• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

شیرینی فروشی خوب در شیراز

۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ صبح توسط مانیک.)
ارسال: #51
RE: شیرینی فروشی خوب در شیراز
ساناز آخر هزینه ی عقد با دختره یا این مقداریش که شما گفتی با دختره ؟

هزینه ی موزیک و فیلم برداری و میز کیک و سفره ی عقد مراسم با کی میشه ینی ؟ اینکه میپرسم میخوام بدونم کلن ... وگرنه خانواده ها همه وظایف خودشون رو میدونن

برای اینطور بحث ها پیرامون ازدواج و مراسم هرچقدر گشتم تاپیک یا جایی رو توی این سایت متاسفانه پیدا نکردم به خاطر همین اینجا نوشتم Sad
نقل قول
۱۸-آذر-۱۳۹۴, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #52
مانیک عزییییییز
واسه این بحثا فقط یه جا بحث آزاد داریم اونم پاتوق شیرازیاست میتونی اونجا هم بیای بچه ها بهت کمک میکنن
اونجا فعال تریم تا اینجاBig Grin

95/4/31 بهترین شب زندگیم

نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ صبح توسط مانیک.)
ارسال: #53
مرسی ساناز جون ممنون ... آره من خودم هم همین کار رو کردم فقط میخواستم بپرسم که ذیگه مطمین شم رسم و رسومات چیه
آیسانی جان میشه لینکی چیزی از اون گروهتون بذاری عزیزم ممنون :*

بچه ها میترا برا سفارش کیک مراسم چطوره ؟
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ صبح
ارسال: #54
میترا ک کیکاش عااااااااالین
فقط و فقط حواست باشه از مدلای خودشون سفارش بده چون اگر عکس نتی بخوای ازشون اصلاااااااااااا نمیتونن خوب درش بیارن

مانیک عزیز اینجا عزیزم
http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...%A7--12568

95/4/31 بهترین شب زندگیم

نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #55
الما، پاویون و ملیکا رو من ترجیح میدم اما کیکلی ملیکا عالین، ما کیکمون رو از ملیکا گرفتیم و عالی بود، دیگه واسه سالگرد و تولد هم از اونجا می گیریم،
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #56
ما هم اول رفتیم آلما سفارش بدیم ولی خب قبل از مراسم عقدم 1 روز قبلش رفتیم کمی از کیکای رولتی آلما و پاویون و میترا رو امتحان کردیم به نظر من پاویون خیلی خوب بودش طعم کیکش حالا نمیدونم دیگه واقعن کیک عقد و عروسی که سفارش میدیم هم همونطور در بیاره یا نه ! من میترا سفارش دادم از شکلای توی آلبوم خودشون انتخاب کردم و واقعن خوب شد ولی خب خیلی تاکید کردیم که پر ملات باشه و موز و گردوش زیاد باشه ولی بازم زیاد نبود !
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۴, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #57
سلام به عروس خانم های گلی که دنبال شیرینی فروشی خوب واسه سفارش کیک هستند.تجربه شخصی خودم رو میگم شاید به دردتون بخوره.شیرینی ملیکا میتونه یکی از بهترین شبای زندگیتون رو موقع سرو کیک با عرض معذرت به گند بکشه و بعد در نهایت مدیریتش با بی ادبی هرچی دوس داره بارتون کنه وبا بی مسولیتی تمام تو چشاتون زل بزنه وبگه """همه جا کیک رو خراب میکنن.شما ادمای علافی هستین که روی کیک سینی بوده پاشدین اومدین ایراد میگیرین"""" Huh بچه ها روی طبقه سوم کیک من یک سینی پلاستیکی گذاشته بودن New3 و با بی ادبی سعی داشتن بگن چیزی نشده که شما بیخود کردین از کار ما ایراد میگیرین. خلاصه این که هم بی ادبی رو از حد گذروندن و به ما توهین کردن و هم شب مجلس اعصابمون حسابی خورد شد کیک ها روی هم سوار نمی شد و مجبور شدیم یکی از طبقه ها رو همینطوری جدا بذاریم کنار میز کیک, من هم برای کیک هزینه زیادی دادم هم میز کیک اما با یک بی مسولیتی ملیکا همش زشت و بی ریخت شد CryingCrying

شوهری رو دوسش دارم
عاشقشم
دیوووووووونشم
یه دونه ست, یه دنیاست
نقل قول
 سپاس شده توسط bahar - shz ، Alicee
۱۹-شهريور-۱۳۹۵, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #58
سلام ب همه من میخوام یه کیک تولد سفارش بدم ولی میخوام ک آنلاین سفارش بدم و آنلاینم پرداخت کنم شیرینی فروشی هست توی شیراز ک هم کیکاش خوب باشه هم این امکانو داشته باشه و خودشم با پیک بیاره؟؟؟؟
نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #59
کیک و شیرینی خوب واسه عروسی معرفی میکنید دوستان؟

سلامتی با گیاهان دارویی
http://herbal247.ir
نقل قول
۲۸-مهر-۱۳۹۶, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #60
مجموعه شیرینى رزیتاپذیرایه شماهمطنان گرامى میباشد
شعبه ۱ :شیراز ، چهارراه چنچنه
تلفن : 071-32297095
شعبه ۲ :شیراز،فلکه گاز(حد فاصل فلکه گاز و چهارراه باغ تخت ) روبروی مجتمع معارف 5
تلفن 071-32277002
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام