• دکتر فاطمه خانی زاده
  • مدیس

شرایط و مراحل گرفتن وام ازدواج

۲۴-اسفند-۱۳۸۹, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #11
RE: شرایط و مراحل گرفتن وام ازدواج
ما هنوز حساب ندادیم آخه
یعنی خودشون حساب باز کردنو میریزن تو اون حساب؟
لطفا یکی راهنمایی کنه
کم کم مهلتش داره تموم میشه Sad
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۸۹, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #12
ما بانک صادرات زده بودیم ، قبول نکرده بود. بعد پارسیان زدیم به جاش ، قبول کرد آناً ! بانک ملی هم مثکه خوبه.
ولی خوب قبل از این مساله ، تو سایت refahi.ir که میرین ، شماره ملیتونو قبول میکنه؟ اگه بکنه که همونجا شماره حساب میدین. اگه نه که یه پیغامی مثل مال من میده که دیگه نمیدونم باید چی کار کرد.
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #13

الان یه ذره اوضاع قرو قاطیه واسه این قبول نمیکنه که نم یخوان فعلا" پول بدن ولی باید پیگیری کنید اگه توی اون سایت شماره ملیتونو قبول نم کنه فکر کنم از طریق یه سایت دیگه باید پیگیری کنید می پرسم میگم بهتون ولی از این اتفاقا زیاد میافته در ضمن منظورم این نبود که خودشون حساب باز می کنن بدون این که ما ثبت نام کرده باشیم ما شماره حساب دادیم ولی بانک ملی برای کساییکه حسابشون جاری بوده حساب قرض الحسنه باز کرده و به اون میریزه
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۱۱:۱۱ صبح
ارسال: #14
اگه ببرید بانک خودش براتون انجام میده برید بانک بگید همه میبرن بانک حتی اگه درست کرده باشن باز باید بانک یه کدی رو بزنه

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۸۹, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #15
تورو خدا اگه خبری شد اعلام کنید
ماله ما پیغام nalix 85 رو میده
مرسی
نقل قول
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #16

من نمیدونم، اما اون وام معروفه شده 2.5
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ عصر توسط Joy.)
ارسال: #17
دوستان،وام رو چقدره میدن؟(مدت زمان منظورمه)
نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #18
فکر کنم ما زیر 2 هفته گرفتیم. شاید یه هفته. بستگی داره که همه مدارکت آماده باشه و قبلش هم از بانک بپرسی که الان اون شعبه خاص از اون بانک خاص وام میده یا نه. بعد میرید از صندوق مهر رضا نامه برای اون شعبه میگیرید.
دوست من اولش این سوال مهم رو نپرسید ، گیر افتاد.
الان هم شده 2.5 میلیون هر نفر. یعنی 5 تومن جمعا.
ما که 4 گرفتیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ عصر
ارسال: #19
بچه ها یه سوال؟؟؟

میگن باید دو ماه از تاریخ عقد بگذره بعدش برای وام ازدواج اقدام کنی؟

درسته؟؟؟

یعنی مثلا من اگه هشتم شهریور عقدم باشه می تونم از فرداش برم دنبال کار وام ازدواجم یا باید یه مدتی رو صبر کنم؟
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #20
عزیزم همین که دفتر عقد نامتو گرفتی میتونی ما فرداش اقدام کردیم تقریبا" 2هفته بعد از عقد تازه امروز رفتم پولشو از حساب برداشتم فقط برای ضامن یک کمی مشکل هست شنیدم میگن بانک ملی ضامن نمیخواد ما بانک صادرات رو انتخاب کرده بودیم حالا شما همون ملی رو انتخاب کنید

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام