• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

شیرینی فروشی تواضع پارک وی

۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #1

شیرینی فروشی تواضع پارک وی
(۱۰-اسفند-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ عصر)banooomina نوشته است:  میشه یه تاپیک واسه شیرینی فروشی تواضع پارک وی بزنید؟

HeartHeart

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: شیرینی فروشی تواضع پارک وی
بچه ها من اجیل عیدم و می خوام از اینجا بگیرم تا حالا خرید کردین من اسمش و خیلی شنیدم
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #3
آره اسمش رو شنیدیم، خرید هم کردیم، شب عید خیلی خیلی شلوغ میشه، جنساش خیلی خوب و مرغوبه، به خصوص آجیلاش

میخهایی در دیوار استوارتر باقی میمانند که ضربات دقیق تر و محکم تری را تحمل کرده باشند
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #4
آجیلاش خیلی تازه و خوبه
ما هر سال از اینجا میگیریم
من هفته پیش آجیل عیدمو رفتم گرفتم چون دم عید شلوغ میشه ولی هفته پیش که رفتم همه چیزو مرغوب داد
نقل قول
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ صبح توسط banooomina.)
ارسال: #5
با تشکررررررر فراوون از سحر جون
بچه ها شیرینی فروشی تواضع چند قدمی پایین تر از پارک وی تو خیابون ولی عصره . اونجا علاوه بر کیک وشیرینی آجیل هم داره که خیلی مرغوبه و به نسبت قیمت خوبی هم داره.
کیک های این شیرینی فروشی محشرهههههه. شیرینی ترش هم همینطور.شیرینی خشک م تاجایی که من تست کردم خیلی خوب بوده.دسر هم که کلی متنوع هست نمونه هاش. ینی مدلای امروز با روز قبل و بعدش متفاوته. این شیرینی فروشی حدود 2 ساله که افتتاح شده ولی کیفیت خوبش با روز اول هیچ تفاوتی نداره.من هربار رفتم به هر مشتری اول یه شیرینی یا نون خامه ای تعارف میکردن بعد سفارشش رو میگرفتن.
من و مستر انقدر میرفتیم دیگه با همه کارکنان دوست شده بودیم.خیلی آدمای مهربون و محترمی هستن. ما واسه سالگرد آشناییمون رفتیم یهویی که کیک بگیریم.ساعت 12 ظهر. با دوستامون ساعت1 قرار داشتیم درکه. مدل کیکاشون مناسب سالگرد ما نبود. همونجا خودم طراحی کردم مدلشو دادم بهشون نیم ساعته آمادش کردن. یعنی فوق العاده شده بود.بعدم تا ساعت 8 بیرون بودیم و نصف کیک باقی مونده بود ولی کیفیت خامش انقدر خوب بود که تازه تازه بود.خیلی به مشتری اهمیت میدن خیلی. واجب دونستم انقدری که راضی بودم ازشون به شما هم بگم که بشناسید اینجا رو

من و تو داریم میشیم ماAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط mona aroos
۱۲-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #6
شیرینی تر اینجا به طرز قابل توجهی از جاهای دیگه بهتره! واقعا عالیه!
نقل قول
 سپاس شده توسط banooomina
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #7
این همونه که درست بغل اجیل فروشیه تواضعه درسته؟ فکرکنم مربوط به همون اجیل فروشیه باشه

هوررراااااا فرین برگشته!New1
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ صبح
ارسال: #8

آجیلاش واقعا درجه یک و گرونه
همیشههههههههههه غل غله است الان که دیگه نگو و نپرس
اینجا سرکوچه سرکارمه و من هر روز از دم درش رد میشم
الان یه سری شیرینی خشک مخصوص عید داره که چشمک میزنه
تو ویترین دم درش یه سری دسر و شیرینی خاص میذاره من که عاشق نگاه کردن به ویترین اولشم
ولی خب در کل شیرینی ترش با اینکه بدک نیست اما عالی هم نیست :|

درخشان ترین تاجی که مردم بر سر می نهند

در آتش کوره ها ساخته شده است .

"چارلی چاپلین"
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام