• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

شکم گردی تو مسافرت

۱۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #311
RE: شکم گردی تو مسافرت
بچه ها من اخر هفته عازم کیش ام...لطفا رستورانهای خوبشو معرفی کنید...نقد را خوندم ولی به نظرم بیشتر کار صاحب رستوران هاست تا مردم عادی....مرسیییییییییییییییییی

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ صبح توسط *ترمه بانو*.)
ارسال: #312
سلام دوست عزیز
من چند سال کیش زندگى کردم و بیشتر رستوران ها رو میشناسم 
بعضى ها صرفاً به خاطر موزیک و شادی معروفه که میرمهنا و شاندیز صفدرى معروف ترینشونه که من صفدرى و توصیه میکنم
كه البته سر و صداي زيادي داره
فودلند تو ساحل مرجان خیلی خوبه از فست فود تا غذاى ایرانى و عربی و حتى کافی شاپ هم داره و غذاهاشم خوبه قيمت مناسب
پشت بازار مروارید هم یه راستا رستوران داره جوجه انارى که همون اکبرجوجه است و کیفیتش خیلی خوبه من هر هفته ميرفتم و پدر خوب برگر هاوس و جیگرکى هم همونجا داره همه هم يا دانشجو هستن يا ساكن
فودكورت دامون ساحلي هم هست هم زيباس هم شيك ولي هزينه غذاهاش بالاتره و نسبت به مركز جزيره مثل فودلند مرجان
من و دوستام و بومى ها بیشتر این رستوران ها رو میرفتیم تا صفدرى و میرمهنا

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ صبح
ارسال: #313
(۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ صبح)'*ترمه بانو*' نوشته است:  سلام دوست عزیز
من چند سال کیش زندگى کردم و بیشتر رستوران ها رو میشناسم 
بعضى ها صرفاً به خاطر موزیک و شادی معروفه که میرمهنا و شاندیز صفدرى معروف ترینشونه که من صفدرى و توصیه میکنم
که البته سر و صدای زیادی داره
فودلند تو ساحل مرجان خیلی خوبه از فست فود تا غذاى ایرانى و عربی و حتى کافی شاپ هم داره و غذاهاشم خوبه قیمت مناسب
پشت بازار مروارید هم یه راستا رستوران داره جوجه انارى که همون اکبرجوجه است و کیفیتش خیلی خوبه من هر هفته میرفتم و پدر خوب برگر هاوس و جیگرکى هم همونجا داره همه هم یا دانشجو هستن یا ساکن
فودکورت دامون ساحلی هم هست هم زیباس هم شیک ولی هزینه غذاهاش بالاتره و نسبت به مرکز جزیره مثل فودلند مرجان
من و دوستام و بومى ها بیشتر این رستوران ها رو میرفتیم تا صفدرى و میرمهنا

مرسییییییییییییییییییی...واقعا لطف کردی...میشه لطفا از تجربه ات استفاده کنم تصویر: images/smilies/blush.gifو بپرسم کدام بازارش لباس بچه خوب و همچنین شکلات خوشمزه دارهتصویر: /images/smilies/new/tounge.png...اخه من نمیخوام وقتمو تو بازارا تلف کنم...یکی حداکثر دو تا رو برم کافیه

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ عصر توسط *ترمه بانو*.)
ارسال: #314
خواهش میکنم عزیزم امیدوارم بهت خوش بگذره 
در رابطه با مرکز خرید که کلا دو دسته مرکز خرید هست 
یکی خوب و قیمت بالا که مرکز تجاری و پردیس ٢ هستند
یکی هم اکثرا معمولی و قیمت پایین تر که پانیذ  زیتون و پردیس ١ و ونوس هستند و مریم و مروارید
به شخصه از پردیس ٢ خرید میکردم ولی در مورد بچه خیلی اطلاعی ندارم به زیتون هم سر بزنید
ولی سراغ خرید از پانیذ و ونوس و اینجور جاها نرید بهتره بازم بستگى به سلیقه و توان مالیتون داره.
 در مورد شکلات، تو کیش نمایندگی هاى متفاوت دارن مثلا مثل میتاکیش فرانکفورتر و ...نمایندگی دارن که تو هر پاساژی یه مغازه اش و میبینید 
من بهتون توصیه میکنم از مرکز تجاری یا پردیس٢ شکلات بخرید معمولا جنساشون تکمیله و تاریخ دار

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط shimshah ، مامان جون آینده ، K.L.S
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #315

ما سمت آمل بودیم رفتیم فودکورت مرکز خرید اکسین به نظرم کیفیت و قیمت غذاهاش خوب بود تصویر: /images/smilies/new/wink.png

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام