شام حنابندان

۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ عصر
ارسال: #31
RE: شام حنابندان
ما به فامیل خوودممون شام میدیم وشوشو به فامیل خوودش برا حنا بندانم
بعد شام میان خوونه ما
نقل قول
۳۰-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #32
ما هم رسم داریم که عروس به فامیل خودش و دوماد به فامیل خودش شام میده برای من اما چون همسری ایناغریب بودن و با تعداد باورنکردنی 5 نفر توی عروسی شهر من حضور داشتن بالطبع شام دعوت بودن.
شام ما زرشک پلو با مرغ. فسنجون و قورمه سبزی و شیرین پلو بود. مهمونا هم 180 نفر بودن که چون خونه ی بابام بزرگه مراسم شام و حنابندون رو خونه ی خودمون گرفتیم و بسیار بسیار هم خوش گذشت.

اینجا که منم عشق به سر حد کمال است
صبر است و سلوکست و سکوتست و رضا هم
اینجا که منم بس که دوروئی و دورنگیست
گریند به بدبختی خود اهل ریا هم.
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز ، Alice13 ، شیوا خانمی
۴-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #33
ما که از این رسما نداریم اما واقعا نباید واسه حنابندون غذای سنگین درست کرد بابا خانواده عروس و داماد کلی خرج کردنو هنوزم هست بعدم بنده خداها باید وقت داشته باشن برا برنامه عروسی آماده شن کی وقت کنن شام حنابندون بدن تو رو خدا سخت نگیرید به خودتون وشوهرتون
Wink

بچه ها لباس عروسم خیلی شیکه میفروشم کسی خواست پیام بزاره تو خصوصی
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #34
مانامزدی مفصل گرفته بودیم ومادر همسری هم همه اش میگفت حنابندون از مد افتاده !!!!!!!
منم پامو کردم تو یه کفش که میخوام (حالا خوبه خرج همه چی با ما بودا )
خلاصه مامانم گفت بببین خودت چی میخوای ؟؟؟ منم گفتم مراسم بگیر اما بدوون شام اخه با اون نامزدی واقعا اینم زیاد بود مخصوصا با تالارعروسی که برام گرفته بودن
خلاصه شام ندادیم هههههه
اما اونام نامردی نکرده و میوه وشیرینی واینا نیاوردن خخخخ

عشقم زندگیم امیدم همه و همه توی وجود تو خلاصه میشه
پسرم آرزوی من لبخند زیبای توست
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #35
ماهم رسم حنابندون داریم داماد و عروس هرکدام جداگانه به فامیلهای خودشون غذا میدن

معمولا قورمه سبزی غذای حنابندون

بعدازشما خانواده داماد میان خونه عروس و انوقت با شربت و شیرینی از خانواده داماد پذیرایی میشه

خدایا

تو خود گفتی که در قلب شکسته لانه داریCrying

ببین قلبم شکسته جانا به عهد خود وفا کن

لایک یادت نره

دوست جونم
نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ عصر
ارسال: #36
ماهم رسم داریم جداگونه شام میدن ولی زیاد مهمون دعوت نمیکنن تازه خانواده عروس چندتا از خانواده دامادم دعوت میکنه مثلا 10 تا ماهم دعوت کردیم شامم بابا لطف کرد از هتل کباب کوبیده با مخلفاتش سفارش داد اوردن ولی تو خونه مراسم بود.چقدم خوشمزه بود جاتون خالی

خدایا چیزی تا دومین سالگرد ازدواجمون نمونده میشه یه هدیه خوب بهمون بدی........منتظریم
نقل قول
۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۵:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-بهمن-۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ عصر توسط Masi69.)
ارسال: #37
ما اذری هستیم و رسممون اینه که اکثر مهمونایی که خانواده عروس تو عروسی نمی تونن دعوت کنن(چون معتقدن عروسی واسه دوماده و عروس یه تعداد محدود میتونه دعوت کنه) تو حنابندون دعوت میکنن+یه تعدادی از مهمونای داماد.که همه خرجش از ارایشگاه گل و اتلیه و شام و لباسو خلاصه هر چیزی که هست پای دوماده فقط جاش به عهده عروسه
اما رسمه شوشو اینه که هرکی به فامیله خودش شام میده و اخره شب میرن خونه عروس که من از این مدل خیلی بدم میاد که از هم دور باشیمو جدا
خلاصه واسه حنابندونم قرار شده مثه رسمه ما بریمNew2
وای چقد توضیح دادم ببخشیدTounge
راستی یادم رفت بگم شامم یا زرشک پلو مرغ یا چلوگوشت یا جوجه میدیم همراه سالاد و نوشابه.

عاشق خودمم توی روز عروسیمLub
همه میگفتن شبیه ملکه ها شدی
خیلی زود گذشت دلم واسه عروسیمون تنگ شده
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m
۶-بهمن-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #38
ما هم برا حنابندون رسم داریم که هر کس جداگونه به مهموناشون شام میدن.البته تعداد مهمونام خیلی زیاد نیست بعد از شام چند تا از بزرگای داماد به همراه داماد میان خونه عروس دنبال عروس بعد عروس به همراه مهموناش میرن خونه داماد و مراسم و بزن وبکوب اونجاست.

خداااااااااای مهربونم شکرتتتتتتتتت
خیییییییییییلی دوست دارمAngel
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #39

{تا اینجا پاکسازی شد}
نقل قول
۴-مرداد-۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #40
سلام به نظز من و طبق رسم خونوادمون هرکی باید به خانواده ی خودش غذا بده یعنی عروس به خانواده ی خودش و داماد به خانواده ی خودش قبل از شروع مراسم ما معمولا چلو کباب میدیم چون تو منو ی غذاهای عروسی کم تر کباب هست بیشتر جوجه کباب
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام