• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

شیک پوشی...

۲۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #1
     
Heart شیک پوشی...
Heartنکاتی راجع به لباس پوشیدن


1-همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد.

2- پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق‌آمـیـزتـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نمیکند.

۳- بیشتر سعی کنید تنها در زمانی که کمر باریکی دارید از کمر بند استفاده کنید.

4- پارچـه‌های سـنگین مانـند پـشمـی، بافـتنی و چرمی شما را سنگین وزن تر جلوه میدهند.

5- پارچه‌های سبک وزن مانند کتان، نخی شما را لاغرتر جلوه میدهند.

6- رنگهای تیره شما را لاغرتر و کوچک‌تر میکنند.

7- رنگهای روشن شما را بزرگتر و حجیم‌تر میکنند.

8- لباسهای بالا تنه و پایین تنه یکرنگ شما را لاغرتر جلوه میدهند.

9- لباسهای بالا تنه و پایین تنه با رنگهای متفاوت شما را بلندقدتر میکند.

10- لباسهای یقه بلند گردن را کوتاه‌تر میکند.

11- گردن بند کوتاه نیز گردن را کوتاه‌تر میکند.

12- روسـری کـه به سـمت پـایین آویزان شـده باشد، قـد شما را بلند تر جلوه میدهد.

13- خالکوبی پـیـرامـون گـردن و روی شــانـه هـا سبـب چهار شانه تر شدن شما میگردد.

14- لـبـاس بـا خطوط افقی شما را چاق تـر و بـا خـطـوط عمودی شما را لاغر تر جلوه میدهـد.

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط Nazi ، behi ، sanaz jon ، arezo ، Rijina ، ( پروشات ) ، Setareh Soheil ، bahare71 ، سحر ایرانی ، *he_is_mine* ، eli_91 ، mattina ، HaVaye Adam ، sevdayi ، Khanom Tala ، pink lady ، زورو ، مریم1371 ، عشقم حسن جون ، Faeze S ، فاطمه23 ، سراب ، مو فرفری ، Leyla6774 ، کیتی ، *mary ، beheshte ، azad21 ، SaraRad ، *کرشمه* ، mehrnoosh khanomi ، 82sara ، عاشق همسرم ، secret ، پیشو ، maryamhamta ، ne-gin-00 ، asi f
۳۰-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #2
     
Heart RE: شیک پوشی...
Heartخوش پوشی را یاد بگیریم

لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد نپوشید : حتما شما هم دوست ندارید یک پیراهن خیلی تنگ را در یک میهمانی بپوشید و بعد همه بگویند که خیلی چاق شده اید.


کارشناسان شیک پوش جهان برای خوب لباس پوشیدن راهکارهایی ارائه داده اند که خلاصه آنها را جمع کرده ایم و در این مقاله در اختیار شما گذاشته ایم :


رنگ هایی را که به شما نمی آید ، نپوشید : ممکن است شما یک ژاکت آبی فوق العاده خوشرنگ و عالی بخرید ولی زمانی که آن را مقابل آینه جلوی خودتان می گیرید، اصلا به شما نیاید. این از همان لباس هایی است که اصلا نباید به فکر خرید آن باشید، چون بهترین لباس برای شما رنگی دارد که به رنگ پوست ، رنگ چشم و حتی رنگ موهایتان بیاید. یادتان باشد که صرفا خوشرنگ بودن لباس کافی نیست که شما آن لباس را برای پوشیدن انتخاب کنید.

کفش هایی را که نمی پوشید نخرید : پیش از آنکه برای خرید کفش بروید دقیقا ،تعیین کنید که این کفش را برای جه کاری و چه زمانی قصد دارید استفاده کنید ،محل کار ،میهمانی ،مدرسه یا دانشگاه ؟ اگر این کار را نکنید ، کفش های زیادی از جا کفش تان سردر می آوردند که اصلا برای پوشیدن مناسب نیستند.

پارچه هایی را که به هم نمی آیند، با هم ست نکنید : پارچه های لباس های پاییزی و زمستانی به طور معمول سنگین تر،زبرتر و خشن تر هستند، در حالی که پارچه های لباس های بهاری و تابستانی ،سبک، رها و خنک هستند و از الیاف طبیعی ساخته شده اند. بنابراین شما نباید پارچه ها و لباس هایی را که اصلا با یکدیگر هماهنگ نیستند، بپوشید. برای مثال پوشیدن یک روپوش پشمی با یک روسروی حریر ، زیبا به نظر نمی رسد و شما باید پوشیدن این لباس ها را فراموش کنید.در عوض می توانید روپوش پشمی تان را با یک روسری ضخیم تر ست کنید.

لباس های براق نپوشید : برای یک مهمانی عصر یا صبح پوشیدن لباس هایی با پارچه های خیلی براق چندان زیبا نیست ؛ چون شما را خیلی سنگین نشان می دهد. پارچه های ساتن و براق و حتی سنگ دوزی شده برای لباس های شب مناسب هستند، نه برای روز.


زیور آلات زیادی به کار نبرید : زیور آلات خیلی زیاد هم از آن دسته و سایلی است که باید از خودتان دور کنید و به جای آن سراغ خرید سرویس های ساده تر از گردنبند، انگشتر، گوشواره و دستبند بروید. حتی می توانید فقط از چند عدد از این زیور آلات استفاده کنید؛ برای مثال گردنبند و انگشتر، به این ترتیب ساده تر و شیک تر به نظر می رسید.


لباس ها را به امید لاغر شدن نخرید : شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یک دامن، شلوار یا حتی مانتو را در یک فروشگاه دیده باشید که دو سایز از شما کوچک تر است ،ولی آنقدر آن لباس به دلتان نشسته باشد که آن را بخرید. با خودتان عهدکنید که چند سایز کم کنید که اندازه آن لباس شوید، ولی به طور معمول چنین لباس هایی را هیج وقت نخواهید پوشید و از خیر سایز کم کردن هم می گذرید. بهترین کار هنگام خرید لباس این است که لباسی را بخرید که در همان لحظه دقیقا اندازه شما باشد تا بتوانید با خیال آسوده آن را بپوشید.


لباس های رسمی وغیررسمی را باهم نپوشید : پوشیدن لباس های رسمی و غیر رسمی با هم ، یکی از همان اشتباهاتی است که دیگر نباید مرتکب آن شوید.پوشیدن کفش کتانی با کت و شلوار و حتی کفش های عروسکی زنانه با مانتو و شلوار برش دار و رسمی محل کار چندان زیبا نیست .اگر قرار است امروز با تیپ رسمی از منزل بیرون بیایید تمام لباس هایتان را در این محل هماهنگ کنید و اگر قرار است تیپ اسپرت داشته باشید.لباس ها و کفش هایتان را هم اسپرت انتخاب کنید.


لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد نپوشید : حتما شما هم دوست ندارید یک پیراهن خیلی تنگ را در یک میهمانی بپوشید و بعد همه بگویند که خیلی چاق شده اید.


شلوار جین را با کفش براق مردانه نپوشید : خیلی از آقایان این اشتباه را هنگام لباس پوشیدن انجام می دهند.در حالی که شلوار جین اصلا با کفش های ورنی براق مردانه جور در نمی آید.به جای آن اگر می خواهید شلوار جین تان را بپوشید بهتر است یک کفش کتانی یا حتی کفش های مردانه اسپرت را با آن ست کنید.


کفش های خاکی نپوشید : پیش از اینکه منزل را ترک کنید، نگاهی به کفش هایتان بیندازید اگر خاکی و واکس نخورده اند، دستی به آنها بکشید. بسیاری از افراد،آدم های خوش لباس را از کفش و جورابشان می شناسند.داشتن کفش هایی واکس خورده و مرتب وجوراب هایی که با آن هماهنگ است از شما یک آدم خوش تیپ می سازد.


اگر چاق هستید پارچه های طرح دار نپوشید : اگر شما خانمی هستید که کمی اضافه وزن دارید سراغ خرید پارچه های طرح دار یا تورهایی با گل های درشت برای دوختن لباس های میهمانی تان نروید؛چون این لباس ها شما را چاق تر و پهن تر نشان می دهند و به جای آن لباس های سرتاپا یک رنگ و با طرح های هندسی عمودی را انتخاب کنید.

ﻣﻦ
ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻨﻢ
ﻧﻪ ﺍﺯ ﻧﻮﺷﺘﻦ
ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻣﻦ ﺑﻨﺸﯿﻨﯽ...

اینجا رو دوست دارم...
 سپاس شده توسط behi ، سراب ، eli_91 ، HaVaye Adam ، sevdayi ، pink lady ، زورو ، مریم1371 ، Faeze S ، فاطمه23 ، کیتی ، *mary ، azad21 ، SaraRad ، *کرشمه* ، saharjavid ، secret ، ریحون ، ne-gin-00
۳-آذر-۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #3
RE: شیک پوشی...
۳- بیشتر سعی کنید تنها در زمانی که کمر باریکی دارید از کمر بند استفاده کنید

اینو خیلیا رعایت نمیکنن
 سپاس شده توسط MaloooS ، دریا ، eli_91 ، nasim.h ، behnazi61 ، zahra bala ، secret ، ne-gin-00
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #4
RE: شیک پوشی...
ولی من یه جا خوندم کمربند واسه باریک نشون دادن خوبه...مثل هیلاری داف واسه اینکه کمرش باریک دیده بشه استفاده میکنه

Im not Rihanna I do not love the way you lie Dodgy
 سپاس شده توسط secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #5
 
RE: شیک پوشی...
کفش کتونی رو با کیف رو شونه ای کلاسیک، روسری و مانتوی بلند خوب نمیشه.

گل پری و گل سر های بزرگ نزنید. کله آدم نباید از بدنش بزرگ تر دیده بشه. مخصوصا که از مد هم افتاده.

گوشواره و گردنبند هایی که خیلی بزرگ و تو چشمن و با هم نندازید....... حتما باید یکیشو استفاده کرد، یا گوشواره یا گردنبند.

با لباس یقه رومی ( یک طرفه ) گردنبند استفاده نکنید.

نهایتن از 2 تا انگشتر برای دو تا دستتون استفاده کنید. نه بیشتر.

وقتی دامن یا پیرهن کوتاه به تن دارید حتما جوراب ساپورت بپوشید. حالا یا رنگ پا و شیشه ای، یا رنگ مشکی. بدون جوراب گشتن خیلی جالب نیست.

لباس طبق سن و سالتون بپوشید. خیلی زنونه نپوشید.

برای تیپ زدن خود کُشانی نکنید. هر چه قدر این کار و بکنید شانس شیک تر شدنتون کمتره.
تیپ های اجق و جق معمولا زیبایی ندارن.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط ترنج ، hoda sarem ، pikard ، فاطمه بانو ، دریا ، bahare71 ، mahshid ، سحر ایرانی ، toranj ، skyisup92 ، AfaMtiImaR ، mattina ، saghar. ، ♫♪سنجاقک♪♫ ، kimiasokoot ، nasim.h ، khoodka ، sd3 ، samin jo0o0on ، HiddenBride ، khofte ، kosar ، behnazi61 ، زورو ، Faeze S ، دختر بابا ، baharak7 ، pegah70 ، عروس پاییز-مریم ، nazgol22 ، یلدا 60 ، تپلو ، کیتی ، *mary ، غزل صداقت ، bily ، albaloo ، SaraRad ، fati asali ، بتیس ، *کرشمه* ، princess maryam ، saharjavid ، مانا26 ، مونا خانووم ، zahra bala ، ay naz ، aasaa ، f@tima ، Fereshteh K ، اسپارو . ، Atefeh.AM ، mahta_65 ، secret ، fad1160 ، سمی بلا ، Se7en-Sky ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-آذر-۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ صبح توسط samira- s.m.)
ارسال: #6
 
RE: شیک پوشی...
آهااااااااااااااااااان یه چیزه دیگه.

لاک ناخن یا ساده انتخاب کنید یا فرنچ معمولی. ناخن مصنوعی واقعا زیبایی نداره .
ناخن زیاد از حد بلند واقعا قشگ نیست.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
 سپاس شده توسط ترنج ، فاطمه بانو ، دریا ، sahar asal ، سحر ایرانی ، ساره ، toranj ، mattina ، nasim.h ، raha-71 ، khoodka ، HiddenBride ، shaparak103 ، khofte ، زورو ، shine ، دختر بابا ، baharak7 ، کیتی ، غزل صداقت ، albaloo ، SaraRad ، *کرشمه* ، princess maryam ، 82sara ، mahya20 ، saharjavid ، مانا26 ، mahta_65 ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #7
RE: شیک پوشی...
من خودم هیچوقت از این کلیپسا استفاده نمیکنم چون حس میکنم سرم درد میگیره یه همچین چیزی رو سرم باشه ولی خوب هر کسی یه سلیقه ای داره دیگه
 سپاس شده توسط ترنج ، دریا ، sahar asal ، مانا26 ، دختر بابا ، .pARIYA ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #8
RE: شیک پوشی...
کوله پشتی با شال یا روسری اینم خیلی بد میشه

من میخوام یه اعترافی کنم
.
.
اون بچه مردمی که مادر وپدراتون ازش تعریف میکردن وسر کوفتتون میزدن
من بودمBig Grin
حلالم کنید...
 سپاس شده توسط samira- s.m ، فاطمه بانو ، hana khanoom ، sahar asal ، mahshid ، زورو ، عشقم حسن جون ، albaloo ، *کرشمه* ، elma-e ، samira-b ، secret ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #9
RE: شیک پوشی...
لطفا زیاد آرایش ننمایییییییییید
اگه خوشگل نیستی خوب بزار معمولی باشی و خاص باشی تا شبیه یکی دیگه خوشگل و معمولی باشیWink

Angel
 سپاس شده توسط سحر ایرانی ، khofte ، زورو ، shine ، neylabak ، دختر بابا ، کیتی ، vidoo ، bily ، SaraRad ، saharjavid ، مانا26 ، elma-e ، nafasiojojo ، اسپارو . ، mahta_65 ، secret ، سمی بلا ، ne-gin-00
۴-آذر-۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #10
 
RE: شیک پوشی...
کتونی با شلوار پارچه ای نپوشید خیلی زشته به نظر من

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
 سپاس شده توسط mahshid ، ترنج ، nillgoon ، سحر ایرانی ، الیناز ، ساره ، hoda sarem ، saghar. ، arezo ، HiddenBride ، khofte ، زورو ، عشقم حسن جون ، neylabak ، دختر بابا ، کیتی ، baran.aram ، bily ، beheshte ، albaloo ، SaraRad ، saharjavid ، مانا26 ، elma-e ، sara-mehrad ، nafasiojojo ، mahta_65 ، secret ، سمی بلا ، ne-gin-00
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام