• آرایشگاه مدیس
  • جوهرات نوبل

شکم گردی تو مسافرت

۱۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #311
RE: شکم گردی تو مسافرت
بچه ها من اخر هفته عازم کیش ام...لطفا رستورانهای خوبشو معرفی کنید...نقد را خوندم ولی به نظرم بیشتر کار صاحب رستوران هاست تا مردم عادی....مرسیییییییییییییییییی

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ صبح توسط *ترمه بانو*.)
ارسال: #312
سلام دوست عزیز
من چند سال کیش زندگى کردم و بیشتر رستوران ها رو میشناسم 
بعضى ها صرفاً به خاطر موزیک و شادی معروفه که میرمهنا و شاندیز صفدرى معروف ترینشونه که من صفدرى و توصیه میکنم
كه البته سر و صداي زيادي داره
فودلند تو ساحل مرجان خیلی خوبه از فست فود تا غذاى ایرانى و عربی و حتى کافی شاپ هم داره و غذاهاشم خوبه قيمت مناسب
پشت بازار مروارید هم یه راستا رستوران داره جوجه انارى که همون اکبرجوجه است و کیفیتش خیلی خوبه من هر هفته ميرفتم و پدر خوب برگر هاوس و جیگرکى هم همونجا داره همه هم يا دانشجو هستن يا ساكن
فودكورت دامون ساحلي هم هست هم زيباس هم شيك ولي هزينه غذاهاش بالاتره و نسبت به مركز جزيره مثل فودلند مرجان
من و دوستام و بومى ها بیشتر این رستوران ها رو میرفتیم تا صفدرى و میرمهنا

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ صبح
ارسال: #313
(۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۵۱ صبح)'*ترمه بانو*' نوشته است:  سلام دوست عزیز
من چند سال کیش زندگى کردم و بیشتر رستوران ها رو میشناسم 
بعضى ها صرفاً به خاطر موزیک و شادی معروفه که میرمهنا و شاندیز صفدرى معروف ترینشونه که من صفدرى و توصیه میکنم
که البته سر و صدای زیادی داره
فودلند تو ساحل مرجان خیلی خوبه از فست فود تا غذاى ایرانى و عربی و حتى کافی شاپ هم داره و غذاهاشم خوبه قیمت مناسب
پشت بازار مروارید هم یه راستا رستوران داره جوجه انارى که همون اکبرجوجه است و کیفیتش خیلی خوبه من هر هفته میرفتم و پدر خوب برگر هاوس و جیگرکى هم همونجا داره همه هم یا دانشجو هستن یا ساکن
فودکورت دامون ساحلی هم هست هم زیباس هم شیک ولی هزینه غذاهاش بالاتره و نسبت به مرکز جزیره مثل فودلند مرجان
من و دوستام و بومى ها بیشتر این رستوران ها رو میرفتیم تا صفدرى و میرمهنا

مرسییییییییییییییییییی...واقعا لطف کردی...میشه لطفا از تجربه ات استفاده کنم تصویر: images/smilies/blush.gifو بپرسم کدام بازارش لباس بچه خوب و همچنین شکلات خوشمزه دارهتصویر: /images/smilies/new/tounge.png...اخه من نمیخوام وقتمو تو بازارا تلف کنم...یکی حداکثر دو تا رو برم کافیه

خدایا شکرت تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
  • آرته
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-آبان-۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ عصر توسط *ترمه بانو*.)
ارسال: #314
خواهش میکنم عزیزم امیدوارم بهت خوش بگذره 
در رابطه با مرکز خرید که کلا دو دسته مرکز خرید هست 
یکی خوب و قیمت بالا که مرکز تجاری و پردیس ٢ هستند
یکی هم اکثرا معمولی و قیمت پایین تر که پانیذ  زیتون و پردیس ١ و ونوس هستند و مریم و مروارید
به شخصه از پردیس ٢ خرید میکردم ولی در مورد بچه خیلی اطلاعی ندارم به زیتون هم سر بزنید
ولی سراغ خرید از پانیذ و ونوس و اینجور جاها نرید بهتره بازم بستگى به سلیقه و توان مالیتون داره.
 در مورد شکلات، تو کیش نمایندگی هاى متفاوت دارن مثلا مثل میتاکیش فرانکفورتر و ...نمایندگی دارن که تو هر پاساژی یه مغازه اش و میبینید 
من بهتون توصیه میکنم از مرکز تجاری یا پردیس٢ شکلات بخرید معمولا جنساشون تکمیله و تاریخ دار

تا خدا نخواهد برگى از درخت نخواهد افتاد❤️
نقل قول
 سپاس شده توسط shimshah ، مامان جون آینده ، K.L.S
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #315

ما سمت آمل بودیم رفتیم فودکورت مرکز خرید اکسین به نظرم کیفیت و قیمت غذاهاش خوب بود تصویر: /images/smilies/new/wink.png

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مرداد-۱۳۹۸ ۰۴:۱۱ عصر توسط parmin.ab.)
ارسال: #316

مجموعه پذیرایی حاج رحیم تو جاده آمل به محمودآباد هم غذای ایرانی داره هم فست فود ما پیتزا سیب زمینی سفارش دادیم به نظرم خوب و خوشمزه بود  و  موسیقی زنده که خیلی جذاب و شاد بود یه پدر و پسر بودن که صدای خیلی خوبی داشتن جو خیلی شاد بود 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۲۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ عصر توسط (*ســارا*).)
ارسال: #317

(۱۸-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ عصر)'shimshah' نوشته است:  بچه ها من اخر هفته عازم کیش ام...لطفا رستورانهای خوبشو معرفی کنید...نقد را خوندم ولی به نظرم بیشتر کار صاحب رستوران هاست تا مردم عادی....مرسیییییییییییییییییی

هشتگ و دامون برای فست فود ما رفتیم پارسال خوب بودن! مخصوصاً هشتگ رو خیلی دوست داشتم! 

میرمهنا بد نبود. شاندیز صفدری اصلاً با سلیقه من جور نبود. محیط قدیمی، سالاد بار فاجعه و موزیک زنده روی اعصاب! حالا شاید شانس ما این بود! نمیدونم تصویر: images/smilies/confused.gif

ولی ولی ... یه رستوران یکی توی forsquare معرفی کرده بود. به اسم "عمو اکبر" ... اصلاً لوکس و شیک نیست و حالت محلی داره؛ ولی بهترین غذایی که خوردم با اختلاف اونجا بود. 

ماهی و قلیه ماهی و خوراک میگوش هنوز مزه ش زیر زبونمه تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

خریدم تقریباً چیزی نداره ! دامون و پردیس و مجتمع تجاری که عین تهرانه پر مانتو و روسری و جنسای بوتیکای تهران! یا ازون طرف چینی و بنجلای فوق العاده به درد نخور! مگه شکلات و نسکافه بخوای بگیری یا ازین صنایع دستی خودشون و ... همه چی چینی و کیفیت پایین! بنده خداها خودشونم میگفتن با زبون بی زبونی!

یه فروشگاه zilan هست که مولتی برنده ... منگو و زارا و برشکا و ... فکر میکنم اوت لت و کالکشنای قدیمی هست؛ ولی قیمتش زیاد ارزون نیست. یعنی این جوری نیست بگی وای چه مُفت! چون با همون پول یکم بیشترش میتونی نیو کالکشن آف خورده مثلاً بگیری... ولی من ازش یکم خرید کردم تکستای آفراش برام میاد... ولی جنساش خیلی مالی نبود؛ این طوری که باید بگردی توشون و اینا ! یه منگوی داغونم هست که اصلاً سمتش نرین کلاً فکر کنم استوکه! نه سایزاش درسته نه قواره هاش...

====

الآن دیدم پست مال یه سال پیشه 3 (12) حالا میذارم باشه، دوستان دیگه ببینن Big Grin

"مشكل دنيا اين است كه احمق هاي متعصب كاملاً به خود يقين دارند، در حالي كه دانايان سرشار از شك و ترديدند"

-برتراند راسل-
نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab ، shimshah ، parmin.ab ، Ladyjooon ، RI RA
۲۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ صبح توسط nazgol22.)
ارسال: #318

من عیدشیراز بودم
این رستوران دوست داشتم
خوشا شیراز: ته چین بره خوردیم واقعا عالی بود فضاشش و موسیقی خوب بود خواننده یکیش خیلی خوش صدا بود اون دومی بد نبود
شاطر عباس:کباب کوبیده گوسفندی خیلی عالی بود اما قیمتاش بالا بود
عمارت شاپوری کلم پلو شیرازی و گردن خوردیم عالی بود یه اقا بود گیتار میزد اونم خوب بود رفتیم طبقه بالا شام خودریم تو بالکن میشد نشست خیلی ماکان فوق العاده زیبایی بود ادم یاد خونه بزرگ اقا تو سریال شهرزاد میفتاد خیلی مکانش دوست داشتم
رستوران زنجیره صوفی شعبه مجتمع ستاره فارس هم یه بشقاب فست فود دونفر گرفتیم کلی سوخاری میگو وماهی و غذای فست فودی دگه داخلش بودچیزها دگه داشت اونم خوب بود حجمش برای شام زیاد بود قیممتش خوب بود مالیات بر ارزش افزوده نداشت
تو همبرگری شب چره هم همبر خوردیم اونم نسبت به قیمت خوب بود خوبیش این بود سرعت سرویس دهی خیلی سریع بود ما خیلی گشنه بودیم براممون خوب بود
همبر110 ما پیتزا خوردیم معمولی بود میگن ساندویچ بهترن ولی ما نخوردیم
از این کافی شاپ کنار در بازار وکیل هم ما سالاد سزار و کتلت و کشک بادمجوم خوردیم کلا غذا ایینجوری فقط داشت به نظرم نسبت به قیمتش واینکه تو فضایی باز بود خوب بود
اهان هفت خوان رفتی طبقه غذاهای کبابی اونم خوب بود موسیقی و خواننده خوب بود
البته بعدها شنیدم اون طبقه سنتی از همه بهتره ولی اون نفر تو وردوی بود اون طبقه به ما معرفی کرد
بستی و فالوده پشت ارگ دوتا مشهورتر بودن دوبار رفتیم به نظرم خیلی معمولی بودن

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam ، parmin.ab ، Sahraa71 ، Ladyjooon ، RI RA ، (*ســارا*)
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام