• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

شیراز

۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ عصر توسط ( پدیده ).)
ارسال: #31
RE: ♥شیراز ♥
دروازه قرآنBlush
بهترین وقت برای گردش در دروازه قران از بعد از ظهر که هوا خنک شده یعنی نزدیکای غروب تا ساعت 9 هستش (البته در فصل های گرم)... چون یه قسمتی و میتونید بلیط تهیه کنید و برید بالا و تا ساعت 9 بیشتر نیستنBig Grin
دروازه قرآن یک فضای زنده و شاد و پر جنب و جوش داره... همه قشر مردم پیر و جوان و شیرازی و مسافر و با کلاس و بی کلاس و اونجا میتونید ببینید... کلا فضای مردمی و باحالی هستش... آدم و به هیجان میارهBlush بهتون پیشنهاد میکنم حتما دروازه قران و برید... در ضمن به هفت خوان هم نزدیکهBlush
خواجوی کرمانی هم همونجاستBlush
[تصویر: شیراز]

بارها به این اندیشیدم که ای کاش، هیچ‌گاه دل به تو نداده بودم؛ اما بعد پشیمان شدم.
آخر اگر دل به تو نداده بودم که تا حالا بارها جان داده بودم.
لبخند بزن... نازنینت دل داده است تا جان نبازد...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط betsabeh ، bahar1365 ، pink lady ، shaparak_7777 ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، مرمر ، saraaa72 ، Matchless Pearl ، پريسان
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ عصر توسط fatemeh64.)
ارسال: #32
شیراز که اومدین سرای مشیرو به هیچ وجه از دست ندین...البته با جیب پر پول برین ! داخل بازار وکیل..آخر بازار پارچه فروشا
[تصویر: شیراز]" alt="تصویر: [تصویر: شیراز]" title="تصویر: [تصویر: شیراز]" />

تازه با این آقا که همیشه اونجاس میتونین عکس بگیرین

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، ( پدیده ) ، bahar1365 ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، shaparak_7777 ، tana ، baran.aram ، saraaa72 ، Matchless Pearl ، پريسان ، bahar - shz ، Ailin~hp
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ عصر توسط afc30.)
ارسال: #33
از سوغات عمدهٔ شیراز می‌توان به آبلیمو، انار، انجیر، ترشی‌جات، چرم، حصیر، حنا، خاتم‌کاری، خراطی، خرما، ریسندگی، زعفران، سفیداب، سنگ‌تراشی، شیشه‌گری، بهار نارنج، ظروف سفالی، عرقیات، فلزکاری، قالی، کنده‌کاری، کیسه حمام، گبه، گلیم، کلوچه و مسقطی، نان یوخه، نان شیری، منبت‌کاری و نمد اشاره کرد

Believe in yourself, and the rest will fall into place
نقل قول
 سپاس شده توسط n00Ra ، bahar1365 ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، pink lady ، shaparak_7777 ، tana ، Matchless Pearl ، پريسان ، bahar - shz ، Ailin~hp
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ عصر توسط فاطمه23.)
ارسال: #34
گذشته از جاذبه های بینظیری که در شهر وجود داره شما میتونید از جاذبه های شهرستان های استان فارس وطبیعت چهار فصل استان لذت ببرید
آبشار مارگون
بند(سد)امیر.(تاریخی هم هست).
شهرستان میمند که محل بهترین گلاب های ایران و دنیا هست.
جنگل های بلوط کهمره سرخی.
چشمه های فراوان مثل چهل چشمه.
محل تاریخی و زیبای دشت ارژن.
غار شاپور کازرون(تاریخی)
دریاچه پریشان و بختگان.دریاچه بختگان قسمت اعظمش خشک شده.ولی وقتی که میرسید قدرت آفرینش خدای متعال رو میبینید:بلور هار تازه و درخشان نمک که چون تازه به سطح دریاچه جوشیده شده اند هنوز خیس هستن.
بین شهرستان مرودشت و شهر شیراز شهرستانی هست به نام زرقان.حتما سری بزنید حلواهای مخصوص و خوشمزه ای داره.

خدای بزرگ برای کامل کردن شادی هایمان یکی از فرشته هایش به ماهدیه داد.
امیدواریم که لایق این لطف الهی باشیم....
امسال برای رسیدن تیرماه لحظه شماری میکنیم.
منتظر باشکوه ترین روز زندگیمون هستیم.روز تولد دلبندمون.
نقل قول
 سپاس شده توسط ( پدیده ) ، arezoo2013 ، pink lady ، shaparak_7777 ، tana
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #35
تپه کاج شیراز داخل شهرک صدرا

که بازیایی مثه کارتینگ و پینت بال ... داره

من و نی نی هفته 39

دعامون کنین..
نقل قول
 سپاس شده توسط ( پدیده ) ، arezoo2013 ، pink lady ، shaparak_7777 ، tana ، eshgheasemani ، Matchless Pearl ، پريسان ، bahar - shz
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #36

فاطمه،این کجای صدرا هست؟؟؟؟
خیلی قشنگه...
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #37
وای من عاشق شیرازم
البته 1 بار بیشتر نرفتم اونم واسه ماه عسل
عاشقش شدم به همسرم گفتم اگه یه شهر باشه که من به غیر از تهران واسه زندگی کردن انتخاب کنم قطعا شیرازه.
دوستای نوعروسیم که شیراز زندگی میکنید خوش به حالتونSmiling

اولین سالگرد ازدواجم به بدترین شب زندگیم تبدیل شد شبی که پدربزرگ عزیزمو از دست دادم.Crying
میشه واسه شادی روح پدربزرگم یک صلوات بفرستید.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
مرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط sarah m ، pink lady ، hana khanoom ، ( پدیده ) ، bahar1365 ، shaparak_7777 ، میناااا ، tana ، انیلا (anila) ، Matchless Pearl ، پريسان ، Fate92
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #38

موزه نارنجستان قوام هم برید همه خونه پر از درخت نارنجه من اولین بار حسن و بردم اونجا خیلی دوست داشت خونه خواهرشم تو کوچه کناریشه اونم جای باحالیه

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، shaparak_7777 ، Matchless Pearl ، پريسان
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ عصر توسط shiba.)
ارسال: #39
بچه ها همونطور که بقیه هم گفتن بازار مشیر رو از دست ندین برای خرید بدلیجات و جینگولیجات عالیه.همه جور قیمتی داره از ارزون تا گرون،میتونین کلی چیزای خوشگل واسه خودتون و سوغاتی بخرین.Happyمنم ماه عسلم شیراز بودم هتل پارسیان فکر کنم توی چهار راه کریمخان زند بود توی مرکز شهر،سه ستاره بود کیفیتش بد نبود ولی یه خورده اتاقاش دلگیر بودن.
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، shady70 ، shaparak_7777 ، saraaa72 ، Matchless Pearl ، پريسان
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #40

برا مسقطی برید خشکبار تفرشی خیلی تنوع داره بسته بندی هاشم شیکه عفیف اباده برا بستنی و فالوده برید بستنی نزذیک آرامگاه سعدیه خیلی چیزاش معرکه است اندازشم مناسبه ولی اگه خیلی خوشت بیاد با یکی سیر نمیشی اسمش بستنی کلبه است

سرای مشیر هم حتما برید کلا بازار وکیل عالیه همه چیش و همه جاهاش

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، هاله ، shaparak_7777 ، tana ، saraaa72 ، Matchless Pearl
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام