیرفته میشود
 سپاس شده توسط زیبای بی همتا ، secret ، پیشو ، bily ، nedva ، سیندخت ، ne-gin-00
۷-دي-۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ عصر توسط nasrin jun.)
ارسال: #1932
پیشو عزیزم کاش یه کمی هم مطلب در مورد نحوه ست کردن بزاری اینکه واسه تیپ بیرون مثلا دیگه ست کیف و کفش خیلی تکراری هست بهتره کیف با چی ست بشه و همین طور کفش با چی؟ یا شال و باید با چی ست کرد؟ رنگهایی که میشه به عنوان رنگ اصلی انتخاب کرد رنگ اول که میخوایم بیشترین جلوه رو توی لباسمون داشته باشه بهتره چی انتخاب کنیم؟ و رنگ دوم که میشه رنگ مکمل چه رنگهایی به عنوان مکمل هستن؟ رنگ سوم که باید خنثی باشه هم که دیگه تکلیفش معلومه مشکی و سفید و خاکستری هست

هفته هجدهم
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
 سپاس شده توسط خانم خاص ، ne-gin-00
۷-دي-۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-دي-۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ عصر توسط Khanom Tala.)
ارسال: #1933

درسته که اکثر پستها (شاید همه پستها!) عکس هست اما با تاپیک ست لباس یک تفاوت بزرگ داره و اونم اینه که اینجا لباسها و کفشها بهمراه کیف و گاها عینک و کلاه بر تن مدل دیده میشه که مدل مو هم بهش اضافه میشه. در واقع به اصطلاح عامیانه تن خور لباس و ملحقات با هم و بطور زنده دیده میشن Wink در حالیکه تاپیک ست لباس خیلی کم پیش میاد که مثل اینجا لباسها بر تن مدل دیده بشن... البته این نظر شخص من هست که فکر میکنم تفاوت این تاپیک با ست لباس خیلی زیاده. اما بقول دوستمون خیلی بهتر هست که توضیح هم در کنار عکسها گنجونده بشه. من بشخصه سعی میکنم از این به بعد توضیحاتی رو تا جایی که اطلاعاتم در زمینه مد و لباس اجازه بده همراه عکسها لحاظ کنم. ممنون از پیشنهاد دوستمون و زحمات همه کاربرهای فعال در این تاپیک و کلا مدل و ژورنالNew1New2

---------------------

خب از اولین عکس شروع میکنمShy

همونطور که دوستای اهل مد میدونن الان مدتی هست که مد شده یقه بلوزهای شومیز رو با یقه هایی از سنگهای تزیینی و مروارید که اغلب با بند قابل جدا شدن میباشن می آرایند! بنظر من برای بعضی مهمونیها جالب میشه این بلوزها و اینم بگم که باز مد شده جدیدا چه با شلوار جین چه پارچه ای و مجلسی بلوز و پیراهن (شومیز) رو داخل شلوار میکنند. مثل این عکس و عکس دوم:

مطلب بعدی هم فکر نکنم نیاز به توضیح داشته باشه که خیلی وقته این مدل دامنها که کمرشون بالاتر از دامنهای دیگه تقریبا زیر سینه! بسته میشه باب شدن و همینطور استفاده از بدلیجات درشت و سنگین و طلایی رنگ!!!

نورای عزیزم روز چهارم آذر اومد پیشمون... خدایا شکرت.
 سپاس شده توسط nonoo ، سیندخت ، secret ، پیشو ، nasrin jun ، nedva ، j@smin ، sarah m ، Taraneh19 ، veronika 2 ، ne-gin-00 ، delyaar
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام