• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

شکم گردی تو مسافرت

۹-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #31

RE: شکم گردی تو مسافرت
بچه ها
چرا اینارو تو تاپیک معرفی رستوران نمیگید؟
این دوتا تاپیک که یکیه !

متنفرم از سانسور کردن !!
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، سراب
۹-اسفند-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #32
بچه هااومدین شمال اکبرجوجه روحتمابزنین.خیلیییی خوشمزست.اکبرجوجه های اصلی یکی توساری یکی گرگان.وگلوگاه.ایناواسه برادران کلبادیه.که غذاش عالیه بقیه ک زدن اکبرجوجه ازروی اسم اکبرجوجه اصلی تقلیدکردن.
مشهدیه سفره خونه هست ادرسش رونمیدونم کجاس سفره خونه باباحیدر,دیزیاش خوبه

94/11/15 واسه همیشه مال هم شدیم
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط yarauf ، - مرجان - ، سراب ، eliii8
۹-اسفند-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #33

تو گرگان رستوران گردان بابا طاهر هم خوبه

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط - مرجان - ، سراب
  • گروه ژ
۳۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #34
رامسر رستوران نگین
به شخصه عاشق کباب ترش هاش هستم

عروسیم عالی بوووود
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوش گذشت Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط صـبا ، سراب
۳۱-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #35
رامسر،رستوران "برادران"واااااااای خیلی غذاهاش خووووشمزه اس دلللم خوووواست.
فقط ایام تعطیل ظاهرا شلوووووغه

به کسانی که به شما حسودی میکنند احترام بگذارید
زیرا اینها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانیدWink
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۶:۵۹ صبح توسط Solinaa.)
ارسال: #36
رامسر ، محله سرولات رستوران خاور خانوم ( کباب ترش و ماهیش عالیهههههههههههههه)
بابلسر ، رستوران میزبان که همه غذاهاش خوبه و رستوران شیلات که غذاهای دریاییش حرف نداره
متل قو ، رستوران فرزین (ماهی بخورید!)
شیراز رستوران صوفی و شاندیز ، فالوده و عرق بازار هم خیلی خوب بود ... بابا بستنی هم خیلی خوبه باید بپرسید کجاست
اصفهان ، چاه حاج میرزا ، دور میدون تو کوچه پس کوچه هاش (دیزی با دوغ و گوشفیل که واقعا خوشمزه است ) ، رستوران ایتالیایی ژیک (پاستاهاش بی نظیره) ، اعظم اصلی بریوناش خیلی خوبه ، بریون بازار هم خوبه (سنتی تره) ، شربت خونه فیروز تو جلفا ( عرق هاش ، قهوه هاش و صبحونه هاش حرف نداره) ، خانه کنتاکی تو چهارباغ م خوب بود دوست داشتم!
کرمان ، حموم گنجعلی خان کشک بادمجون و ماهیچه ش خیلی خوشمزه بود ، تو کرمان حتما کشک بادمجون و بزقورمه بخورید ، رستوران باغ شازده ماهان هم خیلی خوبه
یزد ، تمام هتل سنتی هاش هم فضاش قشنگه هم غذاهاش ، آش شولی بخورید ، فالوده یزدی هم خیلی باحاله ، با همه فالوده ها فرق داره (دونه هاش درشت تره) ، یزدی ها هم غذاهاشون خیلی خوش طعمه ، هتل باغ مشیرالممالک هم حتما برید غذاهاش خوبه خیلی
کرج ، رستوران صفاهان رو دوست دارم ، چای و قلیونش میچسبه ، رستوران گردون مهستان هم بد نبود ، کافی شاپای بام هم باحال هستن ، فست فود دی هم تو جهانشهر خوبه (جاشو دوست دارم)
مشهد ، رستورانهای طرقبه اکثرا خوبن کباب هاشون ، رستوران پسران کریم (ماهیچه بخورید!)
کیش ، شاندیز صفدری ، تو ساحل مرجان هم یه رستوران بود به اسم کلبه ، خیلی خوب بود ، کافی شاپ هم که فقط توتی فروتی ...
بندرعباس ، رستوران های هتل هما و هتل هرمز عالیییییییییییین ، تو هردوتاش میگو و ماهی سرخو بخورید حرف نداره ، بازارش هم یه ماهی فروشی داره که همون جا ماهی درست میکنه ...
قشم ، یه فست فود خیلی معروف داره که اسمش یادم نیست اما غذاش خوب بود .همون یه دونه از همه معروف تره

آلبالو دارم تو دلم Angel

هفته 33
نقل قول
 سپاس شده توسط shimamir ، - مرجان - ، سراب
۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #37
رستوران خاور خانم ، محله سرولات رامسر
[تصویر: شکم گردی تو مسافرت]

آشپزخونه رستوران خاور خانم !!! Smile) ( خیلییییییییییییی باحال بود )
[تصویر: شکم گردی تو مسافرت]

آلبالو دارم تو دلم Angel

هفته 33
نقل قول
 سپاس شده توسط ghasedak- ، shimamir ، انیلا (anila) ، - مرجان - ، vida 89 ، shahrbanoo ، صـبا ، atrisa33 ، zi zi ، ساغر ، veronika 2 ، paarsis ، AzadEee ، kimiasokoot ، سراب ، najmesn ، TiTi 92 ، **خانوم کوچولو** ، ماه عروس
۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #38
برید پدیده که خیلییییی خوووووبهههه
نقل قول
 سپاس شده توسط lilia1367 ، pari.z ، سراب
۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ صبح توسط - مرجان -.)
ارسال: #39
مشهد : پسران کریم حتماً برید و از خوردن چلو ماهیچه لذت ببرید
رستوران ارم شاندیز هم خیلی خوبه ، اگه اهل خوردن قورمه هستید پیشنهاد میدم حتماً قورمه خوران شاندیز یه سر برید عاااااااالیه ، آشکده یاران گناباد هم برید و آش های متنوع و هم چنین گوشت و بادمجونشو حتماً امتحان کنید ،پیتزا هم پیتزا 2*1 و کندز خوبه
بندر انزلی هم رستوران حاج مرتضی بسی عاااااااااااالی بود
نقل قول
 سپاس شده توسط ترنج ، pari.z ، AzadEee ، sama_shmoghadam ، سراب
۱-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #40
پدیده که عالیه مخصوصا پدیده کیش که کلی بزن و برقص داره Smile

حرفایی که پشت سرمون می گن حرف نیست عقده س. چطوری عقده ای؟Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط pink lady ، سراب ، nafas1404
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام