• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

شیرینی لادن سعادت آباد

۱۷-آذر-۱۳۸۹, ۱۱:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۸۹ ۱۱:۰۸ عصر توسط cinderella.)
ارسال: #1

شیرینی فروشی لادن
من برای جشن نامزدی خودم از لادن شیرینی خریدیم خیلی تازه و خوشمزه بود،البته ما از شعبه سعادت آباد خرید کردیم که عالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط cicilia ، مربي پيانو ، nasibe_603
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #2
RE: شیرینی فروشی لادن
لادن خوبه..شعبه شهرانش هم که جدیدا زده انصااااااااااافااااااا کیکاش حرف ندارن
نقل قول
 سپاس شده توسط مربي پيانو
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #3
ما همیشه از بی بی می خریدیم. واسه بله برونم از لادن گرفتیم. اصلا به پای بی بی نمی رسه Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط yeshil bahar ، yasi1234 ، elaheh_109
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۶-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ عصر توسط newone.)
ارسال: #4
ما هم شیرینی عروشی لادن سفارش دادیم .. به نظرم خیلی خوب بود .. شعبه سعادت آباد
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhun
۶-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۰۲ عصر
ارسال: #5
من که از مدل کیکاش اصلا خوشم نیومد.همش قدیمی بود.
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.r ، elaheh_109
۸-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ صبح
ارسال: #6
منم کیک عروسی مو از لادن گرفتم خوب بود
کم شیرین و تازه

گاهی باید کم باشی تا کم بودنت احساس بشه
نه اینکه اصلا نباشی تا نبودنت عادت بشهHeart
نقل قول
۲۴-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #7
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی یه شکایتی دارم که اینجا میگم شاید بهدرده عروسایه دیگه بخوره.من واسه نامزدیم که دو روز پیش بود کیک و شیرینیمو لادنه سعادت آباد سفارش دادم.شیرینیش خوب بود ولی خدا ازشون نگذره کیکه منو اشتباهی داده بودن قرار بود کیک ساعته 6 آماده باشه 9:30 شب که رفته بودن تحویل بگیرن اول گفته بودن ما اصلاً چنین سفارشی نداریم اینجا، بعد که قبضو دیده بودن گفتن هنوز آماده نشده خلاصه اینکه ساعت 10:30 شب کیکه یه نفر دیگرو واسمون فرستادن.ما ساعته 11 شب تازه مراسمه کیک داشتیم.کیکو دیدم وا رفتم قیافش مزخرف بود سفارشه من مربع بود تبدیل به دایره شده بود رنگ و طرحش مزخرف بود از اندازه ای که خواسته بودیم بزرگتر بود در نتیجه یه طبقه گنده اضافه اومد که نمیدونستیم چی کارش کنیم.من از تمامه مراسمم راضی بودم الا این کیکه بیخود.هواستونو جمع کنید اونایی که لادن سفارش میگیرن خیلی گیجنننننننننننننن
نقل قول
 سپاس شده توسط Saghi ، سمان ، maahssa ، آیسان عزیزی ، moje majid ، aroos92 ، راز22 ، elaheh_109 ، فاطیما66 ، sana soltani
۲۵-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ عصر توسط Saghi.)
ارسال: #8
وای نینوش جون چه بدشانسی بودهHuh

آره لادن کیفیتش خوبه ولی فکر کنم این مشکلی که واست پیش اومده واسه شلوغیه زیاده لادنه ما مشتریه همیشگی دانمارکیشیم هفته ای دو سه بار ازش میخریم یه چند وقتیه که من بیشتر ازش خرید میکنم هر وقت رفتم یه عالمه مشتری دارن که دارن کیک نامزدی و عروسی سفارش میدن دوره اون میزه پر آدمه..........
اما به هر حال اونا در قبال سفارششون مسئولن باید حواسشون جمع باشهSad

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ninoosh
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ عصر
ارسال: #9
من کیک نامزدیم اینجا بود خیلی خوب و خوشمزه بود

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #10
من از لادن تجریش میگیرم بگم 15 ساله مشتریش هستیم دروغ نگفتم فقط شیرینیی های لادن رو میخورم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط راز22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام