• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

شیرینی لادن سعادت آباد

۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #31
RE: شیرینی فروشی لادن
من شیرینی خشک واسه جشن عقدم و کیکم رو از لادن سعادت آباد گرفتم.شیرینی خشکاش که عالیییی بود و حرف نداشت.تازه و خوشمزه.من با اینکه عروس بودم نتونستم جلوی خودمو بگیرم و کمتر شیرینی بخورم اما کیکم اونی نبود که از لادن توقعشو داشتم.اولا که عین عکسش نبود.کیک انتخابی من سفید و صورتی بود.نمیدونم چرا تصمیم گرفته بودن روشو با خامه گلهای آبی بزنن.اگه مثل عکس اونا رو هم صورتی میزدن بهتر بود.کیک من سه طبقه بود و وقتی سوال کردیم توش چی میزنه گفت موز و آناناس.و گفت اگه گردو خم میخوایم باید 60 هزار تومن اضافه بدیم.از اونجا که من لب به شیرینی که توش موز یا آناناس باشه نمیزنم ازشون خواستیم فقط طبقه بالا رو بجای موز و آناناس گردو بزنن.بعید میدونستیم که یادشون بمونه چون هیچ جا یادداشت نکرد و سرسری گفت باشه اما خداروشکر یادشون موند.از این لحاظ راضی بودم.اما طعمشو من به عنوان یه معتاد شیرینی خامه ای دوس نداشتم.کیکش خیلییییی زیاد بود و خامش یکم سفت.بخدا کیکای شیرینی فروش سرکوچه ما که حتی اسمشو نمیدونم خیلییییی خوشمزه ترن.ن فقط به سلیقه من.سلیقه همه همین بود.اما عالیییی بودن شیرینی خشکاش به متوسط بودن کیکش درWink
نقل قول
 سپاس شده توسط Tati Beauty
۲۴-شهريور-۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #32
وای نگو تو رو خدا
من کیکم رو از لادن گرفتم . الان که گفتی کلی استرس پیدا کردم .
یکم ترسیدم .
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #33
ما هم شیرینی عروسی خواهرم و اینجا سفارش دادیم کیک عروسی هم خود هتل میده بهشون
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ صبح توسط msmh136.)
ارسال: #34
ما هم شیرینی و کیک عروسیمون رو از لادن تجریش گرفتیم.

کیک عالی بود. طرحش دقیقا همونی بود که سفارش داده بودیم. سر وقتم برامون آوردن.

پ. ن: البته، توی آلبوماشون کلی طرح های قشنگ بود ولی نمی شد اونارو سفارش داد چون بیشتر قشنگیش به تزییناتی بود که لادن نداشت! مثل پایه، نرده و اینجور چیزا.

دفتر من در وسط باغ ورق می خورد
برگی از آن میکند،
نام تو در باغ ها
ورد زبان میشود... Heart
۴-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #35
شیرینی عروسی پسرعمومو از لادن گرفته بودن . اعتراف میکنم تاحالا کیکی به این خوشمزگی نخورده بودم Heart
خیلی هم زیبا تزیین شده بود

❤تموم شادی های دنیای من تو چشمای ناز خواهرم خلاصه میشه

❤تموم غرور و افتخار من اینه که یه فرشته به اسم پدر و مادر دارم

❤تموم دنیای کوچیک من آغوش گرم و نگاه مهربون همسرمه

❤الهی بخاطر همه این ها ، از حالا تا ابد مدیونتم Heart
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #36
دانمارکی های لادن رو هیچ جا نداره
نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #37
سلام دوستای عزیزم؛ شیرینی فروشی لادن خیلی خوب و عالی ولی من برای مراسم نامزدی و عروسیم از شیرینی فروشی گلستان تو شهرک غرب خیابان حسن سیف جنب مسجد جامع قدس خیلی کاراشون شیکه و از همه مهمتر خیلی کیک و شیرینی تاراتاشون خوشمزس من که از قنادی گلستان کمال تشکر را دارم.
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #38
عاشق کیکاشممممم..
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مهر-۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ عصر توسط benasss.)
ارسال: #39
دانمارکی ها و شیرینی ناپلئونی هاش واقعا حرف نداره منی که اهل شیرنی نیستم خیلی دوس دارم چه برسه به شیرنی خوراش

راستی کیک بله برونم هم از لادن بود فوق العاده بود

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Tati Beauty ، سعیده پیروز
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #40
سلام دوستان،ایا این شیرینی فروشی کیک رو همونجوری که تو ژورنال هست در میاره؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام