• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

شیرینی فروشی خوب در گیلان

۳۱-شهريور-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ عصر
ارسال: #21
RE: شیرینی فروشی خوب در گیلان
شیرینی شاخه نبات خوب نیست زیاد،بچه ها نون خامه ای و و کیکهای پگاه (خ مطهری) خیلی خوشمزه هست،دانمارکیهاشم تقریبا مثل سهیله،من کیک و رلت و نون خامه ای پگاهو زیاد خوردم خوفه،تازه هست. بچه ها شیرینی کشمشی سهیل هم خیلی خوشمزه هستا

زندگی ایده آل منست ...
☻♥☻
\█/.\█/
.||. .||.
نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفرم ، کیتی ، rosalinda ، یوحنا ، JOOJOOK
۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #22
بچه ها همونطور که گفتم من دختر عمه م تو شیری فروشی کار میکنه بخاطر همین برام کمتر افتاد .شیرینی فروشی یونا .کیک گردریی موزی کیلویی 8500 شیرینی هم کیلویی 5500 .کیکو عین عکسی که بهش نشون دادم درست کرد خیلی هم خوشکل شد خبلی خوشمزه شیرینی هم هرکی خورد تعریف کرد تازه تازه

بچه های رشتی لباس عروسمو با قیمت خیلی خیلی پایین کرایه میدم
دوخته شده با تور و گیپور زیبا , اسکارلت , آستین ربع ,وتکه دوزی گیپور دست دوز Lub
اگه دوس داشتین بهم پ خ بدین
عکساش صفحه 5 تاپیک اجاره و فروش لباس عروس ارزان
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، کیتی ، rosalinda ، JOOJOOK ، یوحنا
۴-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #23
(۳-مهر-۱۳۹۲ ۰۸:۲۷ عصر)نیلوفری نوشته است:  اره شاخه نبات و ویلانج الکی اسم در کردن . البته اون موقع یعنی چند سال پیش خوب بودنا ولی الانا نه . من بیشتر از همه سهیلو قبول دارم برا همین همیشه اونجا میرم . کیکاشو که عاااااااشقشممممم.... ماهانو تازه شنیدم ایشالله میرم یه روز میخرم از اونجا شیرینی

عزیزم اگه میخوای ماهانو امتحان کنی یه کیک کوچیک بگیر.به نظرم شیرینی های سهیل بهتره.ماهان کیکاش خیلی خوبهNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط *FaRzAnEh* ، یوحنا ، نیلوفرم ، JOOJOOK ، دفنــــــــه
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #24
1- سهیل 2- ماهان
آزالیای انزلیم خوبه

چه کسی داور است ؟ لباس سپید را ایرانی ها برای عروسی می پوشند و هندی ها برای عزا. من باید چه لباسی بپوشم ؟ تمام استنباط ما از درستی و نادرستی ِ چیزها مشروط است. ماشینی هستیم که از کودکی برنامه ریزی اش می کنند برای آنکه جهان را آنطور ببیند که بزرگترها خواسته اند.
نقل قول
 سپاس شده توسط کیتی ، نیلوفرم ، JOOJOOK ، parnianmehr ، sonia goli
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #25
منم ماهان و سهیلو می پسندم مخصوصا کیکا و شیرینی تر های ماهان رو
بدیه سهیل واسم مسیرشه حس میکنم شلوغه و رفت و امد سخت
ماهان رد نتخاب کردم چون تالارم هم به امید خدا جاده انزلی می خوام انتخاب کنم که مسیر هم به اون بنده خدایی که می خواد بیارتش بخوره

بچه ها بابا بزرگم مریضه میشه براش دعا کنید؟Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط یوحنا ، نیلوفرم
۲۴-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ عصر توسط saeide26.)
ارسال: #26
منم مادر لاهیجان رو قبول دارم. تبریز شیشه گران لاهیجان هم خوبه.شیرین عسل لاهیجانم خوشم میاد.

کاج نه جالب نیست من یه بار ازش خرید کردم لنگرود.
نقل قول
 سپاس شده توسط آدلی
۲۸-دي-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #27
بچه ها لطف میکنید آدرس شیرینی سرای ماهان و سهیل رو هر کدوم به تفکیک بهم بگید ؟

شنیدم یکی از اینا شعبه هم داره ! اون کجاس و اینکه بنظر شما قیمتهاشون و کیفیت هاشون چه جوریاس دوستان ؟

لطفا کمک !

کسانی را در زندگیتان نگه دارید
که واقعا دوستتان دارند،
به شما انگیزه می دهند،
تشویقتان می کنند،
الهام بخشتان هستند،
شما را بالا می برند،
و باعث شادیتان می شوند.
نقل قول
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #28
بچه ها من 5 ماه پیش عروسیم بود کیک و شیرینی عروسیمو از آق بانو رشت تو گلسار گرفتم .خودم که قسمت نشد کیک عروسیمو بخوردم ولی بقیه که خورده بودن خیلی تعریف میکردن .سه طبقه بود و تزئینشم سفید و قرمز بود .چون دسته گلمم قرمز بود گفتم کیکمم سفید و قرمز درست کنه.بهرحال خوب بود دستش درد نکنه.
نقل قول
 سپاس شده توسط یوحنا
۱۰-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #29
آق بانو تو بلوار توحید یه چیز دیگست

قبل از ازدواج چشمهایتان را باز کنید وبعد ازدواج چشمهایتان راببندید
نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #30
شیرینی سرای ×آبرود× رشت منظریه فکر کنم قناداش از تبریز اومدن کیک هر طرحی بخوای در میارن

عروسیم عالیییییییییییییییییییییییییییییییی بود خدایا شکر
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام