• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

شیرینی فروشی خوب در شرق تهران

۸-مهر-۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ عصر
ارسال: #81

RE: شیرینی فروشی خوب در شرق تهران
من تو شرق تهران قنادی پاک خیابون دماوند و نوبری و ناتلی تهرانپارس رو پیشنهاد میکنم
قنادی پاک شیرینی تر و کیک های تازه و خوشمزه ای داره همیشه
نوبری هم شیرینی ها و چیز کیکای خیلی خوبی داره بافت شیرینیاش عالیه
ناتلی هم که معرف حضور همه هس هم کیکو شیرینیاش هم کیکاش و هم دسراش فوق العاده اند

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #82
من چند وقتیه که اومدم سمت شرق. قبلا از ناتلی پاسداران همیشه کیک و دسر میگرفتم. به نظرم هر چند از لحاظ تنوع کیکها و دسرهای خاص خوب بود ولی اونچنان طعم جالبی نداشت. مثلا کیک ردولوت و رنگین کمان و کاپ کیک و ماکارون که تو شیرینی فروشی های خاص (مثل سوئیت بلیس و کیک استودیو) پیدا میشه ناتلی هم داره ولی کیفیتش معمولی رو به پایینه. اینجا از ناتلی تهرانپارس چیز کیک و شیرینی تر معمولی هم خریدم که انقدر بد بود نصفش رو انداختم تو سطل آشغال و گفتم خودم رو الکی با این کیک بد مزه چاق نکنم!!! Dodgy
هفته پیش برای تولد شوهر خواهرم از شیرینی فروشی پاگشا تو فرجام کیک سفارش دادیم که الحق و الانصاف کیفیت کیکش به مراتب بهتر از ناتلی بود. با این وجود قیمتش تقریبا 60 درصد ناتلی برامون در اومد. دقت کردم چند نفر اومدن کیک با خمیر فوندانتشون رو هم تحویل گرفتن و خیلی خوب شکل کیک رو در آورده بودن. اینجا فقط مشکلش اینه که اون کیکهای خاص شیرینی فروشی های لاکچری رو نداره ولی من که کیک خور حرفه ایم از کیفیت کیکشون خیلی راضی بودم Tongue
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #83

چه جالب
این همه ه ه اختلاف نظر بین ما
من که عاشق کیکو شیرینیاشم
همیشه ام تازه و خوش طعم هستن

شروع فصل جدید زندگیم 02♥10♥94
آرایشگاه:مریم رهنما عالى بینظیر مثل فرشته ها شدم
آتلیه:دیدنو غيرحرفه اى،همشون كارآموزند
گلفروشی:رزلند عالی
کیک:مجلسی عالى
لباس عروس:عالى
همسرم صدبارم به عقب برگردم باز تورو ببينم عاشقت میشم
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۶-مهر-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #84
Tongue RE: شیرینی فروشی خوب در شرق تهران
بهترین شیرینی فروشی تو تهرانپارس گل گله هستش باورتون نمیشه ١٠٠٠ مدل شیرینی داره و کیفیتشم عاااااااااالیه واقعا ١ بار حتما امتحانش کنید کیکاش هم حرف نداره من از وقتی بچه بودم مشتری اونجا بودیم ٣٥ ساله که هست پدرم اینا همیشه از اونجا خرید میکردن ادرسشم فلکه دوم جشنواره خ سجده ای Lub
نقل قول
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۳۸ عصر
ارسال: #85

[تصویر: شیرینی فروشی خوب در شرق تهران]

[تصویر: شیرینی فروشی خوب در شرق تهران]

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام