سیسمونی 2

۲۵-مرداد-۱۳۹۶, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #171
RE: سیسمونی 2
بچه ها دختر من از اول تو تختش و اتاقش نخوابید. همش پیش خودم بود. قبلش که کوچیک بود رو تخت خودمون بودیم الانم رو زمین میخوابیم. ولی دلم میخواد از یه سالگی جاشو جدا کنم تو یه اتاق باشیم کماکان. ولی تختش تو اتاق ما جا نمیشه. به نظرتون این تختای کنار مادر یا گهواره ای هست که تا سن 2/5 -3 سالگی جواب بده و ارزش خریدن تو این سن داشته باشه؟ بعد این تختای کنار مادر خوشخواب معمولی بهش می خوره؟

هفته 38 پایان انتظار من
خدایا بی نهایت شکرت
*
*
*
...یارب! دعای خسته دلان مستجاب کن...
نقل قول
۲۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ عصر
ارسال: #172

(دیروز ۰۶:۵۲ عصر)مهربانو نوشته است:  بچه ها دختر من از اول تو تختش و اتاقش نخوابید. همش پیش خودم بود. قبلش که کوچیک بود رو تخت خودمون بودیم الانم رو زمین میخوابیم. ولی دلم میخواد از یه سالگی جاشو جدا کنم تو یه اتاق باشیم کماکان. ولی تختش تو اتاق ما جا نمیشه. به نظرتون این تختای کنار مادر یا گهواره ای هست که تا سن 2/5 -3 سالگی جواب بده و ارزش خریدن تو این سن داشته باشه؟ بعد این تختای کنار مادر خوشخواب معمولی بهش می خوره؟

تخت کنار مادر دیگه مناسب این سن نیست. چون لبه رو میگیرن و به راحتی بلند میشن خودشونو میندازن پایین..
بزرگم باشه که خب مثل تخته...

خب شما رو تخت بخوایین، بچه رو زمین..

الان جدا نمیشه؟ بذاریش تو اتاق خودش نمیشه؟ وقتی خوابید بری اتاق خودت

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند
چون من، که آفریده ام از عشق جهانی برای تو
نقل قول
 سپاس شده توسط مهربانو
۲۶-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #173
کسی تجربه استفاده از کریر و کالسکه casuall مدل کادیلاک ایر ترونا رو داشته؟؟
یکیم اینکه من روروئکی که خریدم بعدش آوردم خونه دیدم پایه چرخاش خیلی کوتاهه. یعنی لبه های پایین رورویک مماس با زمینه. رو سرامیک راحت حرکت میکنه ولی رو فرش و موکت نه. . چیکار کنم به نظرتون؟؟
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۵۵ عصر
ارسال: #174
(۲۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ صبح)'دلارا' نوشته است:  سلام
ببخشین اینجا سوال می پرسم. چون اسپم هست دیلیت می کنم
میشه تو تهران جاهایی که لباس بارداری می فروشن معرفی کنین بهم. خودم تیراژه سمت اشرفی اصفهانی و دنیای نور رو دیدم. جز این دوتا... بعد اگر سایتی یا کانالی که اعتبار داره و لباسای خوشگل داره ممنون میشم معرفی کنین. خیلی ضروری میخوام. هفته 37 هستم و میخوام حتما چند تا عکس آتلیه بندازم. 

عزیزم مفتحم لباس بارداری زیاد داره . از ملینا شاپ که سایت هست و هم حضوری میتونی بخری.
ولی در کل بنظرم آتلیه برو که لباسم داشته باشه
من رفتم آتلیه وانیا خودش 4-5 دست لباس داشت و بسیار راضیم . هزینشم تقریبا مناسب بود .

هفته37
خدایا مراقب همه فرشته ها و فرشته کوچولوی من باشتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
دیروز, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #175
(۲۶-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۳۹ عصر)'شهرزاد91' نوشته است:  
(۲۵-مرداد-۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ عصر)'مهربانو' نوشته است:  بچه ها دختر من از اول تو تختش و اتاقش نخوابید. همش پیش خودم بود. قبلش که کوچیک بود رو تخت خودمون بودیم الانم رو زمین میخوابیم. ولی دلم میخواد از یه سالگی جاشو جدا کنم تو یه اتاق باشیم کماکان. ولی تختش تو اتاق ما جا نمیشه. به نظرتون این تختای کنار مادر یا گهواره ای هست که تا سن 2/5 -3 سالگی جواب بده و ارزش خریدن تو این سن داشته باشه؟ بعد این تختای کنار مادر خوشخواب معمولی بهش می خوره؟

تخت کنار مادر دیگه مناسب این سن نیست. چون لبه رو میگیرن و به راحتی بلند میشن خودشونو میندازن پایین..
بزرگم باشه که خب مثل تخته...

خب شما رو تخت بخوایین، بچه رو زمین..

الان جدا نمیشه؟ بذاریش تو اتاق خودش نمیشه؟ وقتی خوابید بری اتاق خودت

شهرزاد من میخوام یه مدت تو اتاق خودمون و تو رختخواب جدا بخوابونم. یهویی اتاقشو جدا نکنم. بازم ممنون که راهنمایی کردی

هفته 38 پایان انتظار من
خدایا بی نهایت شکرت
*
*
*
...یارب! دعای خسته دلان مستجاب کن...
نقل قول
دیروز, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #176

(امروز ۱۱:۱۳ صبح)مهربانو نوشته است:  شهرزاد من میخوام یه مدت تو اتاق خودمون و تو رختخواب جدا بخوابونم. یهویی اتاقشو جدا نکنم. بازم ممنون که راهنمایی کردی

خب پس رو زمین بخوابونش. امن تره

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند
چون من، که آفریده ام از عشق جهانی برای تو
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد