• تقی زاده
  • آذینرو

شکم گردی تو مسافرت

۴-تير-۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #291
RE: شکم گردی تو مسافرت
دوستانی که به ممن گفتن عجیبه که از پسران کریم خوشت نیومده. داییم دو هفته پیش رفت گفت خیلی افتضاحه. دوستمم دانشچجوی مشهده وقتی بهش گفتم گفت چرا از اول به من نگفتی که بهت بگم نری اونجا. خلاصه که دوستان پولتونو حروم نکنید. مخصوصا اگه خیلی خوش خوراکید

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sara8
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۸:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-تير-۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ عصر توسط supernova.)
ارسال: #292
(۴-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح)'ailineto' نوشته است:  دوستانی که به ممن گفتن عجیبه که از پسران کریم خوشت نیومده. داییم دو هفته پیش رفت گفت خیلی افتضاحه. دوستمم دانشچجوی مشهده وقتی بهش گفتم گفت چرا از اول به من نگفتی که بهت بگم نری اونجا. خلاصه که دوستان پولتونو حروم نکنید. مخصوصا اگه خیلی خوش خوراکید

ما پارسال رفتیم چلوگردن فک کنم سفارش داده بودیم، ولی من با اینکه زیاد اهلش نیستم خیلی دوست داشتم.
(نه راستی چلو گردن نبود، گردن و ماهیچه ش تموم شده بود؛ ما چلوگوشت سرخ شده ش رو گرفتیم که گوشت کتف بود و عالی بود.)

(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ صبح)'Abandokht' نوشته است:  خیلی جالبه که کرج یه رستوران خوب نداره. حتی یه فست فود خوب متاسفانه

رستوران "بیزانس" تو بلوار 45 متری کاج عظیمیه خیلی خوبه مخصوصاً استیک هاش. فست فود هم "کارنو" تو خیابون اصلی عظیمیه سر نیک نژادی شمالی عالیه مخصوصاً پیتزاهاش.
دیگه "کباب ترش پدر" تو 45متری کاج و رستوران سنتی شاه عباسی هم بد نیستن. پیتزا بیست و پیتزا دی هم نسبتاً خوبن. اگه سمت جاده چالوس برین هم که رستوران خوب زیاده اونجا مثل پامچال، میرزایی و ارکیده.

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، ailineto
۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۱۳ عصر
ارسال: #293
 سمت جاده چالوس رستوران ارکیده غذاش و‌محیطش عالیه لب رودخونه تخت زدن‌خیلی با صفاس
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #294
تجربه من از رستورانهای شیراز خیلی جالب نبودتصویر: images/smilies/confused.gif
بنظرمون رستورانهای اصفهان خیلی بهتر اومد

هفت خوان
[تصویر: شکم گردی تو مسافرت]
شرزه
هردو غذای متوسط رو به پایین-هفت خوان دکور و موسیقی عالی-شرزه فقط موسیقی عالی-برخورد هفت خوان خیلی خوب و شرزه متوسط رو به ضعیفتصویر: images/smilies/huh.gif

رستوران برنتین
واقعا عالی بود بااینکه ما شب رفتیم و پلو نداشتن و من زیاد با پاستا و اینا میونه خوبی ندارم
ولی غذاش عالی بودتصویر: images/smilies/heart.gif

همبرگر 110 هم کباب ترکی+سیب زمینی چیپسی مخصوصش رو خوردیم که متوسط بود و کارکنان هیزی داشت و بنظرم کباب ترکی نشاط خیلی خوشمزه تره

بستنی پشت ارگ رو گرفتیم و بابابستنی که هردو بسیار معمولی بودن ( اولی بهتر از دومی)تصویر: /images/smilies/new/angel.png

عرقیات و عسل وطن پوش رو گرفتیم که به معنای واقعی عالیه و لذت بخشه و ناراحتم چرا بیشتر نگرفتمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، آرزو بانو
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #295
(۴-تير-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح)'ailineto' نوشته است:  دوستانی که به ممن گفتن عجیبه که از پسران کریم خوشت نیومده. داییم دو هفته پیش رفت گفت خیلی افتضاحه. دوستمم دانشچجوی مشهده وقتی بهش گفتم گفت چرا از اول به من نگفتی که بهت بگم نری اونجا. خلاصه که دوستان پولتونو حروم نکنید. مخصوصا اگه خیلی خوش خوراکید

واقعا برای منم عجیبه که دوست نداشتین تصویر: images/smilies/biggrin.gif منم چلو گردن خوردم اونجا خیلی خوشمزه بود. یه رستورانم من تو مشهد میشناسم که معروف نیستش ولی غذهاش خیلی خوشمزه بود ما برگ و کوبیدشو خوردیم قیمتشم خیلی خوب بود رستوران سلام نزدیک حرم بود  

من در اینستا گرام --->> mohadese.vk
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #296
(۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ عصر)'Mohadese.v' نوشته است:  

واقعا برای منم عجیبه که دوست نداشتین تصویر: images/smilies/biggrin.gif منم چلو گردن خوردم اونجا خیلی خوشمزه بود. یه رستورانم من تو مشهد میشناسم که معروف نیستش ولی غذهاش خیلی خوشمزه بود ما برگ و کوبیدشو خوردیم قیمتشم خیلی خوب بود رستوران سلام نزدیک حرم بود  

سلایق غذایی فرق داره عزیزم البته ولی من فقط از بچه های نوعروس شنیدم خوبه هرکیو دیدمو شنیدمو رفته همه گفتن خیلی بده. مخصوصا اگه گوشت خور حرفه ای باشه

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ عصر توسط strips.)
ارسال: #297
رستوران ابادگران نمک ابرود عالی
رستوران چاشت محموداباد عالی
فست فود دانانو متل قو خوب
فست فود رستوران زنجیره ای پلاک تو تهران عالی

خـــــــــــــدایـــــــــــــا شکرتHeart
نقل قول
۱۳-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #298
اصفهان رستوران شهرزاد
تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست؟

"سعدی"

Heart
نقل قول
۱۴-تير-۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-تير-۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ عصر توسط supernova.)
ارسال: #299
(۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ عصر)'ninaz' نوشته است:  تجربه من از رستورانهای شیراز خیلی جالب نبودتصویر: images/smilies/confused.gif
بنظرمون رستورانهای اصفهان خیلی بهتر اومد

هفت خوان

شرزه

هردو غذای متوسط رو به پایین-هفت خوان دکور و موسیقی عالی-شرزه فقط موسیقی عالی-برخورد هفت خوان خیلی خوب و شرزه متوسط رو به ضعیفتصویر: images/smilies/huh.gif

رستوران برنتین

واقعا عالی بود بااینکه ما شب رفتیم و پلو نداشتن و من زیاد با پاستا و اینا میونه خوبی ندارم
ولی غذاش عالی بودتصویر: images/smilies/heart.gif

همبرگر 110 هم کباب ترکی+سیب زمینی چیپسی مخصوصش رو خوردیم که متوسط بود و کارکنان هیزی داشت و بنظرم کباب ترکی نشاط خیلی خوشمزه تره

بستنی پشت ارگ رو گرفتیم و بابابستنی که هردو بسیار معمولی بودن ( اولی بهتر از دومی)تصویر: /images/smilies/new/angel.png

عرقیات و عسل وطن پوش رو گرفتیم که به معنای واقعی عالیه و لذت بخشه و ناراحتم چرا بیشتر نگرفتمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

به نظر منم هفت خوان اصلاً به قیمتش و صف طولانیش نمی ارزید، فکر کنین کلم پلوش پارسال 50 تومن! تازه کلم پلوهای مامانم خوشمزه تر بود تصویر: images/smilies/cool.gif البته دکورش جالب بود.
اما غذای شرزه خوب بود به نظرم، دوست داشتیم.

___

یه پیشنهاد خوب برای قشم هم رستوران بادیل هست.
هم محیطش قشنگه هم یه غذای دریایی خوب خوردیم و هم با سمبوسه های خوبی به عنوان پیش غذا سورپرایز شدیم!

ای نور ما، ای سور ما، ای دولت منصور ما / جوشی بنه در شور ما، تا می شود انگور ما
نقل قول
 سپاس شده توسط ninaz
۲-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #300
بچه ها رستوران عالی تو شهر نور میشناسید؟

خـــــــــــــدایـــــــــــــا شکرتHeart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام