• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

شیراز

۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ عصر توسط هاله.)
ارسال: #11
RE: ♥شیراز ♥
ما هفته پیش رفتیم شیراز.

از تهران تا شیراز حدود 900 کیلومتر راهه. پس اگر با ماشین میرید، در بهترین حالت باید یه روز رو برای رفت و یه روز رو برای برگشت در نظر بگیرید.
در نگاه اول شیراز خیلی شهر تمیز و شیکی به نظر می رسه. من تا چند ساعت اول نمیدونم چرا احساس می کردم اومدم سفر خارج از کشور Hehe! Big Grin جاذبه های زیادی هم داره که متأسفانه ما تو دو روز فرصت نکردیم همه رو ببینیم. فقط حمام وکیل و ارگ کریم خان، حافظیه و سعدیه و باغ عفیف آباد و باغ ارم... یعنی من اگه دو دنگ از این باغا داشتم، دیگه غم نداشتم Big Grin همین طور دروازه قرآن و بازار وکیل رو هم دیدیم.

اثری که بیشتر از همه چیز منو تحت تاثیر قرار داد، تخت جمشید و نقش رستم بود که حدود 50 کیلومتری شمال شیراز هستن. هنوز نمی تونم باور کنم که تخت جمشید رو 500 سال قبل از میلاد با این ظرافت کار کرده باشن. فقط متأسف شدم که قسمت زیادی از این میراث غارت شده Sad واقعا آدم می مونه! چه عظمتی!

مقبره کوروش هم در 100 کیلومتری شمال شیراز در پاسارگاد قرار گرفته. این جا هم خوبه ولی اصلا به پای تخت جمشید نمی رسه.

مسافرتمون به شیراز بسیاااار عالی بود. خیلی شیراز رو دوست می داشتم. منم اگه قدیما شیراز زندگی میکردم با این همه باغ و چشمه و اینا، حداقلش دیگه حافظ می شدم Big Grin فقط از نظر غذایی شکست شدیدی خوردیم. دوبار تو هتل چمران غذا خوردیم، اون سلفش و باربیکیوش! بسیااااار گرون و بد بود. کاش چندتا رستوران خوب برای مسافرایی که با شهر آشنا نیستن، پیشنهاد بدین که مث ما نشن Crying

راستی یک صف طویلی برای فالوده جلوی ارگ کریم خانی بود که بستنی و فالوده اش رو امتحان کردیم. بستنیش یه جور با مزه ای بود. دوست می داشتم Wink فقط به عنوان تجربه بگم خیلی بزرگ بود. مجبور شدیم نصفشو نخوریم.

و تو بازار وکیل مسقطی دیدیم ولی بسته بندی هاش خیلی شیک نبود. من واسه سوغاتی می خواستم. کاش یه جای خوب هم برای خرید مسقطی و کلوچه هم معرفی کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، pink lady ، ( پدیده ) ، bahar1365 ، betsabeh ، فاطمه23 ، Nazy ، belonna ، mary goli ، Matchless Pearl ، پريسان ، bahar - shz
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ عصر
ارسال: #12
من عاشق شیرازم

چشام و که می بندم خدا میاد تو ذهنم با یه لبخند مثل اون پرستار که دستشو گذاشته روبروبینیش میگه هییییییییس بنده من به من اعتماد کن
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری وارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یارب العالمین
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، pink lady ، ( پدیده ) ، betsabeh ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، Matchless Pearl
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ عصر توسط shaparak_7777.)
ارسال: #13
کلیسای ارامنه شیراز
کلیسای ارامنه در زمان شاه عباس دوم در کوی معروف به «سرجوی ارمنی ها» و در فاصله ای اندک از خیابان قاآنی، بنا شده است. این کلیسا با نقاشی های اصیل عهد صفویه و با سبک بناهای آن دوران احداث شده است. سقف تالار اصلی کلیسا به طرز زیبایی نقاشی شده و تاقچه بندی و مقرنس کاری های گچی حاشیه وسط دیواره آن از آثار هنری آن دوران است.

[تصویر: شیراز]

خیابان زند - کوچه نوبهار

♥خدایا شکرت ♥
 اگه ترجمه مقاله ، کتاب درسی و پایان نامه میخوای بیا سایتم تصویر: images/smilies/blush.gif

http://www.ketab-pdf.ir/

نقل قول
 سپاس شده توسط betsabeh ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، Matchless Pearl ، پريسان
  • گروه ژ
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ عصر توسط ( پدیده ).)
ارسال: #14
و اما رستوران هفت خوان که عشق من هستشLub
رستوران هفت خوان - بوفه -سیندخت
رستوران هفت خوان - نوفل
رستوران هفت خوان باربیکیو - گرسیوز
غذای بیرون بر هفت خوان
فست فود هفت خوان - بلیان
کافی شاپ هفت خوان - زریر
رستوران سنتی فرود
رستوران هفت خوان... که در حقیقت یک رستوران توریستی زیر نظر گردشگری هست.... و از نظر معماری ساختمان متفاوتی داره و صاحبان این رستوران معتقدن که این ساختمان در آینده جز اماکن دیدنی و تاریخی میشه... البته من این تفاوت و بیشتر در رستوران فرود که زیرزمین هستش و غذاهای سنتی سرو میکنه و نمای بیرونی ساختمان درک کردم...
کیفیت مواد اولیه این رستوران عاااااالیه...New2
این عکس ساختمان کلی رستوران هفت خوان [تصویر: شیراز]

من خودم رستوران فرود و نوفل(کلاسیک) و فست فودش و امتحان کردم... Blush همشون عالی بودن اما من فرودش و بیشتر دوست داشتمBlush

این عکس رستوران فرود هست...

رستوران کلاسیک یه عالمه نان های متفاوت و خوشگل داشت... تو یه نوع نون سوپ سرو میکرد... اولش هم یه آبمیوه خوشمزه و متفاوت برات میاره بخوریBlush
اینم عکس اون سوپ[تصویر: شیراز]

فست فودش خوب بود اما خیلی شلوغه... شاید بتونی تو شیراز فست فود بهتر از فست فود هفت خوان هم پیدا کنیدBig Grin

بارها به این اندیشیدم که ای کاش، هیچ‌گاه دل به تو نداده بودم؛ اما بعد پشیمان شدم.
آخر اگر دل به تو نداده بودم که تا حالا بارها جان داده بودم.
لبخند بزن... نازنینت دل داده است تا جان نبازد...Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، هاله ، betsabeh ، فاطمه23 ، سارا باربی ، arezoo2013 ، shaparak_7777 ، eli91 ، eshgheasemani ، My dear 90 ، پريسان ، parisa3
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ عصر توسط shaparak_7777.)
ارسال: #15
مجتمع خلیج فارس

مجتمع تفریحی، توریستی و اقامتی خلیج فارس با ۵۰۰ هزار مترمربع زیربنا در محور شمالی شیراز به سپیدان و در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا واقع شده‌است. این مجتمع در بین مراکز خرید دنیا از نظر وسعت رتبه ۶ را نیز بدست آورده است. [۱] فاز اول این مجتمع (هایپراستار) در فروردین ۱۳۹۱ افتتاح شد.

این مجتمع شامل بخش‌هایی نظیرهتل پنج ستاره، سینما، شهربازی، و ۲۵۰۰ باب مغازه، سالن ورزشی، استخر، سونا، جکوزی، سالن پذیرایی است. این مجتمع از نظر تعداد واحد های تجاری بزرگترین مجتمع در دنیا می باشد

♥خدایا شکرت ♥
 اگه ترجمه مقاله ، کتاب درسی و پایان نامه میخوای بیا سایتم تصویر: images/smilies/blush.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط ( پدیده ) ، pink lady ، betsabeh ، فاطمه23 ، Nazy ، Matchless Pearl ، پريسان
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #16
رستوران صوفی ستارخان هم واقعا عالیه.
مرغ سوخاری های KFC هم محشره.اونم ستارخان.(من عاشق مرغ پاپ کورنی-فیله استریپس و ساندویچ زینگر هستم)
رستوران بل پاسی.خیابان خاکشناسی.
فست فود امپراطور.خیابان ستارخان.

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطمه23 ، arezoo2013 ، Matchless Pearl ، پريسان
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #17

مجتمع خلیج فارس
ابتدای ورودی صدرا
شامل
هایپر استار
http://www.photoparsi.com/1/492-persian-gulf
شهربازی سرپوشیده
7بازار با 2500مغازه(پوشاک،اسباب بازی،صوتی تصویری،کتاب فروشی و...)
رستوران
کافی شاپ
سالن سینما
و...
مهم ترین ویژگیش هم قیمت پایین تر جنس هاش از جاهای دیگه هستWink
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparak_7777 ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، Matchless Pearl
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #18
راستی شاورما(فرهنگ شهر) هم رست بیفش خوبه.

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Matchless Pearl
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ عصر توسط shaparak_7777.)
ارسال: #19
هتل های شیراز
کلانشهر شیراز با مجموعه ای ازهتل ها و مهمانسراها آماده ی پذیرایی از مسافران و گردشگران می باشد.
هتل های 5 ستاره شیراز عبارتنداز : چمران ، همـــا ، پارس و پرسپولیس
هتل های 4 ستاره عبارتند از : جام جم، پارک هتل ، پارسه ، پارسیان ، سعدی

برای مشاهده لیست کامل هتل های شیراز و رزرو اینترنتی هتل در شیراز ، به لینک های زیر مراجعه کنید :
لیست هتل های شیراز

♥خدایا شکرت ♥

نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، betsabeh ، فاطمه23 ، arezoo2013 ، Matchless Pearl ، پريسان
۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #20

رستوران برنتین،ستارخان
یعنی من هروقت اون سوپ هاوایی و استیک مخصوصش رو میخورم روحم شاد میشهHappy
محشره عالیه
[تصویر: شیراز]" alt="تصویر: [تصویر: شیراز]" title="تصویر: [تصویر: شیراز]" />
Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط میناااا ، ( پدیده ) ، bahar1365 ، betsabeh ، فاطمه23 ، sarah m ، سارا باربی ، arezoo2013 ، sahar62 ، Nazy ، پريسان ، BaNoO FaRiDeH ، bahar - shz ، 3lena ، Ailin~hp
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام