شام حنابندان

۲۸-تير-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-تير-۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ صبح توسط Sweet92.)
ارسال: #21
RE: شام حنابندان
ما تو شهرمون رسمه همه حنابندون قرمه سبزی میدن ینی اگه ندن همه ناراحت میشن. حنابندونه و قرمه سبزیییییشششش! اصن اگه قرمه سبزی نباشه حال نمیده. هر وقت یه قرمه سبزی خیلی خوشمزه میخوریم یا میخوایم بگیم خیلی خوشمزه شده میگیم مثه قرمه سبزیِ حنابندون شده

21 اردیبهشت: یک شب زیبای بهاری...
سرباز کوچولوی من تو راهه! ٢٢هفته... ❤
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m ، mahjan ، narcissus88 ، banoo
۷-مرداد-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ صبح
ارسال: #22
طرفای ما واس حنابندون جشن جدا و توی یه شب جدا(شب قبل از عروسی) نمیگیرن اگرم بگیرن هزینه شام با مادر عروس هستش و معمولا زرشک پلو با مرغ میدن.اما بنظر من که یه خرج اضافست.

مهربان خدای خوب من دوست دارم.Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط mahjan
۹-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ صبح
ارسال: #23
دوستان عزیزم ما که بخوایم حنابندون بگیریم اقوام نزدیکمون همه شهرستانن ... دلم نمیخواد شام بدیم که خرجمون زیاد بشه به نظرتون چیکار کنم ؟؟؟ فقط به فامیلای خودمون شام بدیم ؟؟؟ فامیلای شوهرم تعدادشون زیاده و بیشترشون مشهدن

تاریخ مراسم عروسی : 10 شهریور 93
باغسرا ؛ باغسرای قصر ترنم
آتلیه ؛ استودیو لرد
آرایشگاه عروس ؛ چهره پردازان
آرایشگاه اسپرت خودم ؛ 2پارته ( چهره پردازان و فرآرا )
آرایشگاه داماد و اسپرت ؛ کلوزآپ
مزون ؛ نامشخص
گل فروشی ؛ گل نسترن یا گل سوسن
نقل قول
 سپاس شده توسط patrisa
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #24
شوهریم با هزینه خودش مى خواد واسم حنابندون بگیره,قراره یه تالار کوچک بگیریم شام هم یه مدل فقط جوجه کباب با نوشابه و سالاد,فامیلاى ما اصلا حنابندون نمى گیرن,چه برسه به اینکه شام بدن
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ صبح
ارسال: #25

عروس مشهدی جون میتونی به فامیلات شام بدی و درجه 1 های شوشو اینا

خدایا تا عمر دارم شکرت میکنم برای وجود همسرم و دخترمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ عصر
ارسال: #26
ما رسممون اینه که خانواده عروس به فامیلای درجه 1 خودش شام میده
خانواده دومادم خونه خودشون اگه بخواد شام میده
بعد شام میان خونه عروس برا حنابندون

دوستی:9/6/91
نامزدی رسمی:16/7/94
عقد:21/12/94
عروسی:سال 95
درکنار عشقم بهترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم ... خدایا شکرت
شروع ب خرید جهیزیه ....
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۳:۲۲ صبح
ارسال: #27
شام حنابندان
با این که حنابندون نبود و یک مهمونی خانوادگی بود زرشک پلو و مرغ بود

Sent from my iPad using Tapatalk

New2كاش ياد بگيريم واسه خالي كردن خودمون كسيو لبريز نكنيم
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #28

من به مامانم گفتم شام نه.. ولی اون گفت می خوام مثل مهمونی های اسپرت غذا بذارم. سالاد ماکارونی سوسیس بندری و دلمه برگ کلم و دلمه فلفل، کشک بادمجان با دو نوع دسر گذاشته بود.. خیلی زحمت کشید طفلی من که راضی به این همه نبودم. ولی باحال بود و متفاوت

Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #29
ما هم رسممون کلاً اینه که خانواده عروس یه بار شام بدن ، مثلاً برای آبجیم عقدش شام دادیم ولی دیگه حنابندون شام ندادیم ، برای من موقع عقدم شام ندادیم واسه همین واسه ایشالله حنابندونم می خوایم شام بدیم ، به نظر من نباید زیاد برای حنابندون خرج کرد Big Grin ( چون بابام می خواد پولشو بده گناه داره )مثلاً زرشک پلو با مرغ بسه دیگه ، دختر عموی من هم حنابندون شام دادن اول یه جا حالت رستوران رفتیم یعنی کوچولو بود مثل تالار نبود البته مثل رستورانم نبود یعنی خانوما راحت بودن زیادم بزن و برقص نکردیم خیلی کم ، بعد از شام رفتیم خونه عموم اینا که دیگه اونجا مراسم بزن و برقص داشتن دیگه .آخه به نظر من که نیازی نیست برای حنابندون تالار گرفت مخصوصاً اینکه خونه بزرگ هم داشته باشه آدم آخه مهمونا که زیاد نیستن.

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، فرشته کوچولوی رامین
۲۹-آبان-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #30
اره فامیلای نزدیک رو شام میدن . ما معمولا قورمه سبزی شام میدیم

عروس مهر میشم Heart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام