• هیژا
  • مهناز

شناسایی محله

۱-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #21

RE: شناسایی محله
آره میدونم Sad Confused بخاطر همین گفتم بریم غرب که حداقل سرراست باشه. خیلی از دوستامون هم اونجا هستن.
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ صبح توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #22
سلام من سمت شرق رو اشنایی بیشتری دارم.میتونم کمک کنم.!!!!!!!!!!!

ضحی جون شما به خودت نگاه کن.دوستای ادم هرجا که باشن،میشه باهاشون بازم ارتباط برقرار کرد.مهم اینه که به خودتون سخت نگذرونی.
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhun
۲-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #23
دوستان کسی ازبلوارتعاون( توکاشانیه)اطلاعی داره؟چه جورجاییه؟
نقل قول
  • اساطیر
۲-تير-۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #24
اون سمت خوبه. قیمتاش هم بد نیست. یکی از جاهای معروف کاشانیه دیگه.
نقل قول
۳-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #25
ممنو آقای نالیکس
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #26
گیشا چطوره؟ما ساکن شهرک غربیم،راجع به گیشا و کلاسش و مردمش هیچی نمیدونم.ما یه خونه ٦٥ متری تو بلوار فروشگاه نصر دیدیم.
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ صبح
ارسال: #27

من خودم خیلی گیشا رو دوست دارم ولی وحشتناک شلوغه. چون بوستان گفتگو و نمایشگاه شهرداری هم اونجا هستش ترافیکش وحشتناکه.
تالار عقدم تو گیشا بود اون مدتی که دنبال کارا بودی خیلی وقتمون تو ترافیک تلف شد.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #28
آره گیشا واقعا شلوغه مخصوصا سمت فروشگاه نصر
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ صبح توسط نخود.)
ارسال: #29
بچه ها کسی میدونه پیکانشهر چه جوریه؟
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #30
تازگیا دارن خونه می سازن اونجا شیک -نمی دونم پیکانشهره یا شهرک انشگاه شریف - ولی یه شهرکی هم هست اونحا به نام شهرک دانشگاه که روبروی چیتگره اون وره اتوبان می گن خونه هاش ارزونه

دیدی عروس شدیم رفتTongue
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام