• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

شکم گردی تو مسافرت

۴-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #281
RE: شکم گردی تو مسافرت
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ عصر)saraiiii نوشته است:  من قبل از اینکه برم مشهد توو نوعروس میخوندم که هروقت رفتید مشهد چلو ماهیچه ی پسران کریم رو حتما امتحان کنید و عالیه و ....
ازونجایی که منو همسری از طرفداران پر و پا قرص این غذاییم رفتیم شعبه ی اصلی پسران کریم. خیییییییلی شلوغ بود با این حال غذا رو زود اوردند. از کیفیت غذا در یک کلام میتونم بگم اففففففففففففتضااااااااخ بود. همسرم میگفت این بود اونهمه تعریف و تبلیغات بچه های نوعروس؟؟؟؟!!!!!!! ماهیچه اش سفت و نپخته هیچ تزیینی جز پیاز خالی و یه لیمو نداشت. ما رستورانای خوب تهران این غذا رو با این قیمت خوردیم ولی با کیفیت عالی و تزیین خوب! شوید باقالی که اصلا نداشت. ماهیچه با پلوسفید هم چندان خوشایند نیست. کنار پلوشم هیچ تزیینی نبود. به قول همسرم حتی یه کره نذاشته بودند که خشک خشک برنجو نخوریم. سالادشم داغون تر از همه اصلا مفت هم نمی ارزید. جای تعجب داشت اونهمه مشتری!!!!!!!

تجربه ای که منم صفحه قبل نوشته بودمش Huh

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۴-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-بهمن-۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ صبح توسط mari90.)
ارسال: #282

پسران کریم یکم زیادی اسم در کرده اصلا هم غذاش نمی ارزه! بعد جالبه خیلیییی شلوغه و ناهار از ی ساعتی دیرتر بری غذاش تموم میشه!
ما ک تو برنجش مو دیدیم و با اینکه گفتیم و ٣ بار عوضش کردن باز هم توش مو بود انکار ک آشپزش موهاشو تو قابلمه کوتاه کرده بود!
اصلا زده شدم، آخه حال آدم بد میشه سه بار تو غذاش مو باشه! اه ه ه
دیگه عمرا بریم اونجا، ب هیچکس هم توصیه اش نمیکنم.
حالا تزيين و فضاش ب جاي خود ك اون هم اصلا تعريف نداره. ب انتظار رستوران نرين چون بيشتر يك غذاخوريه تا رستوران!

ما شعبه کوچه فرهاد رفتیم، شاید شعبه برج آلتون اینطوری نباشه

رستوران سنتی سلطانیه تو گناوه بوشهر خیلی خوب بود
ما اونجا ماهی شیر شکم پر و دو پیازه میگو خوردیم واقعا خوشمزه بود مخصوصا ماهیش ک خیلی خوب پخته شده بود و مزه دارش کرده بود.
حلوا های متنوع با خرما هم تو سالاد بارش بود ک خیلی چسبید.
رفتین اون طرفا امتحان کنید

دوستان به دعای شما خیلی محتاجم. التماس دعا
نقل قول
 سپاس شده توسط ailineto
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۴۸ صبح
ارسال: #283
خیلی جالبه که کرج یه رستوران خوب نداره. حتی یه فست فود خوب متاسفانه

"عزیز" تا همیشه در کنارمی!
فرشته کوچولوی من اومد تو آغوشم Heart
خدا جونم دخترمو بازم میسپرم به خودت. خودت مراقبش باش!
نقل قول
 سپاس شده توسط Yum Yummy!!
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #284
(۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ صبح)reyhan نوشته است:  دوستان ما آخر هفته میریم کرمانشاه میشه لطفا رستوران با کیفیت به ما معرفی کنید

عزیزم حتما دنده کباب حیدری و فکر کنم میرزایی اگه اسمش یادم مونده باشه اطراف بیستون رو برو یعنی کلا دنده کباب و جگر وز اونجا رو بخور بییییییییییییییی نظیررررررررررررره

❤تو تقدیر منی بی لحظه ای شک
چشات اینو بهم هر لحظه میگه❤
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ صبح
ارسال: #285

(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ صبح)anila نوشته است:  خیلی جالبه که کرج یه رستوران خوب نداره. حتی یه فست فود خوب متاسفانه

کجای کرج ؟

خدایاااااا همیشه کنارم باش حضورتو تو لحظه لحظه زندگیم نیاز دارم
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #286

(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ صبح)fahimeh joon نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ صبح)reyhan نوشته است:  دوستان ما آخر هفته میریم کرمانشاه میشه لطفا رستوران با کیفیت به ما معرفی کنید

عزیزم حتما دنده کباب حیدری و فکر کنم میرزایی اگه اسمش یادم مونده باشه اطراف بیستون رو برو یعنی کلا دنده کباب و جگر وز اونجا رو بخور بییییییییییییییی نظیررررررررررررره

دوستم اطراف طاق بستان هستش نه بیستون

Blush
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #287
(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ صبح)anila نوشته است:  خیلی جالبه که کرج یه رستوران خوب نداره. حتی یه فست فود خوب متاسفانه

منم موافقم. من شش سال کرج دانشجو بودم هیییچوقت از کیفیت رستورانها و فست فوداش خوشم نیومد. همیشه تعجب میکردم که چطور این مغازه ها مشتری دارن!!!Idea

مردم حرف زدن با دهان پر را بد می دانند ولی حرف زدن با مغز خالی را نه!
اورسن ولز
نقل قول
 سپاس شده توسط انیلا (anila)
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #288
فری جان همه جای کرج
فرقی نمیکنه

"عزیز" تا همیشه در کنارمی!
فرشته کوچولوی من اومد تو آغوشم Heart
خدا جونم دخترمو بازم میسپرم به خودت. خودت مراقبش باش!
نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۵, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #289

(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ صبح)anila نوشته است:  فری جان همه جای کرج
فرقی نمیکنه

فردیس اگه رفتی 7 شب 2 تا شعبه داره فست فود نمیگم خیلی شیکه ولی ژامبون تنوریاش حرف نداااااااااااااااره کلا ساندویچاش خیلی خوش مزست .

خدایاااااا همیشه کنارم باش حضورتو تو لحظه لحظه زندگیم نیاز دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط انیلا (anila)
۶-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #290
(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ صبح)hasti_d نوشته است:  
(۵-بهمن-۱۳۹۵ ۰۸:۵۵ صبح)fahimeh joon نوشته است:  

دوستم اطراف طاق بستان هستش نه بیستون

3 (12)3 (12) مرررسی من همیشه این دوتا رو باهم اشتباه میگیرمBig Grin

❤تو تقدیر منی بی لحظه ای شک
چشات اینو بهم هر لحظه میگه❤
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام