سیسمونی 2

۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۴۸ عصر توسط خوش بین.)
ارسال: #321
RE: سیسمونی 2
سلام
برای خیلی ها مشخص نیست که برای سیسمونی چی بخرند. تصمیم گرفتم یک لیست کامل سیسمونی تهیه کنم و براتون به اشتراک بذارم. دقت داشته باشید که همه چیز در این لیست ضروری نیست.

[تصویر: sismooni_list.jpg]

لینک تصویر با کیفیت بالا:
http://s8.picofile.com/file/8310057284/s...i_list.jpg

نقل قول
 سپاس شده توسط sara8 ، N@fi3 ، shaghayeghe282
۲۰-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۲۹ عصر توسط Reyhaneh sh.)
ارسال: #322
 خانم ها شما از خرید اینترنت راضی بودید برا سیسمونی اخه من میخوام بیشتر وسایل رو از سایت ها مختلف خرید کنم

تخت پارک گراکو مدل وینسلت برا تخت کنار مادر چطوره تجربه ای دارید
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #323
(۲۰-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ عصر)'Reyhaneh sh' نوشته است:   خانم ها شما از خرید اینترنت راضی بودید برا سیسمونی اخه من میخوام بیشتر وسایل رو از سایت ها مختلف خرید کنم

تخت پارک گراکو مدل وینسلت برا تخت کنار مادر چطوره تجربه ای دارید

من یه سری خریدای نی نی رو انلاین انجام دادم
و به نسبت راضی هم هستم
به نظرم اگر منظورت خرید کالسکه و نخت و .... به شکل انلاینه بهتره اول بری از نزدیک مدلی که مد نظرته توی فروشگاها ببینی، رنگ، کیفیت، سبک سنگین و نرمی و سفتی رو ببینی بعد اگر دلت خواست انلاین سفارش بدی

با یک قلب عاشق شدم... و حالا که دو قلب دارم هم عاشقم... هم مادر 
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #324
شما که از تخت پارک برای کنار مادر استفاده میکنید سختتون نیست اخه تنظیم ارتفاع نداره که بعدشم باید هی بلند بشب بچه رو بیاری بیرون اون تختا که کامل یه طرفش میره پایین راحت تر نیست البته من هنوز بچه ام به دنیا نیومده فقط نطراتم رو میگم برای اطلاعات خودم

خدا برای دلم مرهمی می خواهم از جنس خودت؛
نزدیک، بی خطر،بخشنده، بی منت …
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد