• تقی زاده
  • باغ vp

شوهرهای تنبل و راهکارهای برخورد با آنها

۱۸-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ عصر
ارسال: #1

Heart  شوهرهای تنبل و راهکارهای برخورد با آنها
به درخواست دوست خوبمون ... جواهر

موفق باشید New1New1New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر
۱۸-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ عصر توسط سامانتا.)
ارسال: #2
RE: شوهرهای تنبل و راهکارهای برخورد با آنها
چه جالب........
سر همین قضیه امشب دعوامون شد...من که نوکر همسرم نیستم فقط میشینه میگه اب میخام چای میخام کوفت میخام....2 3 هفتس اینجوری شده...دقیقا میونم تقصیر خودمه این چند وقت به علت نبود دانشگاه و تعطیلی سر کار خیلیییییییییییییییییییییییی شدید تحویلش گرفتم نازشو کشیدم قربون صدقش رفتم خلاصه....اشتباه محض بود مردای ایرانی جو گیرن دیگه غلط کنم....دیروز بدو بدو غذا درس کردم همه چیشو حاضر کردم...و .....و بعد رفتم سرکار گفت عزیزم ممنون امروز تا جایی که بتونم کارای خونه رو میکنم....بعد که برگشتم هیچ کاری نکرده بود...انقد حرص خوردم که دیگه امشب به دعوا کشید ولی هنوز خیلی پررو شده...دارم براش...فقط اینترنت...موبایل...تبلت...ماهی بازی...فیلم دیدن...خوردن...خوابیدن شده کارش

فقط بلده بگه برو ارایش کن...لباس خوشگل بپوش....الان منو ببینید انگار میخام برم عروسی...من باشم تا دیگه انقد تحویلش نگیرم..خودم کردم که لعنت بر خودم باد

هر چه براى خود میپسندی برای دیگران هم بپسند. امام على ع
اینستاگرام من @maryams.m2
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، asal banoo ، روناک بیزمارک ، آرتمیس ، مهتاب جون ، $saye$
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #3
سامانتا جون با هم انجام بدید کارارو که اونم یاد بگیره.
مثلا بگو من غذا درست میکنم تو هم ظرفا رو بشور

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، سامانتا ، روناک بیزمارک ، آرتمیس ، $saye$
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #4
(۱۸-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ عصر)سامانتا نوشته است:  چه جالب........
سر همین قضیه امشب دعوامون شد...من که نوکر همسرم نیستم فقط میشینه میگه اب میخام چای میخام کوفت میخام....2 3 هفتس اینجوری شده...دقیقا میونم تقصیر خودمه این چند وقت به علت نبود دانشگاه و تعطیلی سر کار خیلیییییییییییییییییییییییی شدید تحویلش گرفتم نازشو کشیدم قربون صدقش رفتم خلاصه....اشتباه محض بود مردای ایرانی جو گیرن دیگه غلط کنم....دیروز بدو بدو غذا درس کردم همه چیشو حاضر کردم...و .....و بعد رفتم سرکار گفت عزیزم ممنون امروز تا جایی که بتونم کارای خونه رو میکنم....بعد که برگشتم هیچ کاری نکرده بود...انقد حرص خوردم که دیگه امشب به دعوا کشید ولی هنوز خیلی پررو شده...دارم براش...فقط اینترنت...موبایل...تبلت...ماهی بازی...فیلم دیدن...خوردن...خوابیدن شده کارش

فقط بلده بگه برو ارایش کن...لباس خوشگل بپوش....الان منو ببینید انگار میخام برم عروسی...من باشم تا دیگه انقد تحویلش نگیرم..خودم کردم که لعنت بر خودم باد

آی گفتی عزیزم رو بدی دیگه میگن قبل و بعد از غذا هم دستامونو تو ببر بشور
بنظرم نه اینکه بیاییم چندتا کار مهم و سخت خونه داری رو به شوشو بدیم نه اینکه کلا خیلی لی لی به لالاش بذاریم که فکر کنه واقعا کلفتی در کاره
میتونیم با زبون بچه گونه م ازش بخواییم کمک کنه .مثلا بگیم باباهی بدو بیا کمک کن دخمل طلات داره ظرفا از دستش می افته .همین که پاشد و گرفت با همون لحن و حس و حال بگید اینو بده اونو بده و سو استفاده هاتون بکنید Big Grin
اما اگر چیزی نگید و با اخمو تخم هم هزار بار از جلوش بیاییدو برید اصلا فایده نداره تازه اونم زودتر قایفه میگیره یا فوقش میگه حالا یه غذا درست کردی این ادا ها چیه و منظورتونو نمیگیره
خود شوشو من هم شلخته ست مخصوصا نسبت به جوراباش اولا هی با غر میگفتم و آخرش جمع آوریشون از اینور اونور خونه با خودم بود
اما حالا تا بهش میگم من یه پسر دارم که خودمم بکشم هیچوقت جوراب هاشو زیر میز نمیبینم .اونم زودی میاد و از زیر میز برشون میداره و میگیره پشتشو میگه آره بابا منم که همچین آدمی نمیشناسم
خلاصه با خنده وشوخی باید مرتب شون کنید و گرنه هم تنبل تر میشن هم طلبکار تر

بی خیالش مگه چند سال تو جوونی؟؟؟ Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، سامانتا ، asal banoo ، اسپارو . ، روناک بیزمارک ، shamiim ، آرتمیس ، گل بنفشه ، baran.bahar ، $saye$ ، hayahoo
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ صبح
ارسال: #5
آخ دستت درد نکنه با این تاپیک زدنت من شوشو کارو انجام میده ولی باید چند بار بهش بگم تا بکنه من روش خنده و شوخی امتحان کردم جواب نداده CryingCryingCryingCrying

خدایا یه کار خوب برا همسرم از غیب بفرست زود زود Crying
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، golenaz
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #6
خوب مهسا جون چند بار بگو چ اشکالی داره شوهره منم اینجوری بود قبلا باید 10بار صداش میکردم ولی الان روش عوض شده با 1بار گفتن میره تا من هی بهش نگم اوایل اینجوری بود
سعید...................................سعیییییییید.........................سعییی​ییییییییییییییییییییییییییید............سعید
واسه 20مین بار انجام میداد بعده چند ماه اینجوری شد
سعید سعید سعید سعید سعید سعید
خسته میشد میگفت باشه باشه باشه ولی الان اینجوریه
سعی
هنوز اسمشو کامل نگفتم میگه جانم عزیزم بگو چیکار کنم فقط دیگه اسممو نگو ک حالم از اسمم بهم میخوره
3 (12)3 (12)3 (12)3 (12)
همیشه هم مهربونی جواب نمیده 1وقتایی لجشونو با خونسردی در بیاری جواب میده

بعد از کلی سختی همه چیز داره میوفته رو غلتک
خدایا مرسیNew1
عروسی جوجه ی منم(خواهرم) مشخص شد 93/6/6
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، سامانتا ، اسپارو . ، shaparak_7777 ، روناک بیزمارک ، خوشگل خانم ، shamiim ، طنین... ، giti ، آرتمیس ، baran.bahar ، soheiila ، $saye$ ، lavin ، favania ، hayahoo
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #7
شوهر من خیلییییییییییییییییییییییی زرنگه...اصلا قابل گول خوردن نیس با هیچ روشی.....وقتی من خیلی از دستش عصبانی میم خودشو مثل بچه ها میکنه اداهای خیلی بامزه در میاره منم نمیتونم جلو خندمو بگیرم دیگه هیچی همه کارام پنبه میشه....دوباره میره سرکاش....همش تقصیر مامانشه که حتی لیوان ابشم میاورد براش...ساعت 3 هم که پامیشد درس بخونه مامانش بدو بدو هول میکرد از خواب پا میشد اب چای خوراکی میاورد...به مامش گفتم بی خیال بابا گفت نه گناه داره ضعیف میشه...باباش همیشه مامانشو دعوا میکنه که نکن بسه حرف به گوشش نمیره که...

نقل قول
 سپاس شده توسط آرتمیس ، یک ناشناس ، $saye$ ، hayahoo
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #8
(۱۸-شهريور-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ عصر)سامانتا نوشته است:  چه جالب........

مگه سر کار نمی ره ؟

خدایا هیچ می دونی که خیلی عاشقتتتتتتتتتتتتتتتم New1
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #9
چرا میره تا ساعت 4 سرکاره 5شنبه جمعه هم تعطیله...منم میرم سرکار کارم و ساعت کاریم از اون بیشتر و سخت تره ولی عین خیالش نیس دیگه.............
وااااااااااااااااااااااای خاک بر سر شدم یکی از ماهیایی که عاشقش بود الان دیدیم مرده هیچی دیگه حالا افسردگیش شروع میشه البته خودمم خیلی ناراحت شدم

نقل قول
 سپاس شده توسط $saye$ ، samiiira_ziba ، زیبای خیلی خفته ، hayahoo
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #10
خانوم خانوما با اینکه شوهرم خیلییییییییییییی تمیزه و کمک میکنه یعنی انقدر وسواسه گردگیر یمنو قبول نداره

ولی باورتون نمیشه من خودم به شخصه هیچ وقت از شوهرم گله ندارم و شکایتی ندارم که چرا کار نمیکنی
چون مرد باید بیرون کار کنه کله کار خونه هم با زنه اینو همه میدونن
حالا بحث اگه کمک باشه یا میشه گفت شاید خونه مامانشون کا رنکردن بلد نیستن که چیز خیلی غیر طبیعی نیست
شوهره منم جون دختر تو خونه نداشتن کار بلده
یا اینکه خیلی خستن دیگه نمیتونن تو خونه کا رکنن
پس نه حرص بخور نه جیزی کار خودتونو بکنین ونا هم کار بیرون Big GrinBig GrinBig Grin
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام