سیسمونی

۳-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #9991

RE: سیسمونی
(۱-خرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ عصر)ماه خوشبخت نوشته است:  سلام مامانای خوش سلیقه
من هنوز بچه دار نشدم ولی از الان میخوام بفکر سیسمونیش باشم که حداقل یکی از فکرام کمتر شه.البته خانوادم میخرن کامل متاسفانه.
بنظرتون هرتیکه از وسایل سیسمونی یه رنگ باشه ضایع میشه؟مثلا سرویس غذا خوریش و (از بشقاب و .....قابلمه)نارنجی.مثلا سرویس حمام یه رنگ.سرویس اتاق خواب (سطل و جادستمال و آویز و متر)یه رنگ دیگه....اینجوری مده نظرمه.مامانم میگه قشنگ نیس هی رنگ رنگ.ولی برا جهیزیه میدیدم بچه هایی ک رنگی رنگی خرید میکردن هم شاد بود هم از هر رنگی بود.
بعد مارک لباس گود مارک چطوریه؟با کارترز؟ازونای نیس که یکی دوبار بشوری بشه مثه لباس کهنه؟بنظرتون از الان بگیرم مثلا برا یکی دوسال شایدم کمتر بعدا زده نمیشم یچی دیگه دلم بخواد؟خخخ البته چیای دم دتستیا.سایت مای نی نی چندتا چیز خوشم اومده اندازه  200 تومن.مثه پتو کارترز یا لباس کارترز جعبه اینا.کسی خریده بدونه اصل هس یا نه؟ممنون از جواباتون

آخه ظروف و وسایل حموم یه جا نیستن که
بنابراین مهم نیست چه رنگی باشن
من که اصلا به این چیزا توجه نمیکنم..
اتاقش تم رنگی مناسب داشته باشه
نه خیلی شلوغ پلوغ رنگی..
نه بی رنگ و رو

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند
چون من، که آفریده ام از عشق جهانی برای تو
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۱۸ صبح توسط لیلی ممل.)
ارسال: #9992
سلام مامان های عزیز میشه کمک کنید
فرق این دوتا شیشه چیه؟ و تا 6 ماه باید یک سوراخه باشه شیشه؟

http://mynini.net/pp-feeding-bottle/622-philips-avent-natural-bottle-125ml.html

میشه برای سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستین. واقعا محتاجم به دعاتون.
مامان دوقلوها
لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ
نقل قول
۳-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #9993
برای من هر دو لینک دیجی کالا و شیشه اونت رو باز میکنه!

خدایا به امیـــــد تو...
پایان هفته 31 ام
نقل قول
 سپاس شده توسط لیلی ممل
دیروز, ۱۱:۲۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۲۱ صبح توسط لیلی ممل.)
ارسال: #9994
(دیروز ۰۱:۰۵ عصر)'الهام ی' نوشته است:  برای من هر دو لینک دیجی کالا و شیشه اونت رو باز میکنه!

وای ببخشید نمیدونم چرا اینجور میشه با این یکی
http://mynini.net/pp-feeding-bottle/622-...125ml.html

میشه برای سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستین. واقعا محتاجم به دعاتون.
مامان دوقلوها
لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ
نقل قول
دیروز, ۱۲:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۲:۳۳ عصر توسط NaHaL KoCHoLo.)
ارسال: #9995
(۱-خرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ عصر)'ماه خوشبخت' نوشته است:  سلام مامانای خوش سلیقه
من هنوز بچه دار نشدم ولی از الان میخوام بفکر سیسمونیش باشم که حداقل یکی از فکرام کمتر شه.البته خانوادم میخرن کامل متاسفانه.
بنظرتون هرتیکه از وسایل سیسمونی یه رنگ باشه ضایع میشه؟مثلا سرویس غذا خوریش و (از بشقاب و .....قابلمه)نارنجی.مثلا سرویس حمام یه رنگ.سرویس اتاق خواب (سطل و جادستمال و آویز و متر)یه رنگ دیگه....اینجوری مده نظرمه.مامانم میگه قشنگ نیس هی رنگ رنگ.ولی برا جهیزیه میدیدم بچه هایی ک رنگی رنگی خرید میکردن هم شاد بود هم از هر رنگی بود.
بعد مارک لباس گود مارک چطوریه؟با کارترز؟ازونای نیس که یکی دوبار بشوری بشه مثه لباس کهنه؟بنظرتون از الان بگیرم مثلا برا یکی دوسال شایدم کمتر بعدا زده نمیشم یچی دیگه دلم بخواد؟خخخ البته چیای دم دتستیا.سایت مای نی نی چندتا چیز خوشم اومده اندازه  200 تومن.مثه پتو کارترز یا لباس کارترز جعبه اینا.کسی خریده بدونه اصل هس یا نه؟ممنون از جواباتون

عزیزم منم مثل شما بودم کلی ذوق داشت اکثر چیزارو خرید کردم لباس سرویس کالسکه و......
الان واقعا پشیمونم 
اولا اینکه زود از مد میره هر روز چیزای جدیدی میاد من کلی هزینه کردم والان همش قدیمی شده دوستشون ندارم

بعداینکه جنسیت بچه معلوم شه خیلی بهتره راحت ترمیشه رنگ و مدلشو انتخاب کنی.

خواهرشوهرمنم ماه 4بود رفت همه رو پسرونه خرید لباس کالسکه....الان بچش دختر شده واین خیلی بدچشمی میکنه تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
دیروز, ۰۱:۴۷ عصر
ارسال: #9996
(دیروز ۱۲:۴۲ عصر)'لیلی ممل' نوشته است:  سلام مامان های عزیز میشه کمک کنید
فرق این دوتا شیشه چیه؟ و تا 6 ماه باید یک سوراخه باشه شیشه؟

http://mynini.net/pp-feeding-bottle/622-philips-avent-natural-bottle-125ml.html

دیجی کالا دو تاییشه ولی مای نی نی یه دونس و بدون بسته بندی. نه تا دو سه ماه یه سوراخه استفاده کن بعد کم کم سرشیششو عوض کن

هفته 38 پایان انتظار من
خدایا بی نهایت شکرت
*
*
*
...یارب! دعای خسته دلان مستجاب کن...
نقل قول
امروز, ۰۵:۳۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۰۵:۳۹ صبح توسط sara..h.)
ارسال: #9997
سلام مامانای گل . منم اگه خدا بخواد پسرم ۲ ماه دیگه بدنیا میاد ان شا الله. میخواستم راهنماییم کنید که لباس نوزادی چیا بگیرم واسش و از چه مارکی؟
شامپو و لوسیون و کلا لوازم بهداشتیشو چه مارکی بگیرم ؟چیکو یا بیبی کوول؟؟

خدایا شکرت بابت همه نعمتهایی که دادی همیشه هوامو داشته باش خدا جوون
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد