سیسمونی 2

۲۵-شهريور-۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #2151
RE: سیسمونی 2
میشه کمک کنید
برای بچه ایی که اسفند به دنیا میاد تا 1 سالگیش با توجه به فصل ها چند دست لباس بگیرم؟ هر کدوم جدا بگینتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۲۵ صبح
ارسال: #2152
(دیروز ۰۳:۱۵ عصر)'mfk' نوشته است:  نسرین جان یه مغازه هست تو پاساز فردوسی شازده کوچولو برو ازون خرید کن بنده خدا منصفه تخفیفم میده ازهمونجا من قیمت گرفتم ازهمشون منصفتره من دیشب خریدم به اقاهه گفتم دوسه روز پیش اومدم 118بود الان 130 میدین بنده خدا فاکتورخریدشو گذاشت جلوی ما گفت این 3تا طرح تازه اوردم قیمت خریدش 105500برای خودمونه 130میدیم دیگه وقتی برداشتم120حساب کرد خیلیم خوش برخورد اون 4تکه به اورانم ازیه خانمی خریدم اصرارمیکرد سایز 0بخرین گفتم نه قیمتش زیاده میخوام یکم بیشترتن بچه شه سایز 0 یکم قیمت مناسب برمیدارم که گفت اونابازیافتین اره عزیزم هرکی میگفت 0دوسههفته تن بچه بیشترنمیشه بعدکه بچه ی خودم دنیااومدخب وزنش معمولی بود بعد دقیق 4600شد که تنش شد نزدیک دوماه این تجربه منه اگه میخوای یکم صبرکنی وزن سونو رو بچت بگه بعد بخر ولی خودم حتما سایز 0 دوتا پک حالا با قیمت مناسب برمیدارم چون بچه اون اولش خودش شل ووله بعد یه لباس سایز بزرگ برداری هی تابزنی خیلی زشته منم دانالوشو سفید برداشتم به اوران سبزوزردوخاکستری کمرنگ بعضی رنگا به بعضی بچه ها نمیان مثلا بچه ی خودم اصلا قرمزبهش نمیومد یا صورتی کم رنگ که بین سفید وصورتیه قشنگ نبود برای همون سعی میکنم یه چیزی بخرم به رنگ پوست تیره وروشن بخوره راستی شلوارتک هم باید حتما چندتاداشته باشی چون سریع کثیف میشه

اها سایز 2هم اقاهه گفت از 6ماه استفاده میشه ولی خب میگم بستگی به جثه بچه داره ولی شما گول اندازه لباس رو نخور میبینی چقد ریزه ولی بچه به دنیا میاد همون لباس ریزابراش بزرگه خخخخ تازه دانالو قواره هاش بزرگه من تا حالا مارک ارین استفاده نکردم ازلحاظ جنس با دانالو چقد فرق داره

من دانالو به لباسش دست نزدم که جنسش و ببینم فقط پک هاشو پشت ویترین دیدم ولی این آرین جنس نرم و لطیفی داره مامانم که دید میگفت خیلی جنسش خوبه بعد  طرحهای آرین خیلی فانتزی و قشنگن دلم میخواست همه مدلاشو میخریدم

هفته بیست و هشتم
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #2153
(۲۵-شهريور-۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ عصر)'*lida*' نوشته است:  میشه کمک کنید
برای بچه ایی که اسفند به دنیا میاد تا 1 سالگیش با توجه به فصل ها چند دست لباس بگیرم؟ هر کدوم جدا بگینتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نی نی منم اخرای دی به دنیا میاد 
همه میگن تا یه ماه انقدر که هوا سرده نمیتونی ببریش بیرون، بعدشم که اسفند و عیده و هوا رو به گرمی میره، کاپشن و لباس خیلی گرم بیرونی نخر براش 
موندم چیکار کنم و چقدر لباس زمستونی و چه سایزی بخرم
عید هوا برای بچه سرده؟ یعنی عید هم باید لباس گرم تنش کنم؟ یا همین بلوز شلوار یا سرهمی کفایت میکنه؟ 
اگه تجربه دارین تو این زمینه ممنون میشم راهنماییم کنین

همه هیچ اند...
اگر یار موافق باشد تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط *lida*
  • گروه ژ
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #2154
بچه منم آخر آذر بدنیا میاد الان که زمستونا اونقدرا سرد نیست بعدشم هر جا بخوای بری خوب با ماشین میری دیگه یه چیز دیگه اینکه نوزاد که کاپشن تنش نمیکنن
من خودم برای هوای سرد یه سرهمی مخمل براش میگیرم بعد قنداق فرنگی هم همه میگن خیلی گرمه هر جا بخوایم بریم میزارمش تو قنداق بعدشم تو کریکاتش با ماشین هم میریم دیگه فکر نکنم سرما بخوره
فقط پیاده روی خب فک کنم نشه با نوزاد اونم تو زمستون رفت بقیه جاها هم که یا خونه دیگران یا مرکز خریدا گرمه
بازم نازگل جون اگه بیاد راهنمایی کنه خوبه چون تجربه داره

هفته بیست و هشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrinjooon ، *lida*
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-شهريور-۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ عصر توسط mfk.)
ارسال: #2155
از یه مغازه من پرسیدم ارین بادانالو چون لمس نکردم ارینو گفت جفتش یکیه ولی یه مغازه دیگه گفت دانالو کیفیتش بهتره این اقاییم کهخرید کردم گفت دانالو کلا بهتره اره طرحای ارین قشنگه دخترونه های دانالوهم خیلی قشنگه ادم دلش غش میره وقتی نگاشون میکنه ولی حالا پسرونه ها کرم قهوه ایای پیرمردی خخخخ یاخاکستریای تیره اصلارنگای تیره کلا من گشتم همین دوتا طرح قشنگو توپسرونه ها پیدا کردم بقیشوون به دلم ننشست ولی دخترونه ها خیلی نازبودن رنگ بندی هاطرحا ولی خب باز به اوران خریدم جنسش ازدانالو بهتره بعد بچه ها من سالی که زایمان کردم همیشه میگفتم زمستونا الان دیگه سرد نی دقیق شبی که زایمان کردم برف وبارون میومد اون سال برف شدیدی اومد من رفتم بخیه هامو بکشم ماشین توخیابون سر میخورد لباس گرم که داشته باشین

نسری جون بچه ی اول من اخرای بهمن به دنیااومد ولی برف اومد شدید خب 3روزگی که باید بچه روببری دکتر بعد بهداشت دوباره 10روزگی ببری دکتر 1ماهگی بهداشت شما یه سرهمی گرم حتما داشته باش قنداق فرنگی یا این پتو های اسپانیایی بچه رو بزاری توش قشنگ جاپاداره کلاه دارهروشم میادروهم چسب میخوره گرمه فقط کلاه یا روسرس نوزادی حتماداشته باشینکه بردینش بیرون گوشاش سرما نخوره بالاخره تومحوطه که باید 3روزگی بچه رو برد بیمارستان مجدددکترببینه یا بهداشت درسته باماشین میرین ولی وقتی پیاده میشین دیگه یکم هوامیخوره باید لباساش گرم باشه سرمانخوره بعد توخونه هم دکترخودم گفت 3تا تیکه تنش کن منظور رکابی وتیشرت مانتو شلوار دستکش وجوراب بادمای 26درجه دیگه نمیخواد چیزی روش بندازین
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin jun ، nasrinjooon
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #2156
مرسی از راهنماییت عزیزم ولی چرا باید بچه رو سه روزگی و ده روزگی ببریم دکتر؟

هفته بیست و هشتم
نقل قول
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۴۶ صبح
ارسال: #2157

اتفاقا منم دیدم بچه رو قبل از ده روزگی میبرن به دکتر نشون میدن.همون دکتری که زایمان رو انجام داده.فکر کنم برای چکاب اولیه و بررسی زردی و ایناست

نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin jun
۲۷-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۰۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۸ ۱۱:۰۶ صبح توسط mfk.)
ارسال: #2158
اون دکتری که توبیمارستان بچه روویزیت میکنه مجدد3روزگی میبریش چکش میکنه زردیشو وزنشومیگیره بعد اگه مشکلی برای شیرخوردن یا زخم سرسینه خودت داشتی بهش میگی ودرنهایت قطره ا د و شربت دل درد میده بعد میگه مجدد ده روزگی ببریش ببینه که خب اگه دوست داشته باشی پیش اون دکترببری 10روز گی میبری دوستم نداشتی میبری دکتری که خودت میشناسی ولی سه روزگی رو حتما باید همون دکتربیمارستان ببری

نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin jun ، nasrinjooon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام