• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

شیرینی فروشی لوندر زعفرانیه

۱۷-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #1

شیرینی فروشی لوندر زعفرانیه
شیرینی فروشی لوندر زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی نرسیده به پسیان پلاک 27 شماره 22176249

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، مهرنــــــاز
۱۸-آذر-۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: شیرینی فروشی لوندر زعفرانیه
کیک موکا اینجا عالیه یکی از خاص ترین شیرینی فروشی های تهرانه
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamta naz ، عروس خوشحال ، سراب
۲۷-آذر-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #3
کیک بلژیکی و نوتلاش عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط Hamta naz ، عروس خوشحال ، سراب
  • گروه ژ
۲۵-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ عصر
ارسال: #4
امشب کیک موکا ،بلژیکی ،نوتلا گرفتیم یعنی هرچی بگم از طعمش کممممممم گفتم عالللللللللللیییییی بود مرسییییییی غزل جون که اینجا رو بهم معرفی کردی فوق العادههههههههههه بود

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal1366 ، عروس خوشحال ، سراب
۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #5

قنادی لوندر ( Lavender )

آدرس : زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی نرسیده به پسیان پلاک 27 شماره تلفن 22176249

دکور این شیرینی فروشی ساده و چوبیه ، قناد هاش در آمریکا دوره دیدن و توی اکراین و فرانسه مهارت هاشونو تکمیل کردن همچنین مدعی ان حدود 80 درصد مواد اولیه اشون و از بلژیک میارن حتی خود گیاه وانیل و گیاه لوندر ( اسطو خودوس ) و آشناهاشون از امریکا میارن
اینجا شیرینی خشک نداره پس دنبالش نباشید
چیز کیک ها و موس هاش هم خیلیییییی معروف و خوشمزه است یه چیز کیک هم داره به اسم چیز کیک جنگلی که تنها چیز کیکی هست که شیرین نیست !
چیزکیک لوندر هم مخصوص همین جاست که پودر گیاه لوندر داره و کم شیرینه
یه سری شیرینی هم داره به اسم دارک چاکلت آلبالو و نعنا که در تهیه کیک اسفنجی اینا از آرد استفاده نشده!! و به جاش از شکلات استفاده شده
شیرینی نوتلا از شکلات واقعی نوتلا درست میشه
شیرینی پسته و نارگیل هم گرون ترین شیرینی این جاست که دو نه ای 10 هزار تومن هست
بقیه شیرینی هاش بین 6 تا 9 هزار تومنه ( دونه ای )
یه سری دیگه شیرینی هم داره که اندازه هاش کوچولوان و دونه ای 2 هزار تومن هستن ولی اینا بسته بندی ان که تو هر بسته 20 تاس و یه بسته اش 40 تومن قیمت داره
مزایا :
از حسن های این شیرینی فروشی علاوه بر طعم عالی و متفاوت شیرینی هاش میشه به بسته بندی فوق العاده شیک اش اشاره کرد که برای هدیه دادن بسیار مناسبه
جعبه هاش جوریه که شیرینی ها ثابت و بی حرکت توش قرار میگیرن تا به مقصد که میرسن ظاهرشون در اثر حرکت و تکون هیییییچ تغییری نمیکنه
کلا برای هدیه دادن بسیاااااااااااار مناسب و شیکه
معایب : قیمت بالا

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط homa ye aseman ، Hamta naz ، nirvana r ، bita_t ، Ghazal1366 ، 3تاره بارون ، yeliel ، عروس خوشحال ، سراب ، ندا ندا ، saraaa72 ، yarauf ، چکاوک ، دختر ایرونی ، magnolia ، samira mz ، Narsis65
۱-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #6
به نظرم بهتریننننننن و متفاوت ترین شیرینی فروشیه ،همه شیرینیهاش فوق العادن

من Heart امير
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، Ghazal1366 ، 3تاره بارون ، عروس خوشحال ، سراب
۵-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ صبح
ارسال: #7
بچه ها عکس ندارین از کیک و شیرینى هایى که خریدین؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱۰-خرداد-۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #8
خوب من دیشب از تعریفای دوستان رفتم لوندر
کلا یه مغازه 9 متری که فقط 10 مدل شیرینی داشت و یه دونه کیک
کیکش گفت 1 کیلو و 50 تومنه
ما نوتلا و کیک بلژیکی و کیک وانیل کارامل رو گرفتیم من موکا ندیدم
کلا دسرا از 7000 تومن بود تا 10000 تومن و سر جمع 30تا دسر تو مغازه بود البته این مدل شیرینی فروشی ها که دونه ای میفروشن همشون اینجورین
نوتلا اصلا مزه نوتلا نداشت واسه من و بیشتر طعم کره میداد و مثل کرم کره ای کاکائویی بود که روشم فندق بود و زیرش یه جور شیرینی بادومی .خوب بود ولی عالی نبود 9000 تومن
کیک بلژیکی اصلا خوشمزه نبود ما که خوشمون نیومد 9000 تومن . روش بازم کرم کرهای کاکائویی و زیرش خمیرشکلاتی که انگار توش ارد بود با خرده بیسکوییت کره و بادوم .من دوست نداشتم روشم 3 تا فندق بود کلا طعم کره تو اینم غالب بود
ولی کیک وانیل کارامل عالی بود اینو با تردید خریدیم ولی خیلی خوشمزه بود 8000 تومن
در کل خیلی گرون بود و نمی ارزید.
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، saraaa72 ، ندا ندا ، Narsis65
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ صبح
ارسال: #9
سایت ندارن؟سفارش کیک عروسی چی می گیرن؟

Shy
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۲۴-خرداد-۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #10
(۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ صبح)viragooo نوشته است:  سایت ندارن؟سفارش کیک عروسی چی می گیرن؟

تو اینستا و ف ی س ب و ک پیج دارن lavenderpatisserie من یه عروسی رفته بودم که کیکشو از لوندر گرفته بودن بی نهایت شیک و خوشمزه بود روش کرم رنگ بود توش موکا فوق العاده بود ولی پارسال که کیک سفارشی قبول نمیکرد زنگ بزن بپرس دوستم
نقل قول
 سپاس شده توسط bita_t ، Hamta naz ، viragooo ، عروس خوشحال ، سراب
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام