• سعید عرب
  • آرایشگاه گیوا

سوفله یا گرم نگهدار غذا

۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۱۱ عصر
ارسال: #771
RE: سوفله یا گرم نگهدار غذا
 خیلی ممنونم پارمین عزیز
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab
۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #772
سلام دوستان من تازه عقد کردم و کم کم دارم شروع به خری جهاز می کنم من سوفله خوری استیل دو تا بیضی و یه گرد برا خورشت خریدم مارک mgs تصویر: /images/smilies/new/huh.pngولی بعدا شنیدم مارک خوبی نست انگار ! 
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #773

(۱۷-مهر-۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ عصر)'saniLand' نوشته است:  سلام دوستان من تازه عقد کردم و کم کم دارم شروع به خری جهاز می کنم من سوفله خوری استیل دو تا بیضی و یه گرد برا خورشت خریدم مارک mgs تصویر: /images/smilies/new/huh.pngولی بعدا شنیدم مارک خوبی نست انگار ! 

عزیزم من تا اونجایی که دیدم mgs  سرویس قابلمه سرویس قاشق و سرویس چینی داره که مارک بدی نیست سوفله خوری این مارکو ندیدم

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #774
من یک عدد مستطیل سایز متوسط خریدم.گرد هم برای سوپ بخرم یا همین کافیه؟البته سرویس چینی من سوپخوری درب دار داره و مامانم میگه کافیه
نقل قول
۱۸-مهر-۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #775

اگخ سرویست دازه کافیع
نقل قول
 سپاس شده توسط negar.mahmodi
۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #776
فروش جهیزیه کامل عروس شاملسوفله استیل مارک ریجنت جدیدترین طرح سال 2017 و سوفله  سرامیک و چینی و بلور و کریستال قابلمه استیل و چدن سرویسهای پا سماوری امکان ویژه خرید قسطی بدون سود مخصوص کاربران سایت نو عروس مشاهده کالا به سایت http://www.chakavak-co.com و جهت دستیابی به فروشگاه در گوگل فروشگاه چکاوک رو سرچ کنید

نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۶, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #777
دوستان من میخوام برای جهاز سوفله خوری بخرم با توجه به گرون بودن مدل دلخواهم و محدود بودن بودجه شما از موارد زیر کدوم حجم ها و چه تعدادی رو پیشنهاد میکنین
(به جز سوپ خوری که حتما میخرم)؟
۱.۵ لیتری،۲ لیتری،۲.۵ لیتری و ۳.۵ لیتری
نقل قول
 سپاس شده توسط sheidam35
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام