سیسمونی 2

۲۸-فروردين-۱۴۰۰, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #3141

RE: سیسمونی 2
(۲۸-اسفند-۱۳۹۹ ۰۳:۳۶ عصر)'خانم فسقلی' نوشته است:  سلام
مامان گلی ها
صندلی ماشین چه مارکی خریدین؟ تا چند سالگی قابل استفاده ست؟ چند کیلو؟
راضی بودید؟ چه رنگی خوبه که به مرور بچه نترکونه و تمیز کردنش راحت باشه؟

من آنجل بی بی گرفتم.نسبت به قیمتش کیفیتش خوبه.تا ۳۶ کیلو رو ساپورت می کنه.

نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۳۰-فروردين-۱۴۰۰, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #3142
دکتر چوب با طراحی مدرن دکوراسیون منزل و محل کار و همچنین کلیه محصولات : تخت خواب • کمد • میز• کابینت • MDF در خدمت شما مشتریان و همکاران عزیز میباشد.
https://drchoob.ir/
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۰-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #3143
بچه ها سایت نینى لند آف زده

نقل قول
 سپاس شده توسط Nedaa28 ، خانم فسقلی
۱۲-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۹:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-ارديبهشت-۱۴۰۰ ۱۰:۰۴ صبح توسط koodakeno.)
ارسال: #3144
سلام دوست عزیز.من برای پسرم زمانی که سیسمونی خریدم تخت نوزاد نوجوان گرفتم و الان هم که بزرگ شده می تونه ازش استفاده کنه . خیلی جنسش خوب بود که تا الان هم نوع مونده.فک می کنم برای شما هم که دو قلو دارین خیلی مقرون به صرفه باشهتصویر: /images/smilies/new/lub.png

(۲۰-تير-۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ صبح)'ailineto' نوشته است:  
(۲۰-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ صبح)'سپیدبرفی' نوشته است:  
(۱۹-تير-۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ عصر)'ayfer.a11' نوشته است:  سلام دوستای عزیز
امیدوارم همه مامانا صحیح و سالم بچشونو بغل کنن. منم دوقلو باردارم. ماه پنجم. دلم نمیاد همه سیسمونی به عهده خونوادم باشه گناه دارن خب...
خواهشااا راهنماییم کنید.
آیا از هر وسیله ای باید دوتا خرید یا نه؟؟؟
سرویس چوب خوب و با قیمت مناسب چی پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟ تخت نوزاد بهتره یا نوزاد و نوجوان یا....؟؟؟؟
لطفا هر پیشنهادی دارین بگین.
ممنووونم

سلام دوستان
خوش بحالت دو قلو بارداری خدا حفظشون کنهتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png
تخت کنار مادر که نمیشه دو تا خرید به نظر من اصلا نگیر عوضش دو تا تخت نوجوان بگیر

عزیزم مبارکه ایشالله نینیات صحیح و سالم دنیا بیان. ببین عزیزم من خواهرشوهرم دوقلو داره و از بیشتر وسایل خب مجبور شد دوتا بخره. مثلا برای دوقلو حتما کالسکه لازمه. کریرشونم توجه کن که داری میخری حتما مدلی باشه که بشه به عنوان صندلی ماشین استفاده کرد. کالسکه پشت همیشون به دردش نخورد چون همش موهای همو میکشن یا دعوا دارن که کی جلو بشینه. ولی تختش بستگی به جوری که دوس داری بچتو بزرگ کنی داره. من خواهرشوهرم گهواره خرید. گهوارهه دیواره هاش کوچیک بود بچه به غلط زدن بیفته دیگه نمیشه گذاشت توش.  انقدرم سبک بود هرجا میذاشتی وقتی تکونش میدادی سر میخورد حرکت میکرد. بعدشم که بچه هاش بزرگتر شدن خودشم میخوابه رو زمین بچه هاشم کنارش. تازگیا اتاقشونو فقط جدا کرده. اتفاقا وضع مالیشم خوبه جا هم داره ها ولی هنوز تخت نخریده که من اصلا این مدلیشو نمیپسندم. از نظر من تختشونو حتما بخر نوزاد نوجوان. کمد داری میگیری ویترین زیاد نداشته باشه. سعی کن دراور بگیری یا کمدت کشو و طبقه بیشتر داشته باشه. لباساشونم مدل یکی میخره ولی با رنگای برعکس.

سلام دوست عزیز.من برای سیسمونی پسرم تخت نوزاد نوجوان خریدم که چهار منظوره است و الان که هم که بزرگ شده داره ازش استفاده می کنه.چون جنسش عالی بود الان هم بعد این همه سال نوع مونده.فکر میکنم برای شما هم خیلی مقرون به صرفه باشه چون دوقلو دارینتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۱۲-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #3145
لینک تاپیک جدید تصویر: images/smilies/heart.gif
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B3%D...C-3--16026

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۲۱-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #3146
(۲۰-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ صبح)'شهرزاد91' نوشته است:  
امیدوارم همه مامانا صحیح و سالم بچشونو بغل کنن. منم دوقلو باردارم. ماه پنجم. دلم نمیاد همه سیسمونی به عهده خونوادم باشه گناه دارن خب...
خواهشااا راهنماییم کنید.
سرویس چوب خوب و با قیمت مناسب چی پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟ تخت نوزاد بهتره یا نوزاد و نوجوان یا....؟؟؟؟
ممنووونم

به نظر من اگه جا داری دوتا تخت بگیر. ولی اگه نداری اصلا الان تخت نگیر... فوقش مدتی روی زمین میخوابین..
آخه دوتا بچه توی یک تخت که نمیشه!! له میشن به نظرم.. چون یچه ها همش در حال تکون خوردنن...
فقط برای 6-7 ماه اول یه کنار تخت مادر بگیری خوبه..
کمد هم دوتا لازم نیست.. شاید یه کمد سه در که کشو هم داشته باشه خوب و کافی باشه.

سلام دوست عزیز.من چون خودم تجربه کردم بهتون پیشنهاد میکنم که تخت نوزاد نوجوان بگیرین خیلی بهتره. چون خیلی مقرون به صرفه تره و تا نوجوانی میتونین ازش استفاده کنین و دیگه ای مجبور به هزینه کردن دوباره برای سرویس خواب نیستین.

نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۴۰۰, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #3147

(امروز ۱۱:۱۵ صبح)'koodakeno' نوشته است:  
(۲۰-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ صبح)'شهرزاد91' نوشته است:  
خواهشااا راهنماییم کنید.
ممنووونم

به نظر من اگه جا داری دوتا تخت بگیر. ولی اگه نداری اصلا الان تخت نگیر... فوقش مدتی روی زمین میخوابین..
آخه دوتا بچه توی یک تخت که نمیشه!! له میشن به نظرم.. چون یچه ها همش در حال تکون خوردنن...
فقط برای 6-7 ماه اول یه کنار تخت مادر بگیری خوبه..
کمد هم دوتا لازم نیست.. شاید یه کمد سه در که کشو هم داشته باشه خوب و کافی باشه.

سلام دوست عزیز.من چون خودم تجربه کردم بهتون پیشنهاد میکنم که تخت نوزاد نوجوان بگیرین خیلی بهتره. چون خیلی مقرون به صرفه تره و تا نوجوانی میتونین ازش استفاده کنین و دیگه ای مجبور به هزینه کردن دوباره برای سرویس خواب نیستین.

شما تبلیغ نکن چون بلاک میشیتصویر: /images/smilies/new/cool.pngتصویر: /images/smilies/new/cool.pngتصویر: /images/smilies/new/cool.png

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام