سیسمونی 2

۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #671
RE: سیسمونی 2
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۵۶ عصر)'رهاورد' نوشته است:  بند ناف و من فکر نکرده بودم، همه بیمارستانا دارن؟ چیکار باید کرد؟ قیمتش چقدر بالاست

نه عزیزم
بند ناف شرایط ویژه داره
مثلا از این ادمهایی که همیشه تبخال میزنن نباشی
تا حالا زخم رحمی و واژینال نداشته باشی
تبخال  و زگیل تناسلی نه خودت نه همسرت نداشته باشید
بچه بعد از 37 هفته تمام باشه ( کامل )  و دستگاه نره
هرگز تتو و هاشور و ... نزده باشید

بعد باید تو هفته 36 بری مرکز رویان شهرتون فرم پر کنی و هزینه اولیه بدی بهت نامه میدن که باید همیشه همراهت باشه
اگه زایمان طبیعی هستی یا سزارین روز قبلش که بستری میشی باید بدی به دکترت که با موسسه تماس بگیره و هماهنگ کنه
موقع زایمانت نماینده شون میاد و بند ناف رو اونا از اون قسمتی که لازم دارن جدا میکنن و میبرن

من کلی دنبالش رفتم که متاسفانه دخترم نارس بود و اصلا نشد

من و مهتابمLub
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #672
http://www.rsct.ir/
عزیزم این سایتش بخون و فکر کنم بهترین کسی که بتونه بهت مشاوره بده دکتر ت اینسری رفتی پیش ازش بپرس

I love you before I met you
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۲۸ صبح توسط bbc_sh.)
ارسال: #673

کریر بیس دار . یه بیس رو صندلی ماشین فیکس میشه. و کریر روی این قرار میگیره. دیگه لازم نیست هر بار کمربند به کریر وصل بشه. ربطی به سن بچه هم نداره اصلا. فقط کمربند به کریر وصل نمیشه.گذاشتن و برداشتنش راحتتره.ولییی اصلا و ابدا چیز ضروری نیست خیلی هم بی استفادست. با توجه به قیمت بالاش. حتی یه عده هم میگن تو تصادفات شدید خدای نکرده ممکنه این کریر از بیس جدا بشه.

بند ناف هم تو ایران یه پروژه تحقیقاتی هست. تکنولوژی استفادشو ندارن.در حد تحقیق اینجا. من اینو از یه فوق تخصص پرسیدم. بیخود واسش هزینه نکنید و از حالا موج منفی هم ندید
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد ، mona_ti
  • بیکیوت
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ صبح
ارسال: #674
(۲۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ صبح)'bbc_sh' نوشته است:  کریر بیس دار . یه بیس رو صندلی ماشین فیکس میشه. و کریر روی این قرار میگیره. دیگه لازم نیست هر بار کمربند به کریر وصل بشه. ربطی به سن بچه هم نداره اصلا. فقط کمربند به کریر وصل نمیشه.گذاشتن و برداشتنش راحتتره.ولییی اصلا و ابدا چیز ضروری نیست خیلی هم بی استفادست. با توجه به قیمت بالاش. حتی یه عده هم میگن تو تصادفات شدید خدای نکرده ممکنه این کریر از بیس جدا بشه.

بند ناف هم تو ایران یه پروژه تحقیقاتی هست. تکنولوژی استفادشو ندارن.در حد تحقیق اینجا. من اینو از یه فوق تخصص پرسیدم. بیخود واسش هزینه نکنید و از حالا موج منفی هم ندید

عزیزم یعنی صندلی ماشین ضروری نیست یا کریری که به ماشینم وصل میشه؟
اگه بچه رو از اول نذاریم تو صندلی چجوری بعدا عادتش بدیم؟

آلیس:میشه بهم بگی کدوم وری برم؟
گربه چشایری : بستگی داره بخوای کدوم وری بری
آلیس : اینکه کجا برم خیلی برام مهم نیست 
گربه چشایری : پس مهم نیست کدوم وری بری . فقط باس به اندازه کافی دور بشی ...
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #675

(۲۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ صبح)'Alice13' نوشته است:  
(۲۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۲۶ صبح)'bbc_sh' نوشته است:  کریر بیس دار . یه بیس رو صندلی ماشین فیکس میشه. و کریر روی این قرار میگیره. دیگه لازم نیست هر بار کمربند به کریر وصل بشه. ربطی به سن بچه هم نداره اصلا. فقط کمربند به کریر وصل نمیشه.گذاشتن و برداشتنش راحتتره.ولییی اصلا و ابدا چیز ضروری نیست خیلی هم بی استفادست. با توجه به قیمت بالاش. حتی یه عده هم میگن تو تصادفات شدید خدای نکرده ممکنه این کریر از بیس جدا بشه.

عزیزم یعنی صندلی ماشین ضروری نیست یا کریری که به ماشینم وصل میشه؟
اگه بچه رو از اول نذاریم تو صندلی چجوری بعدا عادتش بدیم؟

ببین صندلی ماشین جداست.کریر جدا. کریر حداکثر تا ،۸ ماه جواب میده البته خود سازنده میگه یکسال ولی عمراااا تا یکسال استفاده نداره. من خریدم مارک گرون هم خریدم ولی میتونم بگم با نبودش لنگ نمیموند کارم.ولی بی استفاده هم نبود.کریر واسه کسی خوبه که زیاد با ماشین در رفت و امد هست و مخصوصا خودش مجبوره رانندگی کنه .تو سن زیر ۸ماه. از ۸ماهگی به بعد هم بچه راحت وو صندلی ماشین میتونه بشینه. اگر میخواید کریر بخرید زیاد هزینه نکنید. بازم بستگی به خودتون داره. مثلا پسر من اون تایمی که میتونست تو کریر بشینه زمستون بود و ما زیاد بیرون نمیرفتیم از خونه. خیلی استفاده نکردم ازش. 
صندلی ماشین استفاده خیلی بیشتری داره مدت زمان طولانی تری استفاده میشه.تقریبا از وقتی بچه بتونه بشینه تا ۳،۴ سالگی استفاده داره.
صندلی رو نمیتونی از نوزادی استفاده کنی. اگه بودجه داری بخر کریر رو. کلا مدام بخوای بچه رو همه جا بعل بگیری دیگه بعدا سخت میشه کارت عادت میکنه.

نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13 ، mona_ti
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #676
مرسی گلم
پس میشه کریر ارزون خرید
چون نهایت 8ماهه استفادش
راستش احتمال اینکه رانندگی کنم زیاده

اگه بشه کریر ارزون میخرم تا وقتی یکم بزرگ شد صندلی ماشین جنس خوب بخرم
چون اصلا نمیخوام همه چی رو یهو بخورم
دوس دارم یواش یواش بخرم
چون خرید سیسمونی ذوق داره

آلیس:میشه بهم بگی کدوم وری برم؟
گربه چشایری : بستگی داره بخوای کدوم وری بری
آلیس : اینکه کجا برم خیلی برام مهم نیست 
گربه چشایری : پس مهم نیست کدوم وری بری . فقط باس به اندازه کافی دور بشی ...
نقل قول
 سپاس شده توسط bbc_sh
۲۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #677

بهترین کار رو میکنی. آدم به مرور متوجه میشه بچه چی نیاز داره و چی نداره. منم همین کار و کردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13 ، mona_ti
۲۳-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #678

الیس

سایت دیوار و شیپور ببین کریر مارک خوب میتونی با قیمت مناسب بخری الکی پول ندی یعنی همون قیمت کریر ارزون کریر دسته دو جنس خوب

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Alice13
۲۴-مرداد-۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #679
ما از خان اول که خرید تخت بود گذاشتیم حالا تا برسیم به خانهای بعدی

I love you before I met you
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #680
(۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ صبح)'مهدی' نوشته است:  
(۲۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۵۶ عصر)'رهاورد' نوشته است:  بند ناف و من فکر نکرده بودم، همه بیمارستانا دارن؟ چیکار باید کرد؟ قیمتش چقدر بالاست

نه عزیزم
بند ناف شرایط ویژه داره
مثلا از این ادمهایی که همیشه تبخال میزنن نباشی
تا حالا زخم رحمی و واژینال نداشته باشی
تبخال  و زگیل تناسلی نه خودت نه همسرت نداشته باشید
بچه بعد از 37 هفته تمام باشه ( کامل )  و دستگاه نره
هرگز تتو و هاشور و ... نزده باشید

بعد باید تو هفته 36 بری مرکز رویان شهرتون فرم پر کنی و هزینه اولیه بدی بهت نامه میدن که باید همیشه همراهت باشه
اگه زایمان طبیعی هستی یا سزارین روز قبلش که بستری میشی باید بدی به دکترت که با موسسه تماس بگیره و هماهنگ کنه
موقع زایمانت نماینده شون میاد و بند ناف رو اونا از اون قسمتی که لازم دارن جدا میکنن و میبرن

من کلی دنبالش رفتم که متاسفانه دخترم نارس بود و اصلا نشد

عزیزم این اطلاعاتت ایراد داره! خواهشا خود سایت رویان و بخونید نوشته تو دوسال اخیر سابقه تاتو نداشته باشین نه هرگز! راجع به کسی که تبخال میزنه هم همینطور .
تو سایت همه اطلاعات هست خودشونم توضیح میدن!
ضمنا یه شرکت سوییسی قبلا این کار و انجام میداد و خیلی معتبر بود ولی از ایران رفت و رویان این کار و می کنه و خوب خیلی مشخص نیست چقدر نتایج قابل استناده و چقدر ممکنه استفاده بشه انشاله که هیچکس هیچ موقع لازمش نشه، من خودم اینکار و کردم و حتی اگر یک درصد شانس باشه برا موارد اورژانس همین برام کافیه 
ضمنا از مادر ازمایش گرفته میشه ممکنه اصلا فاکتورهای مورد نیاز تو خون مادر و نوزاد نباشه اونجوری قرارداد فسخ میشه اگر مشکل بیماری چیزی باشه هم همینطوره!
نقل قول
 سپاس شده توسط mona_ti ، nazgol22 ، ailineto
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام