• تقی زاده
  • آرایشگاه گیوا

شرکت بکو

۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #1
شرکت بکو
وب سایت:
http://ir.beko.com/

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: شرکت بکو
سلام دوستای گلم چندوقت دیگه بعدماه رمضون عروسی داداشمه وسایلی که پای داداشم بود ازاینجا گرفتیم خیلی خوشحالم زن داداشمم دوست صمیمیمه قراره واسش سنگ تموم بذاریم با ارایشگاه ماه لی لی هماهنگ کردیم چون واقعا کاراشون فوق العادست هم خیلی شیک و اروپایی کار میکنن هم لوازمی که استفاده میکنن کیفیتشون خیلی خوبه لباسشم از مزون ب.ا سفارش داد خیلی کاراشون و مدلاشونو تنوع رنگاشون خوبه فعلا پروو اولیشو رفته راضی بوده تا بعد اینکه کامل اماده بشه میام واستون تعریف میکنم با تشریفات ژمیسم هماهنگ کردیم زحمت کل خوردنیای خوشمزه و کیکشونو گل ارایی فوق العاده ی میزام با دکتر نانسای عزیز سلیقشون حرف نداره با اتلیه ی نیک نازم هماهنگ کردیم چون دوربیناشون خیلی حرفه ای و کیفیتش بالاست خیلیم خوش برخوردن من قبلا واس تولد خودم با این اتلیه هماهنگ کرده بودم کارشون حرف نداره البته اینم بگما واس عقدشون با اتلیه ی انسی دوست هماهنگ کرده بودن این عزیزانم عاللللللی فوق العاده بودن انقد کارشون عالی بود و کیفیتش بالا بود که بعد اینکه فیلم وعکساشون اماده شد همه ی فامیل کلی ازشون تعریف کردن قیمتاشونم حرف نداشت پیشنهاد میکنم حتما مراجعه کنید
نقل قول
۲۳-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #3
دختر عمه من همه وسایلشو از این برند خرید کرد و خیلی هم راضیه منم گفتم یه سری وسایلامو از این برند بخرم
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۹-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #4
(۲۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ عصر)'honey.vhdt' نوشته است:  دختر عمه من همه وسایلشو از این برند خرید کرد و خیلی هم راضیه منم گفتم یه سری وسایلامو از این برند بخرم

برند خیلی خوبیه من هم چند تا از وسیله هامو از همین برند گرفتم و راضیم هستم 

نقل قول
 سپاس شده توسط honey.vhdt
۱۶-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #5
(۹-دي-۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ عصر)'nanaz aroos' نوشته است:  
(۲۳-مهر-۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ عصر)'honey.vhdt' نوشته است:  دختر عمه من همه وسایلشو از این برند خرید کرد و خیلی هم راضیه منم گفتم یه سری وسایلامو از این برند بخرم

برند خیلی خوبیه من هم چند تا از وسیله هامو از همین برند گرفتم و راضیم هستم 

چه چیزهایی خریدی؟؟؟ استفاده هم کردی تا الان ؟؟؟ پشتیبانی خوبی داشتن ؟؟؟

نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ عصر
ارسال: #6
منم یخچال و لباسشویی و ظرفشویی دارم از بکو
حدود ۴سال و نیمه استفلده میکنم و راضی بودم

صبور باش...
هم حکمت را میفهمی...
هم قسمت را میچشی...
هم معجزه را میبینی...

خدایا... دوستامو تو بهترین موقع به آرزو هاشون برسونAngel
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #7
(۱۷-دي-۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ عصر)'venoos' نوشته است:  منم یخچال و لباسشویی و ظرفشویی دارم از بکو
حدود ۴سال و نیمه استفلده میکنم و راضی بودم

مبارکت باشه عزیزم خب خداروشکر 

نقل قول
 سپاس شده توسط venoos
۲۱-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #8
قیمت های بروزش تو بازار تواین سایته هست
من از شیراز قیمت کردم لباسشویی 800000 تومن بااتر از این سایته بود
ماشین لباسشویی بکو
لباسشویی

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام