• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

شیرینی فروشی خوب در گیلان

۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #81

RE: شیرینی فروشی خوب در گیلان
بچه ها جون به نظرتون برای شیرینی و کیک عروسی کار سهیل بهتره یا اشهدی؟
ما همیشه از سهیل شیرینی میخریم و هم ظاهر شیرینی هاشو هم شیرینی کمشو میپسندم. اما تا الان اصلا از اشهدی شیرینی و کیک نخریدیم.
از اشهدی خیلی تعریف شنیدم اما به اسمش میخوره خیلی شیرین و پره شهد باشه،ازونایی که دل آدمو میزنه شهد ازش میریزه. تصویر: images/smilies/biggrin.gif
به نظرتون هم ظاهر و خوشمزگی کیک و شیرینی های اشهدی به پای سهیل میرسه آیا؟؟؟؟

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
اینستاگرام yasaman.sweet.home

نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۵۴ صبح توسط روزهای شیرین.)
ارسال: #82

بچه ها جون سلام. ما اکثرا شیرینی های مصرفی خودمون رو از سهیل میخریدیم. البته من از اکثر شیرینی فروشای رشت و انزلی خرید کردم ،سهیل و قندون و الف و ویلانج و آزالیا و یلدا و خانه کیک و ...
برای عروسی خودمون دیدم اسم اشهدی خیلی زیاد شده اما همونطورکه از چند نفر شنیده بودم اسمش بیشتر از کیفیتشه. چندروز قبل از عروسیمون برای تست رفتیم و همونطور که حدس زدم شیرینی هاش شیک و مجلسی نبود.
رفتیم سهیل ،شیرینی و کیکمون رو از سهیل سفارش دادیم واقعا ظاهر شیک و مجلسی. همه مهمونا تعریف میکردن و با اینکه کیک با شاممون داده شد اما همه مهمونا دوباره رفتن طرف کیک و برش میدادن و میخوردن . همه میپرسیدن کیک و شیرینیاتونو کجا سفارش دادین که انقد عالیه.
فقط اینکه آخرش اصن هیچ کیکی برای خودمون نموند که ببینیم انقد مهمونا تعریف کردن چه مزه ای شده. ولی خدارو شکر که دوس داشتن.

بعضی چیزها در جهان خیلی مهم تر از دارایی هستند.یکی از آنها توانایی خوش بودن با چیزهای ساده است....
اینستاگرام yasaman.sweet.home

نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۶, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #83
سلام
من از اشهدی شیرینی و کیکو سفارش دادم هزینه اوردنشو حساب نکرد و خیلی بچه های خوبی بودن برای همه چی وقت میذاشتن و اینکه هم شیرینی رو به موقع اوردن هم کیک....یعنی دوبار باید پول پیک میگرفتن که نگرفتن
چون شوهرم شیرینی های زبان رو نمیپسنده (همه مدلشو) و شیرینی های اشهدی مدلهای مختلفی داشت و ما اکثرا شهد دار و مغزدار انتخاب کردیم خیلی جمع و جور زیبا و واقعا واقعا خوشمزه بود فردای عروسی هر کی مارو میدید از شیرینی ها تعریف میکرد یعنی اینقدر شام تو ذهنشون نبود که این بود
در مورد کیکشم واقعا همون طرحی بود که عکسشو داده بودم...کارشونم تمیز بود ...من فردای عروسیم خوردم ولی بازم تازه بود و نرم
شیرینی فروشی های خوبی هم رده اشهدی هستن که در اول انتخاب من بودن اما به خاطر دلیل های زیر به بقیه هم پیشنهاد میکنم هرکی تالارش نزدیکشه انتخابش کنه
نکات مثبتشون :
1-طعم شیرینی و کیک
2-نزدیکیش به تالار
3-ارتباطشون از طریق تلفن و تلگرام
4-هزینه رایگان ارسال
5-زمان مناسب ارسال
6-پیگیری شون برای گلهای طبیعی

عروسی 96/
آرایشگاه حورسان
لباس عروس جیران
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام