سیسمونی 2

۲۸-دي-۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ صبح توسط mina.pirozi.)
ارسال: #2681

RE: سیسمونی 2
(امروز ۱۱:۰۹ صبح)'mina.dokht' نوشته است:  سلام خانمای عزیز من میخوام اتاق پسر رو کاغذ دیواری کنم بنظرتون کل اتاق رو کاغذ دیواری بزنم یا دوتا دیوار رو ،البته اتاق بزرگه و ی قالی ۳در۴ داخلش هست

ببین گلم کاغذ دیواری برای نوزاد خب عروسکی هست اگر می خواهی کل اتاق رو کاغذ دیواری کنی از این ها باشه که فقط یک دیوار طرحش بزرگ یا شلوغه بقیه دیوارها خیلی ساده تر و خلوت تر باشه چون اگر کل دیوار عروسکی بشه هم خیلی شلوغ و اعصاب خورد کن میشه هم اتاق کوچیکتر نشون میده.مثلا این شکلی
[تصویر: سیسمونی 2]

برام دعا کنید در انتظار یه نی نی سالم هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط mina.dokht ، Elmira-Ml94
۲۸-دي-۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ صبح توسط باران پاييزي.)
ارسال: #2682

(امروز ۱۱:۰۹ صبح)'mina.dokht' نوشته است:  سلام خانمای عزیز من میخوام اتاق پسر رو کاغذ دیواری کنم بنظرتون کل اتاق رو کاغذ دیواری بزنم یا دوتا دیوار رو ،البته اتاق بزرگه و ی قالی ۳در۴ داخلش هست

ینی دوتا دیوار کاغذ دیواری باشه دوتای دیگه رنگ؟
نمیدونم جالب بشه یا نه...
منم اول میخواستم این کارو بکنم اما دیدم ضایست انگار ..یه طرف رنگ یه طرف کاغذ.مگه اینگه دوتاشو کاغذ طرحدار بزنی دوتای دیگه کاغذ ساده..که اصلا عرفش همینه.الان اینجوری کار میکنن.
اگه اطاقت بزرگه هزینتم میره بالا بخوای همشو بزنی...
من یه دیوار فسقلی 2 در 1.5 دارم  با یه تیکه کوچیک هم دوطرف شوفاژ  فقط آمار گرفتم یه مدل خوبش با هزینه نصب میشه 750 تومن .با احتساب رولی 270 .البته رول 150 تومنی هم هست اما اون 270 خیلی خوشکل بود طرحاش...
اگر هم زدی حواست باشه خیلی خیلی بچه گانه و عروسکی نزنی چون داری هزینه میکنی بعد که بچه سه چهار سالش شد اگه کاغذش عروسکی باشه دلو میزنه.

نقل قول
 سپاس شده توسط آیسان96 ، mina.dokht
۲-بهمن-۱۳۹۸, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #2683

مامان های گل از قنداق برای کوچولوهاتون استفاده کردید؟میگن موقع خواب بچه رو قنداق کنی راحت می خوابه چون اولاش دست و پای بچه میپره کنترل نداره از خواب بیدار میشه همچنین مثل تو شکم مادره.می خواستم ببینم شما قنداق کردید؟از پارچه معمولی استفاده کردید یا از این آماده ای ها که چسب دارن؟

برام دعا کنید در انتظار یه نی نی سالم هستم
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • گروه ژ
۲-بهمن-۱۳۹۸, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #2684
عزیزم من پسرمو با پارچه نازک (اسم جنسارو نمیدونم) قنداق میکردم. پارچه اش خیلی لطیف بود. خیلی خوب بود. بچه تو قنداق آروم میشه. بغل کردنش هم واسه اوایل خیلی راحتتره. دو تا قنداق آماده از این چسبی ها هم داشتم. ولی اصلا استفاده نکردم. یه ذره ذخیم بودن و به لطافت اون پارچه ساده نبودن.
نقل قول
دیروز, ۰۸:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۸:۰۹ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #2685

قنداق برای اولها بهتره
من از این قنداق چسبی داشتم تا٢ماه اول برای خواب میبستم راختر میخوابید

جاها دگه ممکنه ارزونتر باشه
یا مارک ارزونتر ممکنه باشه
https://www.digikala.com/product/dkp-100...-مدل-y3173

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام