شام حنابندان

۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #11
RE: شام حنابندان
(۲۸-مهر-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ صبح)monaaa نوشته است:  [quote='atish' pid='724975' dateline='1350587903']
زرشک پلو با مرغ
باقالی پلو باگوشت
فسنجون

نه ، به نظر من این منو خوب نیست آخه خیلی رسمیه باید یه کم سبکتر باشه اگه این غذارو برای حنابندون بدیم پس عروسی چه غذایی بذاریم.

[quote='dordooone' pid='725829' dateline='1350634230']

نگفتم که همه اینا رو باهم بدید!Big Grin
یکیش کافیه دیگه!Big Grin

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط monaaa
۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ عصر
ارسال: #12
من میدونید چکار کردم فامیل شوشو با فامیلای نزدیک خودمو که بعد از شام گفتم واسه مهمونای شهرستانم که تو خونمون بودن مامانم خودش لوبیا پلو گذاشت چقدرم مزه داد مگه بابا ماماها چه گناهی کردن تو این گرونی بخوان بازم خرج اضافی بکنن حالا هر کی با نظر من موافقه اعلام کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط ملورین ، آ.ر.ا.م ، saraiiii ، mona sasa
۲۹-مهر-۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #13
ما رسم داریم به فامیلای عروس شام بدیم ما تقریبا 80و90 تا مهمون داشتیم که برای من مامانم اینا از بیرون جوجه کباب سفارش دادن.

من به مامانم اینا گفتم همه رو بعد شام دعوت کنن قبول نکردن.Confused

اما به نظرم اگه مهموناتون کمه تو خونه غذا درست کنید اما اگه مثل ما زیاده از بیرون سفارش بدید خیلی بهتره، تو خونه برای جمعیت زیاد به دردسرش نمیارزه.Big Grin

مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند
اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آنهاست.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط monaaa ، miriama-1987
۱-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #14
من که جمعه دیگه یعنی 12 آبان به همشون مطابق سنت فامیلمون اولویه و ساندویچ کالباس با نوشابه می دم!حنابندون یعنی رقص و شادی خودمونی مجلس رسمی که نیس هر چی رسمی ترش کنی بیشتر خسته کننده میشه!ماها صفای عروسیامون به حنابندونشه.خونواده ی شوشو رسم دیگه دارن!!!خودشونو اذیت می کنن هم عروسی هم حنابندون غذای سنگین می دن!البته قراره شام به فامیلاشون بدن بعد بیان خونه ی ما!ما هم به فامیلاس خودمون شام می دیم!

دیگران را بگذار !
دل به آفتاب بسپار
نگاه کن چگونه هر بامداد
صبور و سربلند
از شانه های خاکستری صبح بالا می آید
و ستارگان چگونه از روشنایی اش شرمنده می شوند
خاموش می شوند
دیگران را بگذار !
نقل قول
۸-آبان-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #15
من کلا دو تا حنابندون رفتم که شامش کباب و جوجه بود با سالادو مخلفات.

آیا می دانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای روی کره زمین به من بستگی دارد؟Angel
نقل قول
۱۳-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #16
بچه ها اگه بخواییم یه منوی سبک انتخاب کنیم چی پیشنهاد میکنید؟
نقل قول
۳-اسفند-۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #17
حنابندون ما هم تو تالاره یعنی قراره که از همون اول همه با هم باشن ولی بعد از ساعت 9 من هم میخوام الویه بدم چون عروسی شام مفصل هست لزومی نداره حنابندون هم مفصل باشه اونم تو این دوره زمونه . حالا مگه یه شام اسپرت چه ایرادی داره یه میز میچینیم هرکی که خواست از میز استفاده میکنه .
نقل قول
 سپاس شده توسط skyisup92
۱۲-اسفند-۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #18
بچه ها من جایی رو میشناسم که غذاهای خوشمزه با کیفیت عالی داره اونم تو این وضعیت گرونی کمتر جایی رو دیدم که اینطوری قیمتهاش رو خوب حساب کنه هر کی خواست پیام بده بهش شمارش رو بدم حیفه تو این شرایط خیلی بخوایم به خوانواده هامون فشار بیاریم

خدایا خودت کمکم کن تنها پناهم تویی
خدایا دستامو بگیر تنهام نزار
خدایا تنها تو را می پرستم و تنها از تو یاری می خواهم
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #19
بچه ها من امروز میخوام برم تالار بگیرم واسه حنابندون چی بدم شام لفطا نظر بدینHuh

من همسرمو عاششقونه میپرستم خ دوست دارم عشقمHeart سمانه هستم ناز همسرش
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #20
بچه ها چقدر سخت می گیرید!!!!!!!!! ما تازه ساعت 2 ظهر تصمیم گرفتیم اون شب حنابندون بگیریم. من به همسرم گفتم اینا همه بهانه برای خوشی کردنه و بس!!!!! برای همین قرار شد به جای اینکه اونا به مهمونای خودشون شام بدند و ما هم به مال خوذمون همه خونه ما جمع بشند و شام هم فینگر فود سفارش دادم و کشک بادمجان و سالاد اولویه... یه دی جی هم گرفتیم و حسابی خوش گذروندیمBig Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط zohre.m ، saraiiii ، banoo ، patrisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام