شام حنابندان

۱۲-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #81
RE: شام حنابندان
والا واسه حنابندون ما همه چی پای ما بود
البته ما چون مهمونامون زیاد بودن نصفش رو حنا بندون دعوت کردیم و شام مفصل دادیم که دیگه عروسی نباشن
از خانواده داماد هم فقط مادرشوهرم اینا بودن
اینجوری قبول کردن چون تعداد مهمونای عروسی کم میشد

نقل قول
 سپاس شده توسط Razdar
۱۸-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۴۲ صبح
ارسال: #82
ما هم برای خواهرم چون جشن نامزدی نگرفتیم قراره جشن حنابندان رو مفصل بگیریم و قشنگ یه تالار رزرو کنیم و شام بدیم منتها حنابندان با عروسی رو دو روز فاصله میدیم که عروس و داماد استراحت هم بکنن.ولی شام هم قراره قشنگ مثل عروسی سلف سرویس باشه و پذیرایی خوب داشته باشیم و به پای ما یعنی عروسه.
نقل قول
 سپاس شده توسط Razdar ، پرنسس.م ، sima_bina
۱۸-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #83
ما میخوایم حنابندون رو بعدظهر بگیریم و پذیراییمون هم میوه و شیرینی و شربت هستش. مهمونامون هم حدود150 نفرن. شام نمیدیم و دو روز به عروسی برگزار میکنیم. صرفا برای بزن و بکوب و شادی میگیریم همین Smile فک نمیکنم لزومی داشته باشه هم عروسی شام بدی هم حنابندون ! بنظرم فقط عروسی شام بدین بهتره و حنابندون باید باعروسی خیلی فرق داشته باشه تا واسه مهمونا مجلس عروسیتون جذابتر باشه. ما حتی حنابندون رو تو خونه عموم که خیلی بزرگه برگزار میکنیم و تالار نمیگیریم.فامیلای نزدیک خودمون و همسرم هم هستن Smile

عروس 27 شهریور 1394
ما خوشبخترین زوج روی زمینیم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mr.khan.familly ، fatima.s ، Razdar
۲۷-خرداد-۱۳۹۴, ۱۲:۲۹ صبح
ارسال: #84
درگذشته که رسم حنابندان در خانواده ما بر گزار می شد هر کدوم از دو خانواده با هزینه خودشون از مهموناشون به صرف شام پذیرایی می کرد بعد ها شامل فامیل درجه یک شد و اخیرا که به ندرت برگزار میشه فقط شامل دعوت به مراسم هست

دل من، در دل شب، خواب "پروانه شدن" می بیند.
نقل قول
 سپاس شده توسط Razdar
۲۰-تير-۱۳۹۴, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #85
ما توی فامیلمون خانواده عروس وداماد هرکدوم جدا میگیرن برا خودشون و بعداز شام ، از طرف داماد حنا و خنچه عروس (اگر تو عقد نبرده باشن) رو میبرن تو محفل خانواده عروس... خرجش هم کاملا جداست... هرکی با خودش...
ما ها معمولا یه شام ساده میدیم اگر کسی بتونه جوجه یا کباب...اما شده مثلا خورش سبزی هم شام دادیم...
البته اینم بگم ما فامیلمون زیادن و برای خود من از طرف خودمون مهمونامون تقریبا با عروسی یکی هستن...(حدودا100 نفری هستیم..!!!)

خیلی وقته دلم گرفته است.... بی دلیل اما از همه جا وهمه کس..... به دعای شما مهربونا نیاز دارم...
------------------------------------
New2
نقل قول
 سپاس شده توسط Razdar
۲۴-تير-۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-تير-۱۳۹۴ ۰۵:۴۷ عصر توسط Razdar.)
ارسال: #86

سلام ما راه نزدیک که هرکسی خونه خودش شام میده بعدشام خونواده دامادمیان خونه عروس
ولی برای ره دور تعداد تعیین میکنن مثلاخونواده دامادمیگه ما40تامهمون داریم اون40تاروهم میاره وشام میدیم بعدبرای عروسی که خونواده دومادتوی شهرخودش میگیره خونواده عروس هم40نفرباخودش میبره اینطوری برابرمیشه

گفتم غم تو دارم
چیزی نگفت و بگذشت
حافظ خوشا به حالت
یارم گذشت و یارت
گفتا غمت سرآید
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #87
منم چون جشن عقد نگرفتم قراره حنابندون بگیرم اما مال ما از ساعت 9شب به بعده هرکی شامشو بخوره بیاد به صرف میوه وشیرینی تمام مخارجشم پای ماست از لباس من گرفته تا دی جی و چیزای دیگه و آرایشگاه وغیره از سرشونم زیاده

عقد:1392/4/6
جهاز:۵۰%
عروسی ان شالله سال 95 ;-)
«لا تَحْزَنْ إِنَّ اللَّهَ مَعَنَا»
Don't be sad.alah is whit us
غمگین مباش همانا خداوند با ماست.
نقل قول
۱۸-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #88
مگه برای حنابندون شام هم میدند؟ من فقط میخام به صرف شیرینی و میوه جشن بگیرم
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #89
ما چون حنابندون فقط فامیل درجه یک و میگیم واسه همین شام میدیم
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #90
ما شب عروسی بعد شام حنا رو گرفتیم...

6 خرداد عروس ملوس شدمNew1
همه چیز عالی بود.
خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام