• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

شیرینی فروشی لوندر زعفرانیه

۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #41
RE: شیرینی فروشی لوندر زعفرانیه
ما چند وقت پیش از اینجا کیک raspberry و دارک چاکلت گرفتیم خیلی خیلی خوب بود طعم جدیدی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamta naz ، bita_t ، پیشو ، destiny
۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #42
ما هم دیروز دارک چاکلت نعناع و دارک چاکلت توت فرنگیشو گرفتیم ،دارک چاکلت نعناش فوقققق العاده بود
این دفعه هم میخوام دارک چاکلت و وانیل و raspberry و دارک چاکلت رو تست کنم

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، پیشو ، Ghazal1366 ، destiny
۴-آذر-۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-آذر-۱۳۹۳ ۰۵:۴۴ عصر توسط shiva.m.)
ارسال: #43
توصیه میکنم اگه مثل من جنبه ندارید اصلا طرف اینجا نرید.مدتیه کارم شده اینجا رفتن و شیرینی خوردن!فکرکنم همه چیزشو خوردم دیگه.گند زدم تو رژیمم رفت.
راستی اگه رفتید کیک موکا و چیزکیک میوه های جنگلی رو حتما تست کنید.فوووووووق العاده است! خاص ترین شیرینی فروشی تهرانه.

هوررراااااا فرین برگشته!New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، bita_t ، پیشو ، Hamta naz ، ندا ندا
۴-آذر-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #44
شیوا جون منم کیک موکا خیلی دوست دارم چیز کیک میوه های جنگلی تست نکردم مرسی که معرفیش کردی عزیزم راستی چند وقتی هست که اینجا یکسری نوشیدنی های گرم هم سرو میکنه من کافه لاته اشو تست کردم به نسبت اینکه حالت take away هست خیلی خوب بود و بسته بندی مناسبی هم داشت
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، shiva.m ، پیشو ، Hamta naz
۴-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #45
(۴-آذر-۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  شیوا جون منم کیک موکا خیلی دوست دارم چیز کیک میوه های جنگلی تست نکردم مرسی که معرفیش کردی عزیزم راستی چند وقتی هست که اینجا یکسری نوشیدنی های گرم هم سرو میکنه من کافه لاته اشو تست کردم به نسبت اینکه حالت take away هست خیلی خوب بود و بسته بندی مناسبی هم داشت

اون چیزکیک رو حتما تست کن که مزه اش فضاییه! هووووم....من که گفتم بی جنبه ام چرا نوشیدنی هاش رو معرفی کردی؟!Wink الان بر من واجب شد که حتما دوباره برم اونجا سروقت نوشیدنیهاBig Grin

نقل قول
 سپاس شده توسط پیشو ، Ghazal1366 ، Hamta naz ، bita_t
۷-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #46
امروز دارک چاکلت رزبری و دارک چاکلت وانیل رو تست کردم عالیییییییی بودن بین این دوتا از دارک چاکلت رزبری بیشتررر خوشم اومد عالییییی بود

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، bita_t
۷-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-آذر-۱۳۹۳ ۱۰:۰۹ عصر توسط Ghazal1366.)
ارسال: #47
شیوا عزیزم چیزکیک میوه های جنگلی تست کردم و خیلی خوشم امد به خصوص اون لایه رویی مرسی که معرفی کردی عزیزم چیزکیک بلوبری تست کردی؟؟

همتاناز من دیروز رفتمBig Grinپس حتما یکبار کیکشو بگیر واقعا عالی هست
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamta naz ، bita_t ، shiva.m
۷-آذر-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #48
وایییی غزل یعنی عالییییی بوددددBig Grin چیز کیکشم دیدم ولی میرم اونجا دلم میخواد از شکلاتیاش تست کنم
من بلژیکشم خیلی دوست دارم پای ثابت انتخابمهLub

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، Ghazal1366
۸-آذر-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #49
(۷-آذر-۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ عصر)Ghazal1366 نوشته است:  شیوا عزیزم چیزکیک میوه های جنگلی تست کردم و خیلی خوشم امد به خصوص اون لایه رویی مرسی که معرفی کردی عزیزم چیزکیک بلوبری تست کردی؟؟

همتاناز من دیروز رفتمBig Grinپس حتما یکبار کیکشو بگیر واقعا عالی هست

خواهش میکنم مزه چیزکیکاش خاص و متفاوته من کلا عشق چیزکیکمTongue نه بلوبریش رو نگرفتم هنوز حتما تست میکنم

نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #50
اینجا چقدر خلوت شدهBig Grin
چیزکیک بلوبری هم تست کردم واقعا فوق العاده بود خیلی با کیفیت و خوشمزه برای چیز کیک بهترین انتخاب هست یک شیرینی جدید هم اورده بودم اسمش یادم نیست نارگیلی پسته ای بود که من خوشم اومد ولی به نظرم یکم خاص بود شاید هرکسی دوست نداشته باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، Hamta naz ، فرین آفرین
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام