• مزون فابرا
  • مهناز

شیراز

۲۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #481
RE: شیراز
بچه ها من رفتم و اومدم، واییی شیرازیا خوش بحالتون چه شهر قشنگی دارید ، اولین چیزی که به چشم ادم میاد خوش اخلاقی ادماش و تنوع زیاد درختای شهره، سوای اونهمه جاهای دیدنیش...
بابا بستنی عااالی بود، فالوده من کلا دوست ندارم متاسفانه فالوده های شکرریزم دوست نداشتم، هفت خوان طبقه فرود و یه طبقه دیگه فک کنم سوم بود رفتیم عالی بود هم محیطش هم دیزاین غذاش، طعمشونم خوب بود خوبیشم اینه که نمیان عین جغد وایستن بالاسرتون که غذا خورده و نخورده پاشید برید، باغ ارم عالی بود کلی تو این فصل قشنگ بود، حافظیه، دروازه قران تو شب خیلی مزه دادن، مسجد نصیر الملک، بازار وکیل و ... همه خیلی حس و حال خوبی به ادم منتقل میکنه، عرقیجات وطن پوشم با کلی مصیبت پیدا کردیم ولی خیلی با نمک بود مغازش، کلیم ازشون چیز میز خریدیم قیمتاشم از تهران خیلی مناسب تر بود
حالا بچه ها، من یه مدتی باید بیام و برم شیراز، محل اسکانمم یه جا توی بلوار جمهوری هستش، غذای بیرون بر که قیمت و کیفیتش خوب باشه این حول و حوش کجا میشه؟
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، bbc_sh ، مرجان جووون
۲۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آذر-۱۳۹۷ ۰۸:۲۲ عصر توسط bbc_sh.)
ارسال: #482

خوشحالم که بهت خوش گذشته، اون سوالی که پرسیده بودی واسه خرید کجا بری من الان دیدم، واسه خرید ستار خان، مجتمع خرید فارس میتونستی بری
بیرون بر حوالی جمهوری ،بستگی داره کجاهای جمهوری باشه، خیارون طولانی هست اخه، اگه نزدیک ابریشمی باشی ،بیرون بر ابریشمی هست کیفیتش بد نبود قیمتشم مناسبه، جدیدا امتحان نکردم، شیراز تا دلت بخواد بیرون بر تو هر کوچه پسکوچه ای داره

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، Moji mo
۲۸-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #483

وااای مجی جون خیلی ی ی ی خوش به حالت
آره ماهم عید 95 رفتیم شیراز
7-8 روز اونجا بودیم اما بازم کم بود
همه جاشو تقریبا دیدیم و هرروز هفت خوان بودیم تصویر: images/smilies/biggrin.gif "مدیونه هرکی بهمون بگه شیکمو" تصویر: /images/smilies/new/wink.png
فروووووووود بی نظییییر بودتصویر: images/smilies/heart.gif
ما چون عید رفتیم شلوغ بود اما 1 آقای ایتالیایی از بنیانگذارانش بود اونجا که کسانی که ما باهاشون رفته بودیمو میشناختن بعد فهمید ما تازه عقد کردیم 1هو سکوت شد و گفت براتون سورپرایز دارمبعد گروه موسیقیشون آهنگ جینگ و جینگ ساز میاد رو زد برامون و ما کلی ی ی ی ذوق کردیم تصویر: /images/smilies/new/lub.png
طبقه فست فودش معمولی بود
مللش عااااالی ی ی ی بود
کافی شاپش عااالی ی ی ی بود
باربیکیوش هم خوب بود
...
راستی شب اول هم رفتیم شرزه اما چون خیلی دبروقت رسیده بودیم کیفیتش اونجوری که تعریف کردن نبود "اما سوپش عالی ی ی ی بود"
2-3 تا رستوراندیگه ام رفتیم که خوب بودن اما اسمشون یادم نیست
در کل میخوام بگم اگه 100 بار دیگه ام برم شیراز سیر نمیشم
خوش به حال ساکنین اونجا
به نظرم شیراز جان جزو شهرهاییه که آدم دلش براش واقعا تنگ میشهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
و مردم بسیار خوب و آروم و با انرژی مثبتی دارهتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
امیدوارم بشه بازم بریمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

مخاطب خاص من...
خاص بودن خاصیت توست...
تو تا ابد خاص خواهی ماند...
چون از آن منی.
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، bbc_sh ، Moji mo ، مرجان جووون
  • پیانو
  • اساطیر
۲۹-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #484
بهار جون اتفاقا امروز از همینجا غذا گرفتم خیلیم تمیز و خوب بود خصوصا کوبیده اش، کی ال اس جان زندگی نمیکنم متاسفانه، فقط چن روز در هفته اینجام، شوهرمم میگه کاششش اینجا کار گیرم میومد همینجا زندگی میکردیم
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۹-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ عصر
ارسال: #485

اگر بهش بگی یه پرس تهدیگ میذاره،با خورشت، وااای عالیهههه
نقل قول
 سپاس شده توسط Moji mo ، K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام