• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

شرایط و مراحل گرفتن وام ازدواج

۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ عصر
ارسال: #21

RE: شرایط و مراحل گرفتن وام ازدواج
بانک ملی ضامن میخواد! اما مثل مسکن گیر نمیده که برای هر نفر 2تا!!!
ما اول رفتیم مسکن، پدرمون رو درآوردن! بعدش دوباره رفتیم تقاضا دادیم برای بانک ملی که اونجا تونستیم بگیریم!!
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ عصر
ارسال: #22
ما برای صادرات که بیچاره شدیم اونم 2تا میخواست و تازه ازشون استعلام میکرد برا بابام گفتن سال 76 فک کنم چک برگشتی داشته و .... کلی دنگ و فنگ داشت

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #23
برای وام ازدواج اول باید برید تو سایت ثبت نام کنید و تقاضای وام کنید بعد از چند روز سایت به شما بانکی رو معرفی می کنه که برید و از اونجا برای وامتون اقدام کنید سعی کنید قبا از اینکه میرید مدارکه مورد نیازو ببرید که همون روز که میرید کل کاراتون انجام بشه برای بانک ملت و تجارت این مدارکو می خواستن:اصل سند ازدواج و کپی-اصل شناسنامه زوجین و کپی اون-اصل کارت ملی و کپی زوجین-اصل و گپی شناسنامه و کارت ملی ضامن-حداکثرسفته به مبلغ 30000000ریال-گواهی اشتغال به کار و کسر از حقوق ضامن-پرینت ثبت نام در سایت و پرینت معرفی نامه به بانک که توسط سایت مشخص شده -یکسری فرم هم هست که باید توی بانک پر کنید-بعد از اینکه کل این مدارک رو تحویل دادید بانک یه حساب پس انداز براتون باز می کنه اگر حساب دارید از قبل که نیازی نیست-بعد از 2 هفته از بانک بهتون زنگ می زنن که با اصل سنر ازدواج برید پیششون بعد دفترچه قسط رو بهتون می دن وسند ازدواجتونم مهر می زنن-
سوالی دارید در خدمتم
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #24
من یادمه قدیما اگه آشنای محکمی داشتی می تونستی از دو تا بانک وام بگیری ..یعنی اون بانکی که پارتی داشتی برات مهر نمی زدن.. الان هم می شه همچین کاری کرد/؟
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #25
نمی دونم-ولی من فک می کنم کار درستی نباشه چون بلاخره هر زوجی یه بار حق استفاده از اون وامو داره-حق دیگران ضایع میشه-من دوست خودم همین کارو کرد توی بانک آشناداشت دو بار وام گرفت ولی من خودمم توی بانک پارتی خیلی خوبی داشتم اصلا رییس همین اعتبارات بود ولی این کارو نکردم
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #26
من که 10 تا وام هم بگیرم بازم که...... انقدر که اوضاع مالی بهم ریختس از دست این گرون شدن طلا و خرج ها Sad((

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط Mishka
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #27
اینو که واقعاً راست میگی تو همین چند ماهه کلی اومده رو قیمتا،من فردا میخوام برم خرید جهیزیم کلی وحشت دارم از گرونی و افزایش قیمتا،ایشالله که همه چی درست میشه
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #28
بچه ها کدوم بانک ها واسه هر نفر یه دونه ضامن میخواد؟
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #29
بانک ملت و تجارتو من مطمئنم که یدونه ضامن می خواد
نقل قول
۱۶-شهريور-۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #30
ملی هم یه دونه میخواد
ولی ما صادرات رفتیم سفته نخواست ازمون

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام