سیسمونی 2

دیروز, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #1221
RE: سیسمونی 2
مرسی که وقت گذاشتی...
روما ۳ با روما پلاس فرقش چیه؟
سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی کنی...

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
امروز, ۰۱:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۱:۳۴ صبح توسط باران پاييزي.)
ارسال: #1222
(دیروز ۰۵:۳۴ عصر)'Sahraa71' نوشته است:  
(۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ عصر)'باران پاییزی' نوشته است:  بچه ها من لیوان پنگوئنی اونت هم خریدم. ظرف حمل تنقلات و شیرخشک رو هم از خود سایت اونت سفارش دادم الان.اووووف هیچ جا گیرم نمیومد...
https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%D...pid7588367

باران پاییزی جونم لیوانی که خریدی مبارک باشهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
فقط من یه سوال داشتم:اونت لیوان های خیلی مختلفی داره.دلیل خاصی داشت که این مدل پنگوئنیشو خریدی؛یا اینکه فقط به خاطر اینکه ظاهرشو بیشتر دوست داشتی خریدیش؟
و اینکه میشه بیزحمت اسم و آدرس اون داروخونه رو بهم بدی؟چون من الان اصفهانم و میخوام اگه شد یه سر بهش بزنم...
شیشه شیرش تاریخ داشت؟

ممنون صحرا جون تصویر: /images/smilies/new/new1.gifاره مدل های دیگه هم داره. تو سایت اونت استور که بری همش هست. من یه مدل دیگه هم میخوام بخرم احتمالا لیوان 360 درجشو. اما راجع به ظاهرش خوب اره چون دوتا دسته داره بچه راحت دستش میگیره و آب یا آبمیوه شو میخوره چکه هم نمیکنه. در ضمن مثلا لیوان 360 درجش برای بچه های 9ماه به بالا استفاده میشه. اما پنگوئنی رو میشه بچه یه ماهه و دو ماهه هم استفاده کنه. پنگوئنی فقط سه رنگ داره صورتی پررنگ که جالب نیست. آبی که پسرونست دوست ندارم اما مشکیش جالب بود برام.
اگه اصفهانی حتما حتما سر به این داروخانه بزن شیشه شیرهاشو مفت میده چون کلا سیستمش اینه که قیمت قبلی هارو عین قبل میفروشه. من خیلی فکر کردم اگر کسی بچه کوچیک داره بهش زنگ بزنم بگم بره شیشه شیر بخره... من خودم 50 تومن گرون تر خریدم.... تا ‌2022 یا 2023 هم تاریخ مصرف داشت.شیشه شیر 125 میلی پیرکس رو میداد 88 تومن..... 125 میلی هااااااا
خیابان بهارستان شرقی نرسیده به فلکه ملکشهر داروخانه آدینه. شبانه روزی هم هست.

(دیروز ۰۵:۴۴ عصر)'ailineto' نوشته است:  بچه ها من اونت 60 پلاستیکیشو از دیجیکالا خریدم 76 تومن تا 2023 هم تاریخ داره

پس توهم گرون خریدی.... چون این داروخونه شیشه شیر پیرکس 125 رو میده 88 تومن. 60 پلاستیکی قیمتش کمتر از ایناست.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، مامان جون آینده
امروز, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #1223
(امروز ۰۱:۳۰ صبح)'باران پاییزی' نوشته است:  
(۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ عصر)'باران پاییزی' نوشته است:  بچه ها من لیوان پنگوئنی اونت هم خریدم. ظرف حمل تنقلات و شیرخشک رو هم از خود سایت اونت سفارش دادم الان.اووووف هیچ جا گیرم نمیومد...

فقط من یه سوال داشتم:اونت لیوان های خیلی مختلفی داره.دلیل خاصی داشت که این مدل پنگوئنیشو خریدی؛یا اینکه فقط به خاطر اینکه ظاهرشو بیشتر دوست داشتی خریدیش؟
و اینکه میشه بیزحمت اسم و آدرس اون داروخونه رو بهم بدی؟چون من الان اصفهانم و میخوام اگه شد یه سر بهش بزنم...
شیشه شیرش تاریخ داشت؟

ممنون صحرا جون تصویر: /images/smilies/new/new1.gifاره مدل های دیگه هم داره. تو سایت اونت استور که بری همش هست. من یه مدل دیگه هم میخوام بخرم احتمالا لیوان 360 درجشو. اما راجع به ظاهرش خوب اره چون دوتا دسته داره بچه راحت دستش میگیره و آب یا آبمیوه شو میخوره چکه هم نمیکنه. در ضمن مثلا لیوان 360 درجش برای بچه های 9ماه به بالا استفاده میشه. اما پنگوئنی رو میشه بچه یه ماهه و دو ماهه هم استفاده کنه. پنگوئنی فقط سه رنگ داره صورتی پررنگ که جالب نیست. آبی که پسرونست دوست ندارم اما مشکیش جالب بود برام.
اگه اصفهانی حتما حتما سر به این داروخانه بزن شیشه شیرهاشو مفت میده چون کلا سیستمش اینه که قیمت قبلی هارو عین قبل میفروشه. من خیلی فکر کردم اگر کسی بچه کوچیک داره بهش زنگ بزنم بگم بره شیشه شیر بخره... من خودم 50 تومن گرون تر خریدم.... تا ‌2022 یا 2023 هم تاریخ مصرف داشت.شیشه شیر 125 میلی پیرکس رو میداد 88 تومن..... 125 میلی هااااااا
خیابان بهارستان شرقی نرسیده به فلکه ملکشهر داروخانه آدینه. شبانه روزی هم هست.

(دیروز ۰۵:۴۴ عصر)'ailineto' نوشته است:  بچه ها من اونت 60 پلاستیکیشو از دیجیکالا خریدم 76 تومن تا 2023 هم تاریخ داره

پس توهم گرون خریدی.... چون این داروخونه شیشه شیر پیرکس 125 رو میده 88 تومن. 60 پلاستیکی قیمتش کمتر از ایناست.

عزیز دلم واقعا" ممنون از توضیحات کاملت و آدرس داروخونه.ایشالا بتونم و حتما" بهش سر بزنمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، باران پاييزي
  • کتی دیلمی
  • پیانو
امروز, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #1224

شیشه شیرش تاریخ داشت؟

لیوان پنگویی دوستم داره خیلی راضیه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط باران پاييزي
امروز, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #1225
بچه ها میشه لطفا سایت های اینترنتی که ازشون خرید کردید راضی بودید لینکش رو بزارید

اسمم بهاره استتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
امروز, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #1226
(امروز ۰۹:۱۹ صبح)'مامان جون آینده' نوشته است:  بچه ها میشه لطفا سایت های اینترنتی که ازشون خرید کردید راضی بودید لینکش رو بزارید

عزیزم من همونجوری که قبلا" گفتم از سایت های delband و aryakid خرید کردم و خیلی راضی بودمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده
امروز, ۰۹:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۹:۴۲ صبح توسط mina.pirozi.)
ارسال: #1227
(دیروز ۰۸:۱۱ عصر)'گلپری' نوشته است:  مرسی که وقت گذاشتی...
روما ۳ با روما پلاس فرقش چیه؟
سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم، ممنون میشم راهنمایی کنی...

تنها فرقشون تو تشکشونه.روما پلاس تشک رنگ رنگی داره و روما3 تشکش ساده هست.
این روما پلاس هست
[تصویر: سیسمونی 2]
این روما3
[تصویر: سیسمونی 2]
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، Sahraa71
امروز, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #1228

من اونت تا 2022 تاریخ داره و 125 میلی هفته پیش گرفتم 44 آخریش بود

آرامش یعنی حس کنی دستات تو دستایه خداست.خدایا واسه همه دوستام بهترینا ازت میخوام.
واسه منم با دلایه پاکتون دعا کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان جون آینده ، Sahraa71
امروز, ۱۰:۱۰ صبح
ارسال: #1229

(امروز ۰۹:۱۹ صبح)'مامان جون آینده' نوشته است:  بچه ها میشه لطفا سایت های اینترنتی که ازشون خرید کردید راضی بودید لینکش رو بزارید

دیجی کالا-مای نی نی - کودکو- دلبند- هپی لند-بی سی سی تو حراجاش-

خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام